Perşembe, Ekim 21, 2021

201 Kıvırcık Bob Saç Modelleri 2018

201 Kıvırcık Bob Saç Modelleri 2018

Kıvırcık bob saç stilleri dişi, eğlenceli ve tarz sahibi. Yaş için, standart fikir kıvırcık kılların önce ve daha sonra genişlemiş doğal eğilimleri sebebiyle daha uzun göründüğü idi. Fakat, bu fikir bu tüp televizyon ile atılabilir. Öyleyse devam edin ve şu rockin ‘bob stillerinden bazılarını deneyin!

Doğal Kıvırcık Bob’u denemelisiniz

Instagram @jewelzprinceton

A-line boblarda tanımlanan bu bukleler aynı anda hem harikulade keza de zeki! Dökümü arkadan çıkarın ve kolay ve taze bir görünüş için bir miktar çarpmayla uzunluğu önde tutun. Bob ve patlamalardan daha iyi bir çerçeveleme kombinasyonu var mı?

Çağdaş Kıvırcık Bob Saç Kesimi

Modern-curly-bob-haircut-500x625.jpg Instagram @angdoeshair__

Gevşek bukleler, özellikle de fazla artı tanımı ve parlaklığı varken, bu bob üzerinde çok seksi görünüyor! Doğrusu basit ve başarması basit, yalnızca en iyi kıvrık ürünlere sahip olmayı unutmayın!

Ters Bukleler

ters-kıvırcık-bob-500x625.jpg Instagram @rps_salon_durham

Kıvırcık saçlar için az bakım yapılmasını karşılayan açılı çene uzunluğu bobunu seçerek olağan bob’u çeki düzenleyin.

Hasar görmüş buklelerinizi onarmak istiyorsanız kısa sürede onları kısa sürede kesmek faydalı olacaktır.

50’den Fazla Kıvrımlı Bob

Instagram @callahairstudio

Bukleleriniz, bobunuzu daha kalın ve daha fazla görünmesini istediğinizde en hoş cevaptır doğal dokunuzu ve renginizi değiştirmeden boyutlu. A-line kesimi keza boyut oluşturmaya ve bazı ağırlıkları kaldırmaya yardımcı olur. Bir A-line bob hala fazla popüler ve kibir vericidir.

Buklelerle Mücevherat

long -hair-with-curly-bob-500x500.jpg Instagram @__ crystal20

Doğal buklelerinizle kibir duyun ve orta uzunlukta bir bob alarak rahatça akmalarını sağlayın. Bukle uzmanı stilistinize buklelerinizin her gün nasıl canlı ve canlı kalması konusunda en iyi rejimi sorun.

Bob ile Bukle Yapıştır

Instagram @brendageehair

Bu mükemmel kalın mükemmel bukleler gereksinim duydukları bakımın karşılığı süper. Bunun gibi parlak ve yumuşak bir yüzey için en iyi şekillendirme ürünlerine yatırım yaptığınızdan belirli olun.

Curly Lob

Instagram @salsalhair
Bu boho stili uzun bob haftanın her günü için çok güzel.Onu seviyorum çünkü yaşamı ve hareketi daha aşağı ve üstteki buklelere ulaştırmak için tabakalı. Her şey serbestçe hareket eder, yüz yapısını tamamlar ve ona her kıvırcık kızın başarmaya çalıştığı mükemmel kıvırcık şekli verir.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Bu bob için nitelikli bir mahsul kullanmayı düşünmek istersiniz. Buklelerinize nem ve tarif atamak için DevaCurl ’un Decadence serisi, SuperCream ve Ultra betimsel jeli kullandım. Saç kremi uygularken buklelerinize vakit ve uyarı vermenizi muhakkak öğüt ederim. Ne kadar fazla çalışırsanız öyle çok tanımlama ve daha eksik miktarda kabarıklık alırsınız. Ayrıca kuruması için azıcık vakit harcadığından hava kurumaya zamanınız olduğundan emin almak istersiniz.

Splendid Curly Bob

Instagram @qusionhairsalon

S&A stil yaratıcısı, Cheryl Quinn ON

Bu görünümü nasıl tasvir ederdiniz?

Bu, sadece kulakların peşinde, ense Yüksekliği tahsis etmek ve kütleleri kaldırmak için taç.

Kökler 20 hacimli Schwarzkopf 9-7’dir ve uçları Paul Mitchell’in durulama görevi görebilen ve gül altınını veren bir koşullandırıcı ile seyreltilmiş sıcak mürekkebidir. renkli.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Kullanılan tasarım ürünleri, DevaCurl setsiz sprey taşıyan DevaCurl hacim veren köpüktür, birlikte karıştırılır ve her yere uygulanır ve % 80 kuruyana dek bir difüzörle kurutulur.

Tip bununla birlikte bir saç şeklidir. ylist, bu yüzden eğlenceli ve tamam görünümü seviyor.

Bir Takım Arrojo marka kıvrılma ürünlerini kullanarak, saçlarını adamakıllı doğal bırakmayı başardık. Fön makinesi yok, fırça değil ve hiç çaba harcamadan fantastik görünüyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Kullanırken bakımlı olmanız gerekeceğini anlayın kesim geliştirmek için ürünler. Kıvırcık saçlarda en iyi şekilde çalışır ama herhangi bir saç dokusuna uyarlanabilir – düz olsa bile.

Güzelliği, bireyin kemik yapısının dış çizgileriyle çalışmasıdır. Neredeyse herkes bu bob’u yüzünü göstermekte rahat ettiği sürece takabilir, çünkü bu kesim yüzünü açar ve elmacık kemiklerini ve göz alanını çok pozitif vurur!

Dokuma ve Bukleler

curly-bob-weave-500x500.jpg Instagram @hallehairstudio

Stil yaratıcısı olan LaNell Jones ile
Bilirkişi kozmetikçi @ Halle ‘Hair Studio LLC. Stockbridge, GA

Bu görünümü nasıl tanım ederdiniz?

Bu görünüm, su dalgası kıvrılma düzenine sahip, kroşe katmanlı bir bob. Bu koruyucu bob’u seviyorum, çünkü eğlenceli, flört edici ve çok yönü olan.

Bu, egzersiz yapmanıza ve yine de müthiş saçlara sahip olmanıza ihtimal sağlayacak bir tarz! Bu bob üzerindeki kesim yüksek bir beygir kuyruğu içine çekildiğinde fantastik görünüyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Bu bob’u düşünen bir müşteri hatalı gidemem.

Bu stil istediğiniz değin büyük veya daha doğal olabilir.

Fazla çeşitli kıvrılma desenleri mevcut. Bu koruyucu tarz, içten takıldığında saç büyümesini özendirme etme potansiyeline sahiptir.

Dairesel Yüzler için Kıvırcık Bob

curly-bob-for-round-faces-500x500.jpg Instagram @__hannahv

Stil yaratıcısıyla soru-cevap, Hannah Villavicencio
San Diego, CA’da Hairstylist @ theFactory Saç

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz?

Doğal dokusu olan insanlar için mükemmel olan tarz sahibi ve tarz sahibi bir üründür. Elmacık kemiğinde otururken uzunluğa tarafından 1920’lerin hissini vermesini seviyorum.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Içten ürünleri bulursanız saç dokunuz için kolayca yıkama ve giyme stili olabilir. genelde, hafif, nemlendirici ve yumuşak bir şeyler öneriyorum, böylece bir takım tutuşlar da bitiyor doğal ve gevrek değil.

Bu saç kesimi çok yönü olan ve tepe ve ağırlığın oturduğu yeri ayarlayarak birçok yüz şekline uyabilir. .

Toplanmış Bukleler

stacked-curly-bob-500x625.jpg Instagram @ patricia.gonion.hairart

Stil yaratıcısı ile soru-yanıt, Patricia Gonion
Master Hairstylist @ Pruneyard, Campbell, CA’da Salon Raché

Bu görünümü nasıl tarif ederdiniz?

Bu bob vakitsiz ve ultra kadınsı.

Saçları ince bir yapıya sahip olduğu için bukleler yaylıdır, yüzünün etrafındaki buklelerin hafifliğini ve saçlarının içini oluşturur.

Saçlarını kuruyana kadar ıslak tutarak, her kıvrılmayı kaldırabilirim. her kıvrılma düzeninde ışık dokusunu meydana getirmek için rasgele olarak düzenleyin.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat var mı?

Bu saç kesimi en iyi saçlara, orta kıvırmaya uygundur desen ve yüksek bir yaka Yüksek yakadan bahsediyorum çünkü tasarım çizgisini her açıdan hareket ettirebiliyorsunuz.

Bu bob’un yaşam tarzı basit. Üflemeli kurutmaya lüzum yoktur ve nemli sahnede argan yağı ile bukleleri bükerek bukleler teşvik edilebilir. Nemlendirme, saçları aydınlık ve buklelerin denetleme edilebilir ayla getirmesinde anahtardır. Haftalık nem maskeleri ve argan yağı bir araya getirildiğinde stili koruyacaksınız.

Açılı Bob

angled- curly-bob-500x500.jpg Instagram @ellenkyhair

Tarz yaratıcısıyla soru ve cevap, Ellen Ky
Plano, Teksas’ta Şaheser ve Saç Kesme Uzmanı @ Essensuals Londra

Bu görünüşü nasıl tanım edersiniz?

Bu bir usturayla yaptığım asimetrik bir bob kesimidir. Kıvırcık saçlar (doğru dokuya sahip), buklelerin sıçramasına yardım etmek için jilet saç kesimi ile güzelce geliştirilebilir!

Kısa olmasına karşın, hala fazla fazla stil fazla yönlülüğü olmasını seviyorum. .

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Bu saç kesimi, kıvırcık veya dikey takmak için harikadır.

Saçın doğal olarak ne yapmak istediğini yapmasını ve bukleleri en üstteki düzeye çıkarmasını özendirme edecek bir şey yaratmak için dıştan yapılandırılmış ancak içsel olarak dokulu ve katlanmış olması gerekir.

Kıvırcık müşterilerimiz için Bouclème kullanıyoruz. sülfat, silikon, paraben ya da içki içermez. Kıvırcık saçlara düz saçtan her şekilde bambaşka şekilde davranılması gerektiğine inanıyoruz, bu yüzden öbür teknikler ve ürünler kullanılıyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

< Sahip olduğunuz saçla gurur duyun ve her zaman yanınıza alın! Daha büyük daha iyidir! Mezun bob biraz kot pantolon gibi olduğuna inanıyorum. Olağan moda daima şahane görünüyor ve az daha herkese yakışıyor!

Choppy Bob

choppy-curly-bob- 500x625.jpg Instagram @ khairi.sakuda

Tarz yaratıcısı ile soru-cevap, Kari Sakuda
Kuaför @ Jacque Rojas Salon Honolulu, HI

Bu görünümü nasıl betimleme ederdiniz ?

Bu görünüş kıvırcık saçlardaki alışılmış şık baharat bob. Zahmetsizliğini ve çok yönlülüğünü seviyorum.

Stili saçlarına böldük, böylece her zaman hazırlanmış olmaya başladı: çalışmaya, dışında bir gece geçirmeye, Mimoza’nın havuzunda veya bir sonraki tatilinde.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Yüz şeklinizin bu bob kesimi için yerinde olup olmadığını ve eğer değilse, ola ki de sadece yüz şekli için uygun değildir.

Daha fazla hacim ve hareket için bazı katmanlar ile arkadaki kısımda birazcık daha kısa ve ön kısımda azıcık daha uzun. Bu onun doğal saç rengi.

Bu tarzla ilgili her şeyi seviyorum ve zahmetsiz göründüğü için kestim. Saçını biçimlendirmek için iki ürün kullandık. Önce Aveda Be Curly curl arttırıcıyı, arkasında az miktarda Aveda Confixor jeli uyguladım. Sonradan orta sıcaklıkta ve hızda yaydık.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Bu saç kesimi ve uzunluk klasiktir ve simetrik olabilir. Bu kesim, saçlarınız çok pozitif büyümeden bir tedarik ses elde etmenizi sağlar. Tüm yüz şekillerinde olağanüstü görünür ve fazla pozitif bakım değildir.

Saçın şeklini ve genel sağlığını korumak için her 4 ila altı ayda bir belli. En Düşük mahsul kullanımı nasihat ederim – bir şampuan, saç kremi ve 1-2 şekillendirici ürünler. Hem, kıvırcık kızların çok daha pozitif koşullandırıcıya ihtiyaçları var.

Bu bob inanılmaz ve çoğu yaşam tarzına çok yakışıyor.

Spiraled Spiraled Derman Cut

Instagram @curlygirlsarah

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Sarah Frazier
Goldwell Color Stilist / Derman Curl Inspired Stilist @ John Edwards Bellevue’daki Salon and Day Spa, NE

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu özel bir saç kesimidir. Kıvırcık saçlar için Deva Curl saç bakımı ile Derman Cut denir.

Bu görünümü edinmek için saç kremlerini, sprey jellerini ve saç spreylerini kullandım.

Bu bakıma ne tür bir alıcı önerirsiniz?

Bu bob saç modeli orta ila sıkı kıvrılma desenleri olan cümbür cemaat için olağanüstü olurdu. Kıvırcık saçlarınız varsa Derman Stilisti bulmanızı kuvvetle tavsiye ederim!

Katmanlı Bukleler

layered_curly_bob .jpg Instagram @emphasisonyea

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Anyea Garrido
Kuaför / DevaCurl Stilist @ Salon Belor, MA

Bu görünümü nasıl tanımlama edersiniz? ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir?

Bu tabakalı kıvırcık bob’un hacmi benim favorimdir!

Bukleler kuru ve doğal durumlarında kesildiğinde, Her müşteriye şeklini kişiselleştirebiliyoruz. Çevreyi oldukça kare ve güçlü tutmayı seviyorum, fakat katmanları eklediğimde fazla artı kesilmeyi durdurmak için gerginlikten çok eksik kullanıyorum. Kıvırcık saçlar her şeyle ilgilidir!

Bu görünümü gözetmek ve her tarafta oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Bu bob’u korumak ve yeniden yaratmak için önerim bukleler uygun bir şekilde sulu ve dinç kalmasını karşılamak için sülfatsız, paraben ve silikon içermeyen ürünler.

Bukleler nemliyken (ıslanma ıslak yok) ıslaksa, bir krem ​​uygulayın. Daha kalın saçlarınız varsa, eşdeğer bir uygulama meydana getirmek için bölümlere ayırmanızı öneririm. Kremi buklelerin içinden tırmıklamanın en iyisi olduğunu biliyorum. Krem uygulamasından daha sonra, saçları içine bir jel döktüm, gerisinde artı suyu dökmek için mikrofiber havluyla takip ediyorum.

Bu bob için Deva Curl Supercream ve Deva Curl Arc Angel Gel kullandım. Arkasında havayla kurulayın veya dağılın, oysa bu güzel buklelere% 100 kuruyana değin dokunmayın! Kuruduktan daha sonra saçınızla eğlenin. Başınızı çevirin, sallayın veya iri, hoş bukleler elde etmeye çalışın!

Bu bakıma ne tür bir herif önerirsiniz?

Bu tabakalı kıvırcık bob ile ilgili en hoş şey, kesimin her yüz şekli ve kıvrılma şekline göre kişiselleştirilmesidir. Hatalı gidemezsin! Hacimden hoşlanmıyorsanız, sonunda saçlarınızı sallamamanızı ve ürünleri uygularken buklelerinizi uzatmak için aşağı içten bir tırmıklama hareketi uygulamanızı öneririm.

Şeker Renkli Çene Boyu Bob < / h2> candy_flossing.jpg Instagram @ rats.nest.beauty

S&A tarz yaratıcısı Claire Criswell < br /> Burbank, CA’da kuaförlük @ Crowning Glory Hair Studio, CA

Bu görünümü nasıl tanımlama edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

I bu bob’a “şeker diş ipi” diyoruz (kullanılmış Purpleriot).

Neyle eşleştirdiğiniz önemli yok, bu onun için mükemmel bir şey.

Bu görünümü korumak ve her tarafta oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

I bu bob’a tarz tahsis etmek için Kevin Murphy ürünlerini kullandı. Üflemeli kurutmadan önce Young.Again serumu kullanın. Bu fantastik bir ısı koruma ürünüdür ve saçı hoş bir parıltıyla bırakır. Body.Builder köpüğü uygulamak saçın hacmini artırır.

Bukleler, Sıcak Araçlar 1 inç saç maşası kullanılarak yaratılmıştır (ticaretin fantastik bir numarası, saç kıvırmak için öbür boyutta bölümleri almaktır) . Saçı Session ile ayarlanır. Sağlıklı bir dış görünüş için birkaç Shimmer Me Blonde spreyi sıkın ve bitirin.

Bu dış görünüş için ne tür bir alıcı önerirsiniz?

Herhangi bir alıcı bu bob’a sahip olabilir. Yumuşak pasteller onu herkesin sallayabileceği fazla yönlü bir tarz haline getirir. Bu şık ve ultra femme. Herhangi bir saç eğiliminde olduğu gibi, güven anahtarıdır!

Şelale Katmanlı Doğal Kıvırcık Bob

waterfall_layers.jpgInstagram @haileyelizabethstudio

Tarz yaratıcısı ile soru-yanıt, Hailey Elizabeth Nagel Smith
Hairapist / Sarışın Uzmanı / Deva Curl Düzey 2 Sertifikalı @ Downtown Downtown, Charleston, SC

Bu görünümü nasıl betimleme edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bana tarafından bu, fazla boyutlu vurgulara sahip, eksik bakım gerektiren, şelale katmanlı, kıvırcık bir bob. mezun olmuş bir şekilde.

Bu piliç yıllardır saçlarını gevşetiyordu ve Instagram’daki kıvırcık kızlardan ilham alıyordu, bu yüzden kalıcı kimyasalların büyümesine başladı ve bir sene sonra hasarlı uçlardan kurtulmaya hazırdı. Hem, vurgulayabileceğimiz, yeterince dinç bir kıvrılma durumuna geri döndü. Bundan Böyle fazla az bakımla belirme ve sahiden doğal olma özgürlüğüne sahip.

Bu görünümü korumak ve yeniden yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

ilk olarak , duşta bir kürek / nemli fırça ile koşullandırmak fazla gereklidir. Eğer saçlar derinleĢtirilmiĢ bir maske ve su ile doymuşsa, bunun üstesinden gelmek daha kolaydır. Bukleleri okşarken, saç uçlarından nazikçe başlayıp yukarı doğru ilerlerken bireysel saç yönünüzü ve part- = çizginizi peşine düşüp takip ettiğinizden belirlenmiş olmak istersiniz. Iyice dolandığında ve “deniz yosununun” kıvamını hissettiğinde hafifçe durulayın.

şu anda kıvırma arttırıcı / terbiye ürünü tercihinizi yapın. Wired by Rusk gibi kremalı ürünleri ve Curribe Gloss gibi uygulanabilir jel ürünlerini Oribe’dan seçim ediyorum. Saç ve kıvrım tipine bağlıdır. Saç kıvrılmasını durdurmak ve kıvrılma oluşumunun kopmasına niçin olmamak için mikrofiber bir havlu veya eski bir tişört ile kurulayın.

Ayrıca, programınıza ve bireysel tercihlerinize ast olarak, kapüşonlu bir kurutucu kullanarak havayla kurutmayı, etkisiz ışık halkası getirmeyi veya kurutmayı öneririm.

Yıkanmadan devam edebilecek kadar gün giyin! Sıradan iki hafta sürerim. Bu, suyla durulama anlamına gelmez, yalnızca doğal yağlarınızın buklelerinizin sağlığını iyileştirmesine izin saptamak için şampuan kullanmayın.

Bu cins müşteriye ne cins bir görünüş önerirsiniz?

Bu bob saç kesimi, kıvrılma sonlarına hasar vermiş olanlar ve kıvrılma ömürlerine yeni bir açılış ​​gerçekleştirmek isteyenler ya da olağanüstü bir kıvırcık saç takmak isteyenler için mükemmeldir. Şekillendirme yapılırken yüzün yuvarlaklığı dikkate alınmalıdır. Örneğin, çene ve kronun simetrisi ve aynı zamanda çene yapısı da göz önünde bulundurulmalıdır.

Kesim, herhangi bir yaşam tarzı için iyi çalışır ve genel olarak bakım gerektirmez. Sekiz ila dokuz haftada bir veya daha artı dokunulması gerekebilir, oysa bu izin atamak istediğiniz kaç büyümeye ast. Bazı halk müziği dört hafta içinde her yerde şekillenmeye gereksinim duyuyorlar çünkü arkadaki çizgileri şekillendi. Ücretsiz boyun süsleri sunuyorum, bu nedenle arzu ederseniz kesimler aralarında daha uzun zaman gidebilirsiniz.

Kıvırcık Saçlar için Geliştirilmiş Sarışın Bob

Instagram @hojojojo

Stil yaratıcısıyla birlikte soru ve yanıt, Holly Johnson
Stilist / Renkçi @ Nashville’deki Stil Evi Salonu, TN

< strong> Bu görünümü nasıl tanım edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu mevcut bukleleri hacimli ve daha keskin ayla getirerek geliştirdik.

25mm yuvarlak fırça ile kurulayın. Kuruduktan sonra, Shu Aemura Texture Wave bölümüne, Hot Tools’dan 3/4 Marcel demir ile kıvrılmadan önce püskürterek püskürtülür. Bukleler soğuduktan sonradan, saçları parmak uçlarınızla (kafa derisinden yukarı ve dışarı) ve Shu Uemura Cotton Uzu ile kaldırarak ve genişleterek bitirin.

Bu görünümü ne tür bir müşteriye önerirsiniz? için?

Bukleleri yumuşak ve zahmetsiz göründüğünde, mevcut buklelere sahip müşteriler bayılır. Ürünler bu bob’u yaratmada kuşkusuz büyük bir rol oynadı, ama baş aşağı üflenmiş bir difüzöre sahip tek bir kıvrılmış krema bile işe yarayabilir! Kıvrılmak için daha küçük bir demir kullanarak (ayrıntılarıyla kuruduktan sonra), genel tarzı yumuşak tutmaya devam ederken buklelerinizi sahiden tanımlar. Bu saç modeli birkaç gün baştan başa fantastik belirme yeteneğine sahip!

Kültürlü Mezun Bob ve Bukleler

lightened-up_bob.jpgInstagram @tusk_hair_camden

Tarz yaratıcısıyla soru ve cevap, Carole Rickiby
Stilist ve Salon Sahibi @ Tusk Kuaförlük Londra, İngiltere

Nasıl bu görünümü ve bu konudaki en sevdiğiniz şey nedir?

Bu görünüm, birkaç uzun katmana sahip, hafifçe mezun olmuş bir bob.

Daha Sonra Goldwell Renklerini kullandık. Bunlar anti alerji renkleridir ve saça hasar vermeden tekrar tekrar gelebilirler.

Bu görünümü gözetmek ve yeniden yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Dene Fas Yağı, kıvrılmayı sürdürmek için birazcık köpük ile birleştirildi.

Bu nesil bir müşteriye ne cins bir dış görünüş önerirsiniz?

Bu bob inanılmaz doğal olarak kıvırcık saçlarda. Yıkanabilir bir stildir, bu yüzden bakım gerektirmez!

Hacimli Saçlar

Voluminous_Round_Bob .jpg Instagram @hairslaybytay

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Taylor Capaldo
Kuaför ve Makyaj Sanatçısı @ Lavish Salon, Providence, RI

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz? En sevdiğiniz şey nedir?

Bu bob ile ilgili en sevdiğim şey ses ve kişilik çığlık atması! Bu saç kesimi sahiden saçlarının dolgunluğunu ve vücudunu gösterir. Modaya uygun bir patlaması ve bazı eğlenceli katmanları ile birlikte, hoş bir dairesel şekle sahiptir. Saç rengindeki güzel boyutu gösterir ve her kıvrılmanın tanımını ortaya çıkarır!

Bu görünümü gözetmek ve baştan yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Kıvırcık istemcilerimi şekillendirirken defalarca bütün DevaCurl ürünlerini öneriyorum.

İki ürünü birbirinin üstüne koyup saçları ürünle doygunlaştırmayı seçtim. Kullandığım ilk ürün tabakası buklelerini tasvir etmek, ıslatmak ve pürüzsüzleştirmek için Supercream Coconut Curl Styler’dı. Kullandığım ikinci mahsul saçın hacmini denetlemek ve yaratmak için B ’Leave-In Miracle Curl Plumper’dı. Daha Sonra adamakıllı kuruyana kadar bir kurutucunun altına oturdu. Kuruduktan sonra saçlarını salladım ve elimizden geldiğince kabardı!

Bu bobu koruyabilir ve “ikinci gün saçınızın” büyük ve eğlenceli kalmasına yardımcı olabilirsiniz. Curl Maker Curl Boost Sprey Jeli ya da Mist-er Right Dream Curl Tazeleyici kullanarak. Tüm DevaCurl ürünleri su ile aktive edilir, bu nedenle sadece uyanmanız, saçınıza bir sprey şişesi su püskürtün ve sonradan bu ürünleri kullanarak hafta her tarafında sağlıklı buklelerinizi sallamaya devam edin!

Ne cins bir müşteriye bu bakmayı önerirsiniz?

Bu saç kesimi ve kıvrılma şekli olan kıvırcık istemciler için bu saç kesimini öneriyorum. Çok sayıda vücuda ve harekete sahip bütün saçlara sahip olmak isteyenler, eğlenceli bir patlamanın yanı sıra bu saç stilini de çok sevecekler!

Providence, Lavish Salon LLC’deki stilistlerin hepsi kıvırcık kesim uzmanları. Kıvırcık müşterilerine hitap etmeyi seven millet.

Spesifik olarak, DevaCurl No Poo Arıtıcı ile yıkayın ve DevaCurl One Saç Kremi ile şartlandırın. Bir kat DevaCurl Frizz Free Foam ve bir kat Deva Curl Light Defining Gel uygulayın. Kaynayarak bitirin.

Bu nesil müşteriye bu bakmayı nasıl tavsiye edersiniz?

Bu stil çok yönlüdür. Kalın, ince, ince ya da vahşi dalgalı ve / ya da kıvırcık saçlar için iyi çalışır. Uzunluğu ayarlayarak bütün yüz şekilleri için de uygundur. Hareket halindeyken ya da müşterinin kısa saç kesimi yapmaya çalıştığı için fantastik bir tarz.

Kısa Patlama A-Line Bob

Instagram @mopsbymaxine

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Bella Maxine Weinstein
Richmond, VA’da Kıdemli Stilist @ Seven Hills Studio

Bu görünümü nasıl tasvir edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu, kısa bir saçaklı, tabakalı, A-line bob’u almaktır. Yüzünü açan ve yumuşak bir görünümle hoş çizgiler oluşturan saç çizgisinin kenarlarından saçaklarına devam etmemizi seviyorum.

Bu görünümü gözetmek ve her tarafta yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Daha ince saçı var, bu yüzden yağı uzaktan yakalamak ve hacmini korumak için köklerinde Bumble ve All Style bumble kullandık.

Daha fazla vücut ve minik bir kum eklemek için Bumble ve Bumble Dryspun ile işimiz bitti.

Bu bakıma ne nesil bir tip önerirsiniz?

Bu bob saç kesimi basit ve övgü isteyen bütün kıvırcık saç tipleri için idealdir. Gösterişli saçak ve yüz çerçeveleme parçaları özellikle daha ince saç tipleri için iyidir, çünkü daha ince saçlara sahip olmayan bir yapı oluşturur.

Omuz Boyu Bob

Instagram @ctcurlyhairsalon

Q&A, tarz yaratıcısı, Luvena Leslie North Haven, CT

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu görünümü omuz uzunluğu olarak tanımlardım LOTS katmanları ile kıvırcık saç kesimi. Buklelerini vurgulamak için açık kahverengi vurgulara boyadım.

Bu saç kesimi için en sevdiğim şey, sahip olduğu katman miktarı. Saçını kutulu veya üçgen biçiminde tutmaktan alıkoyuyor. Müşterilerimin birçok “üçgeni” nefret ediyor. Ayrıca, vurgulamalar gerçekleştirmek için yeterince hafif, ancak dikkat sürüklemek için çığlık atmayacak değin doğal.

Bu görünümü korumak ve tekrar oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Bu görüşü olmak için DevaCurl ürünlerini kullandım.

Daha Sonra Devacurl Styling Cream ve Arcangel Gel kullandım. Her gün yıkanmayı önermediğim için ertesi sabah, Devacurl’un Mr. Right’ı bukleleri her tarafta etkinleştirmek için spritz gerçekleştirmek ve ezmek için kullanabilir.

Bu cins bir müşteriye ne cins bir görünüm önerirsiniz?

Bu bob ile ilgili en iyi şeylerden biri, adeta cümbür cemaat giyebilir. Katmanlar yüzü çerçevelediğinden, çoğu yüz şeklini düzleştirir. Bu saç kesiminin bir büyük yararı da at kuyruğu koymak için yeteneğidir. Daha da kötüsü senaryosu, birkaç bukle ön alanda kalmayacak, fakat geri olmak için birkaç bobby pin veya bir kafa bandı koyabilirsiniz.

Son olarak, birçok kadın kendi giymek istemektedir. Doğal haliyle saç, bu tarz hala profesyonel görünüyor ve büyük olasılıkla işverenