Pazartesi, Temmuz 26, 2021

13 Komik Havalı Bahar Saç Trendleri Ezberlemek * Şimdi *

image Getty Images

Moda ayı resmen sona ermiştir, bu da 2020 baharını bitirmiş olan mistik moda eforlarının fotoğrafı olarak sona erdiği anlamına kazanç. saç kaba meyilleri aka internet. İster sevip sevmediğinizi veya daha hakikatçi bir biçimde, moda haftası hakkında bir fikir dahi verip vermediğiniz, Miranda Priestly haklıydı, gelecek sezonda Instagram’da göreceğiniz trendlerin şovlardan kaynaklandığını söyledi. bu ay reelleşti. Temel olarak, uyarılmıştınız.

Ve trendlere girmek istiyorsanız – okuyunuz: çok iyi bir saç özçekimi yayınlayın – kemer ıslatmanızdan evvel, en iyi 13 hoşluğa göz atın ve çoğu Insta-layic spring 2020 saç trendleri, kendiniz yine yaratmanız için püf noktaları ve mahsuller ile beraber.

Reklam – 1 Bahar 2020 Saç Trendinin Altındaki Okumaya Devam Edin: İnciler image Getty Images

Dürüst olun: İncilerin hiç bu kadar lanet göründüğünü gördünüz mü … hoş?! Büyükannenizin kolyelerinden çok uzak olmayan Andrew Gn’deki inciler, faydalı darı tarlalarına ve şık üst noktalara bağlandı ve onlara 2020 baharı için netlikle çağdaş, Insta-layık bir vibe verdi.

SAÇ TREND: Kendi örgüleriniz veya çöreklerinizden inci ipliklerini çevirin bunları andırın? veya saçınızın bir tarafına inci kaplı bir klipsi kaydırın.

2 Spring 2020 Hair Trend : Lavanta Dalları image Getty Images

Hepimiz çiçek taçlarının yükseldiğini, düştüğünü ve tekerrür yükseldiğini gördük, ancak 2020 ilkbaharında saç trendi yalnızca çiçeklerle alakalı – özellikle lavanta ile alakalı.

Ardından sahte lavanta parçalarını örgüden geçirin ve uçları yerinde sıkarak değişmezleyin. 3 Bahar 2020 Saç Ekimi: Neon Çörekler image Getty Images

Çok yakından bakarsanız – ve coş, lütfen – Nicole Miller ’in modellerinde saçlarına saçılmış neon boya kirleri ve kirleri vardı. Netlik bu ilkbahar 2020 saç tarzında bir etmen değildi; çörekler gelişigüzel, dağınık ve ayrılmışlardı. Fakat parlak, beklenmedik saf renk anları, tam tarza bir el sanatları projesi gibi daha az ve bir sanat yapıtı gibi sezdirdi.

SAÇ TRENDİNİ DENEYİN: Bu renkli görünümü sınamak için fazla gergin olmayın – vasati bir şenlik kızınızın milyonlarca kere sınamadığı bir şey değil. Saçınızı ustaca dağınık bir topuzun içine attıktan sonra, bir opak, konsantre renk çemberi oluşturmak için başlığı kafanıza yakın tutarak geçici bir renk spreyiyle püskürtün.

4 Bahar 2020 Saç Trendleri: ’80’li Senelerde Saç Tarakları image Getty Images

’80’ler ve’ 90’ların bahar 2020’nin tüm saçlarını aldığını ispatlamanız gerekirse trendler, yalnızca Tory Burch gösterisine bakın.

Saçınızın her tarafını geri alın, tarak saç tokasıyla değişmezleyin ve saçak kirleriyle kıvrımlı saçları düzenleyin. 5 Spring 2020 Hair Trend: Crystals image Getty Images

Bu saç ne kadar müthiş ?! Yumuşak, romantik dalgalar ve bukleler bu sezon Bibhu Mohapatra pistinin her tarafındaydı, ancak 2020 için beklenmeyen ilkbahar saç trendi, modellerin bir kısmına yakalatılmış saç kristallerinin saçılmasıydı.

SAÇ TRENDİNİ DENEYİN: Kristalleri kendi saçınıza yapıştırmaktan ki, merhaba, lütfen bunu yapın kısa, bunu yine yaratmanın en basit ve en süratli yolu Bir kristal saç parçasını saçınızın bir tarafına kaydırın., kulağınızın hemen artta.

6 İlkbahar 2020 Saç Trendleri: Bükülmüş İpli Çörekler image Getty Fotoğraflar

Yarı-yukarıya topaçlar? ~ Başka Bir Deyişle ~ 2019. Ama yarı-yukarıya üst noktaları bükülmüş? Anna Sui şovuna göre bir ağız dolusu ve aynı zamanda büyük bir bahar 2020 saç trendi.

SAÇ TRENDİNİ DENEYİN: Saçınızı kulağınıza kulağınıza ayırın ya da daha minik bir topuz için tapınaktan şakağa, ardından kısmı ortadan alta ufalan. Parçanın her iki tarafında saç yakalıyorsun. Her bir kesiti gevşek bir biçimde, saç çizginizden taç kısmınıza doğru bastırarak yerine oturtun, ardından tekerrür yerine sıkarak uçları başınızın tepesindeki bir topuzun içine döndürün ve sarın.

7 Bahar 2020 Saç Eğimi: Dev Parmak Dalgaları image Getty Images

Parmak dalgaları asla şık olmayacak büyük bir bahar kılı trendi olacak Ermanno Scervino, 2020 baharında parmak dalgalarını devasa bir gösteride yaptı. Son derece parlak ve süper parlak olan dev parmak dalgaları hem retro hem de ilkbaharda güncellendiğini seziyor.

SAÇ TRENDİNİ DENEYİN: Son saç trendinin güç olduğunu düşünüyorsanız, dinleyin. söylemek gerekirse, parmak dalgalarının daha basit olmayacağına inanmanız daha iyi. Ve böylece, size bu oranla basit parmak dalgaları öğreticisini sunuyoruz. Bahar için harikuladeleştirmek için takribî bir mevsiminiz var.

8 Bahar 2020 Saç Ekimi: Başlıca Saç Parçaları Getty Images

The itty- bitty biçiminde saç tokası ve 2019 klipleri 2020 baharı için canlanmaya başlıyor, şive kategorisinden söyleme alanına geçiyor.

Gümüş tonlarında farklı kristal çiçekler ve bedelli taş pimleri ile oynayın, böylece bahar için hazır olacaksınız. /tr 9 Bahar 2020 Saç Ekimi: Süslenmiş Örgüler image Getty Images

Asıl olalım: genel olarak kutu örgüler ve örgüler asla olmayacak bir meyil olabilir, ancak Pyer Moss’taki modeller için özellikle ön ve merkezdeydiler, modellerin saçlarının uzunluğunu süsleyen boncuklar ve altın çiçeklerle.

SAÇ BALANSINI DENEYİN: Bir kutu beyaz ve şampanya boncukunu kutu örgülerinizden geçirin veya örgücünüzden bunları yapmasını isteyin, bunları altın çiçek saç tokasıyla karıştırın ve eşleştirin.

10 Bahar 2020 Saç Trendi: Şişkin Saçlarınızı image Getty Images

Çok özür dilerim, ancak 2019 ’un aynı topknotları şık görünüşte resmen bekletildi , şişkin at kuyruğu Dennis Basso’da. Modeller saçlarını geri fırladı ve attı, at kuyruğu uçları yumuşakça kıvrılmış, bağlıydı.

Saçınızı başınızın arttaki orta seviye at kuyruğuna sürün ve esnek bir biçimde değişmezleyin. At kuyruğunuzun uçlarını bir saç maşası çevresinde, kısım kısım kıvırın, sonra bukleler değil, yumuşak kıvrımlar oluşturmak için hala ılıkken fırçalayın. 11 Spring 2020 Hair Trend: Dağınık Çörekler image Getty Images

Fendi’deki modeller bir sonraki büyük bahar 2020 saç trendinin rastgele bir göstergesiyse saçları ne kadar iyi olursa o kadar iyi olur ve netlikle öyledir. Çok dağınık, hayat boyu çalışan çift çörekler, yarım çörekler ve börekler, her yerdeki üşengeç insanların mutluluğuna çok benziyordu.

SAÇ TRENDİNİ DENEYİN: Demek istediğim, gerçeğinde, bu daha kolay olamazdı, zira esasta karıştırmak için izniniz var. Bu çift çörekler oluşturmak için, saçınızın yarısını parçanızın bir tarafına alın ve bir at kuyruğu halkasına bağlayın at kuyruğu oluştururken olduğu gibi, ancak bir halkayı oluşturmak için saçınızın yalnızca yarısını esnek kısımdan çekin. Uçları hür vazgeçin ve değişik tarafta yineleyin. Teşekkürler, moda yaradanları.

SAÇ TRENDİNİ DENEYİN: Sonunda dalma yapmanı ve bazı bebek patlamaları yaptırmayı şiddetle nasihat ederim, ancak bu çok yoğun geliyor, ilkbaharda sahte bir yan patlamayı sına. Kaşınızın kuyruğunda süper derin bir yan kısım oluşturun, kulağınızın ardı fırçalayın, alnınıza doğru sallamasını sağlayın, daha sonra kulağınızın arda yerleştirin. Taçını hafifçe kızdır, sonra saçını bir Fransız bükümüne, yarım-yukarıya at kuyruğuna, her ne olursa olsun tut. Her şey bu “patlamalarla” alakalı.

13 Bahar 2020 Saç Meyli: Kaygan Sırt image Getty Images

Carolina Herrera’nın Bahar 2020’sindeki genel saç tonu pak ve cilalı boblarını, loblarını ve hatta arka uzunlukta saçlarını takmış modelleri, köklerinde boyunlarından alta doğru kaymışlar.

SAÇ TRENDİNİ DENEYİN: Süratli bir ıslak görünüm elde etmek için ıslak ellerinizin arasına bir ölçü saç jeli sürün, ardından saçlarınızı geriye iterek ellerinizi tırmıklayın kulaklarının artta. İnce jel katmanları tekerrür uygulamaya devam edin, ardından hepsini ince diş tarağı ile tekerrür taratın ve saç spreyi ile patlatın.

Chloe Metzger Kıdemli Hoşluk Editörü Chloe Metzger, Cosmopolitan ’ın kıdemli hoşluk editörüdür, Hem basılı hem de dijital için cilt, makyaj ve sıhhat sahne art resimlerini görmek için Instagram’da izleyin sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla