Perşembe, Ekim 21, 2021

13 Sarı Kıvırcık Saçın Müthiş Örnekleri

13 Sarı Kıvırcık Saçın Müthiş Örnekleri

Sarı kıvırcık saçlı, gözü kara ve kendinden emin bir ifadeyle süper zarif bir görünüme sahip süper feminen bir stildir.

Bu dış görünüş için fazla önemli olan bakımdır. Açık saç tonlarıyla gitmek, bilhassa doğal renginiz değilse hasar verebilir. Aynısı saçlarınızı ve saç derinizi kurutmaya yatkın olduğu için saçlarınızı bukle ve dalgayla şekillendirmeye de uygundur.

Dürüst saç bakım ürünlerinde nemlendirme ve güçlendirme için söz vermiş olmasına rağmen, kuaförünüze tatmin edici ziyaret Bu şişkin sarı bukleler size yüce doku ve dinamikleri verecek! Sarı kıvırcık, dalgalı ya da sarmal kilitlerin şekillendirilmesi, başka bir heyecan verici özelliktir – tamamen denizkızı esque bir görünüş için uzun sürebilir ya da daha yapısal bir görünüm için kısa.

Bu fotoğraf galerisine göz atmanız gerekir. aşağıda yarattınız! Sarı kıvırcık saçlı albenili bir saç modeli ile en üst seviye saç teli ol!

(Kaydırma)

Kısa Sarı Kıvırcık Saç

Kısa Sarı Kıvırcık Saç Instagram @fembothair_nyc

Büyük büyüleyici bukleler bir uçtan bir uca, bu renk ve tarz şüphesiz mavi gözleri patlatacak ve yüzünüzü çerçeveleyecek.

Bu tousled dev doğal görünümlü bukleler olağanüstü derecede telif hakkı gibi hissettirecek !.

Platinum Blonde

platinum-blonde-curly-hair-500x544.jpg Instagram @oliviammay

Omuz uzunluğundaki saçlarınızı büyülü ve eksantrik olarak ortada bölünmüş hoş sıkı buklelerle tutun. Hadi acilen, plaj çağırıyor!

Light Blonde

light -blonde-500x625.jpg Instagram @toriwiget

Tarz yaratıcısıyla birlikte Q & A, Tori Wiget
Doğu Nashville’deki Stilist @ Lokal Bal, TN

Bunu nasıl tasvir edersiniz? bak?

Lisa, kucaklamayı sevdiği hoş, doğal buklelerle batmış (lakin bol!) doğal sarı saçlı. Bunun gibi kıvırcık tüylü bir tüy, deri için kıvrılma şeklini gerçekten en üstteki düzeye çıkarır ve tarz için en az çabayı gösterir. Lisa ’nın kıvırcık saçaklarından en hoş yanı, onun da kıvırcık saçakları olması! Gerçekten de bütününü azıcık daha belirgin gösteriyor.

Kışın, doğal sarışınlar bile birazcık güçlenmeye gereklilik duyuyor, bu yüzden saçlarını, stratejik noktalarda aydınlık parlaklıklar ortaya çıkarmak için dengeledim. Fazla basit kaldırıyor bu yüzden balaya onun için çalışıyor.

acilen vızıldayan kelimeler olan “balayage” veya “saç boyama” gibi terimlerle sıkışıp kalmayın. Her ikisi de sadece şive gerçekleştirmek için kullanılan tekniklerdir – istediğiniz tekniklere gelmek için tüm teknikler dürüst değildir. Saçınıza yerinde yöntemi seçmek için stilistinize güvenin. Bu ilham resimlerini getir. Biz görsel yaratıkız. Referans fotoğraflarınızı kafanızda ne olduğunu görmenin bir yolu olarak seviyoruz ve istişare esnasında bize bir başlangıç ​​noktası veriyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt var mı?

Bu görünümle ilgili en iyi şey az kalsın herkesin ilgisini çekmesi! Kıvırcık kızların çoğunda zaten güvendikleri bir stilist vardır, bu şekli kıvrım tipine ve vurgulamak istedikleri yüz özelliklerine göre özelleştirebilir. Kıvırcık bir saçak sizi korkutuyorsa, bu kesim en ince ayrıntısına kadar onsuz çalışabilir.

Şekil Verme kolaydır – Derman Curl Low Poo ve One Condition gibi ürünler veya Nem için Oribe Cleansing Créme gibi bir ürün temizleyici ve Saçları temizlemek ve ıslatmak için yoklama edin.

Şekillendirici ürününüzü duşta tutun! Bukle kremimi ıslakken kendi saçıma sürdüğümde, daha eşit dağıldığını ve duşta yaparsam daha az keşmekeş yarattığını görüyorum.

Kıvırcık saçaklara sahipseniz, bukleleri aşağıya doğru döndürmekten faydalanırsınız. Havayla kuruyabilir, davlumbazın altına oturabilir veya kurutmak için bir difüzör kullanabilirsiniz. Bukleleri daha canlı ülkü getirmek için sallayın, kuru ezin ya da kuru olduğunda köklere masaj yapın. Deney! Sizin için en uygun yöntemi bulacaksınız.

Lisa’nın daha ince saçları, Deva Curl Wave Maker ya da Oribe Curl Control Silkening Creme gibi hafif bir kıvrılma kreminden yararlanır. Bu iki mahsul içten nem dengesi ve tutma dengesine sahiptir. Daha artı hacim istiyorsanız, bir köpük kullanabilirsiniz: Oribe Curl Shaping Mousse fantastik.

Saçınız daha kalınsa ya da daha sıkı bir kıvrılmaya sahipse, bırakma ile eşleştirilmiş bir denetleme için daha ağır bir şeye ihtiyacınız olabilir nemlendirme için saç kremi. Derman Curl’un Decadence hattı şahane bir misafirperverliğe sahip ve Styling Creme veya Super Creme keza bekletiyor keza de betimleme veriyor. Kendimde ve düzenli müşterilerimde birçok bambaşka mahsul grubu denedim – defalarca Derman Curl ya da Oribe ile geri dönüyorum. Sadece işe yararlar.

İkinci ya da üçüncü günlerde bukleleri tazeleme zamanı geldiğinde – ancak yıkama ve sıfırlamaya hazır değilseniz, ürünü hafif bir su sisi ya da hidrosol ile bitmiş etkinleştirebilirsiniz ( Ben bir nemlendirici olduğu için Gendererinli Lavanta ya da Rosewater’dan hoşlanırım) ve iyi bir tokmak.

Sade oljo jojoba yağını fazla seviyorum. Az Kalsın vücudumuzun doğal olarak ürettiği yağ gibidir, böylece saçlarımız (ve cildimiz ve tırnaklarımız!) Onu daha kolay emer. Argan yağı ve kuşburnu yağı da olağanüstü seçeneklerdir (ve yüz için de harika özelliklere sahiptir)!

Şirin Doğal Kıvırcık Sarışın

Instagram @ninididmyhair

Stil yaratıcısı olan Q&A, Anisa Afiri
Kuaför / Renklendirici / Saç Uzmanı Uzman @ @ Arlington, MA’dan Ivy Hair Loft’taki Anisa’dan Saçlar

Bu görünümü nasıl tasvir ederdiniz?

Bu uzun kıvırcık saçların en büyük kısmı nasıl tanımlanır? ve parıldayan bukleleri! Fazla artı sıçradılar. Şanslı olduğu için doğal bir sarışın, lakin saçlarını hafifletmek isteyen kıvırcık kızlar her zaman hidrasyonun önemli olduğunu unutmamalı.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt var mı?

Saçınızı aydınlatırken göz önünde bulundurmanız gereken en büyük şey nemlendirici ve sıcak. Kıvırcık kız yöntemi gibi düzenli içe doğru bakım ve şekillendirme yöntemlerine ast kalın. defalarca düşük ısıya yayılmayı unutmayın ve ürünler her şeydir! Son zamanlarda, Bayan Jessie’nin bebek ayranını bazı önemli nem için sevdim, ve yumuşak jöle kıvrımları ve yumuşak tutması için yumuşak bir bukle.

Ash Blonde

ash-blonde-1-500x625.jpgInstagram @leysahairandmakeup

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Leysa Carrillo
Kıvırcık Saç Uzmanı ve Renk Düzeltme Uzmanı @ Atelier Square Salon by Las Vegas, NV

Bu görünümü nasıl tarif ederdiniz?

Bu görünüm sarışın bir balayadır.

Kesim, çok pozitif hacim ve dolgunluk meydana getirmek için dairesel katmanların üzerindedir ve hoş rengin daha fazla tanımlanmasına tezgâhtar olur!

Bu görünümle ilgili en güzel şey, sağladığı uzun ömürlülüktür. Kökleriniz büyüdükçe renk, randevular aralarında değişerek size birden artı sarışın dış görünüş verir ve sinir bozucu bir sınır belirleme çizgisi sağlamaz.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Ilk Önce renk ve doku konusunda bilirkişi ve dürüst işlemden geçmenin en iyi yolunda size rehberlik edebilecek dürüst saç stilistini bulmanız gerekir. İkincisi, saçlarınızın hazırlanmasından ve bakım sonrası kıvrım tipinize özel profesyonel ürünler kullanarak son derece tutarlı olmanız gerekir.

Sağlıklı bukleler defalarca dinç renk verir. Bukleleriniz sağlıklı değilse, rengi gelene dek rengi kesmeyi düşünmelisiniz. Saç kesimi ve süslemeler, yedikleriniz ve susuz kalmayla istikrarlı olmalısınız. yaşam biçimi ile ilgili olarak, ısı, örgüler, sıkı uzantılar veya buklelerinizin bütünlüğünü tehlikeye atabilecek herhangi bir şey kullanmayın. Kişiliğe gelince, bence bu nesil bir bakışı cümbür cemaat sarsabilir, güven duymanız ve doğal buklelerinizi kucaklamanız gerekir!

Bal Sarışın

honey-blonde-500x624.jpgInstagram @rachelnbettis

Stil yaratıcısıyla birlikte Q&A, Rachel Bettis
Usta Saç Stilisti @ Ulta Beauty Houston, TX

Bu görünümü nasıl tanım ederdiniz?

Bu, buklelerinde taçlanmış bir kız! Bakışı hakkında en çok sevdiğim şey bütün ebat! Renk ve doku çok artı hareket yaratır.

Nemli saçlarda, bu buklelere DevaCurl’dan Dokunulabilir Bukle Resmedici ile birazcık sevgi verir.

Kısa Sarı Kıvırcık Saç

Kısa Sarı Kıvırcık Saç Instagram @fembothair_nyc

Büyük büyüleyici bukleler ile, bu renk ve stil şüphesiz mavi gözleri patlatacak ve yüzünüzü çerçeveleyecek. Herkes yeni görünümünüzü tamamlayana kadar bekleyin!

Lekeli Sarışın Kilitler

dirty-blonde-1-500x500.jpg Instagram @mollytbaby_hair

Bu, günlerce iyi dışarı giden bir yüz çerçeveleme saçakına sahip orta uzunlukta bir kıvırcık tüylenmeye sahip! Iyice eksik bakım gerektiren bomba.

Omuz Uzunluğu Bej Sarışın

shoulder -length-beige-blonde-500x500.jp Instagram @manesbymell @pes

Bu, optimum moda hafta görünümü için utangaç patlamalara sahip büyüleyici elebaşı özelliklerine sahiptir.

Strawberry Blonde Curled Hair

< img /> strawberry-blonde-1-500x500.jpg Instagram @chezjalal

Cilt her şey! Bu Disney prenses görünümünün çarpıcı hareketi ve dokusu var! Zarif bir görünüm için pırıltılı bir sanki kabarıklığın içine sokun.

Kinky Curly Hair

kinky-curly-hair-500x500.jpgInstagram @natyhairlove

Bu stilsiz saç modeli, bu kıvrımlı ve gölgeli kilitlerle kilitlenen herkesin dikkatini kıskandıracak.

Şaşılacak Sarışın Balayası

amazing-blonde-balayage-500x614.jpg Instagram @evvemi

​​Tuz denizlerden taze! Herhangi bir plaj serseri için olan bu zahmetsiz dış görünüş, birçok insan kadar istenen sonsuz plaj dalgaları sunar.

Harikulade Uzun Sarı Bukleler

Instagram @natalieannehair

Gecenin yıldızı olun! Derin bir kısımda bulunan bu uzun, sıkı bukleler herhangi bir okyanus prensesini kıskandıracaktır.

Koyu Sarı Saç Rengi

Instagram @saleemahhh

Kısa bir bob, taç veren zaferinizi sergilemediğiniz anlamına gelmez.

Hadi acilen, plaj çağırıyor!

Light Blonde

light -blonde-500x625.jpg Instagram @toriwiget

Stil yaratıcısıyla birlikte Q & A, Tori Wiget
Doğu Nashville’deki Stilist @ Yerel Bal, TN

Bunu nasıl tarif edersiniz? bak?

Lisa, kucaklamayı sevdiği hoş, doğal buklelerle batmış (fakat bol!) doğal sarı saçlı. Bunun gibi kıvırcık tüylü bir tüy, deri için kıvrılma şeklini aslında en üstteki düzeye çıkarır ve stil için en az çabayı gösterir. Lisa ’nın kıvırcık saçaklarından en hoş yanı, onun da kıvırcık saçakları olması! Gerçekten de bütününü biraz daha bariz gösteriyor.

Kışın, doğal sarışınlar bile biraz güçlenmeye ihtiyaç duyuyor, bu yüzden saçlarını, stratejik noktalarda aydınlık parlaklıklar ortaya dışlamak için dengeledim. Fazla basit kaldırıyor bu yüzden balaya onun için çalışıyor. Daha koyu saçlara sahipse ancak ebat istiyorsan, kendi doğal rengine benzeyen ilham resimlerine bak. şimdi vızıldayan kelimeler olan “balayage” ya da “saç boyama” gibi terimlerle sıkışıp kalmayın. Her ikisi de yalnızca vurgu yapmak için kullanılan tekniklerdir – istediğiniz tekniklere varmak için tüm teknikler doğru değildir.

Bu ilham resimlerini getir. Biz görsel yaratıkız. Referans fotoğraflarınızı kafanızda ne olduğunu görmenin bir yolu olarak seviyoruz ve istişare esnasında bize bir açılış ​​noktası veriyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat var mı?

Bu görünümle ilgili en iyi şey adeta herkesin ilgisini çekmesi! Kıvırcık kızların çoğunda zaten güvendikleri bir stilist vardır, bu şekli kıvrım tipine ve vurgulamak istedikleri yüz özelliklerine kadar özelleştirebilir. Kıvırcık bir saçak sizi korkutuyorsa, bu kesim tamamen onsuz çalışabilir.

Şekil Verme kolaydır – Deva Curl Low Poo ve One Condition gibi ürünler ya da Nem için Oribe Cleansing Créme gibi bir mahsul temizleyici ve Saçları arındırmak ve nemlendirmek için yoklama edin.

Şekillendirici ürününüzü duşta tutun! Bukle kremimi ıslakken kendi saçıma sürdüğümde, daha eşit dağıldığını ve duşta yaparsam daha az keşmekeş yarattığını görüyorum. Başınızı ters çevirin ve ürünü sıkın, daha sonra artı nemi almak için bir mikrofiber havluyla her yerde sıkın. Kıvırcık saçaklara sahipseniz, bukleleri aşağıya doğru döndürmekten faydalanırsınız. Havayla kuruyabilir, davlumbazın altına oturabilir ya da kurutmak için bir difüzör kullanabilirsiniz.

Deney! Sizin için en uygun yöntemi bulacaksınız.

Lisa’nın daha ince saçları, Deva Curl Wave Maker veya Oribe Curl Control Silkening Creme gibi hafif bir kıvrılma kreminden yararlanır. Bu iki mahsul dürüst nem dengesi ve tutma dengesine sahiptir. Daha fazla hacim istiyorsanız, bir köpük kullanabilirsiniz: Oribe Curl Shaping Mousse olağanüstü.

Saçınız daha kalınsa ya da daha sıkı bir kıvrılmaya sahipse, bırakma ile eşleştirilmiş bir teftiş için daha ağır bir şeye ihtiyacınız olabilir nemlendirme için saç kremi. Deva Curl’un Decadence hattı harika bir misafirperverliğe sahip ve Styling Creme veya Super Creme hem bekletiyor ayrıca de tarif veriyor. Kendimde ve düzenli müşterilerimde çoğu ayrı ürün grubu denedim – tekrar tekrar Deva Curl veya Oribe ile geri dönüyorum. Yalnızca işe yararlar.

İkinci ya da üçüncü günlerde bukleleri tazeleme zamanı geldiğinde – fakat yıkama ve sıfırlamaya hazır değilseniz, ürünü hafif bir su sisi ya da hidrosol ile bitmiş etkinleştirebilirsiniz ( Ben bir nemlendirici olduğu için Gendererinli Lavanta veya Rosewater’dan hoşlanırım) ve iyi bir tokmak. Bulanık uçlar ya da bölümler, üstüne atılan bir miktar yağdan (mesela maksimum 5-10 damla) faydalanacaktır. Sade oljo jojoba yağını fazla seviyorum. Adeta vücudumuzun doğal olarak ürettiği yağ gibidir, bu nedenle saçlarımız (ve cildimiz ve tırnaklarımız!) Onu daha basit emer.

Uğurlu olduğu için doğal bir sarışın, lakin saçlarını rahatlatmak isteyen kıvırcık kızlar defalarca hidrasyonun kayda değer olduğunu unutmamalı.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat var mı?

Saçınızı aydınlatırken göz önünde bulundurmanız gereken en büyük şey nemlendirici ve sıcak. Kıvırcık kız yöntemi gibi uyumlu derinlemesine bakım ve şekillendirme yöntemlerine yan kalın. her zaman düşük ısıya yayılmayı unutmayın ve ürünler her şeydir! Son zamanlarda, Hanımefendi Jessie’nin bebek ayranını bazı ciddi nem için sevdim, ve yumuşak jöle kıvrımları ve yumuşak tutması için yumuşak bir bukle.

Ash Blonde

ash-blonde-1-500x625.jpgInstagram @leysahairandmakeup

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Leysa Carrillo
Kıvırcık Saç Uzmanı ve Renk Ayarlama Uzmanı @ Atelier Square Salon by Las Vegas, NV

Bu görünümü nasıl tarif ederdiniz?

Bu görünüm sarışın bir balayadır. Daha hafif uçlara değin daha koyu bir tabanla başlayan renk mezuniyetine sahip. Kesim, fazla fazla hacim ve dolgunluk oluşturmak için dairesel katmanların üzerindedir ve hoş rengin daha pozitif tanımlanmasına asistan olur!

Bu görünümle ilgili en güzel şey, sağladığı uzun ömürlülüktür.

İkincisi, saçlarınızın hazırlanmasından ve bakım sonrası kıvrım tipinize özel profesyonel ürünler kullanarak son derece tutarlı olmanız gerekir.

Dinç bukleler her zaman dinç renk verir. Bukleleriniz dinç değilse, rengi gelene dek rengi kesmeyi düşünmelisiniz. Saç kesimi ve süslemeler, yedikleriniz ve susuz kalmayla istikrarlı olmalısınız. yaşam biçimi ile ilgili olarak, ısı, örgüler, sıkı uzantılar ya da buklelerinizin bütünlüğünü tehlikeye atabilecek herhangi bir şey kullanmayın. Kişiliğe gelince, kendimce bu cins bir bakışı cümbür cemaat sarsabilir, güven duymanız ve doğal buklelerinizi kucaklamanız gerekir!

Bal Sarışın

honey-blonde-500x624.jpgInstagram @rachelnbettis

Tarz yaratıcısıyla birlikte Q&A, Rachel Bettis
Usta Saç Stilisti @ Ulta Beauty Houston, TX

Bu görünümü nasıl tasvir ederdiniz?

Bu, buklelerinde taçlanmış bir kız! Bakışı hakkında en çok sevdiğim şey tüm boyut! Renk ve doku çok artı hareket yaratır. (Fotoğraf @yulianachi_photo göre çekildi)

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt var mı?

Bu, saç bakımı umurunda değil kızın Bu, kendi başına çok pozitif açıklama yaratır! Kıvırcık saçlı saç şekillendirme çok yönlülüğü var.

Kıvırcık saçlar hakkında hatırlanması gereken bir şey, nemden yoksun olmasıdır, bu nedenle nemlendirici ve nemlendirici ürünler en iyi arkadaşıdır.

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla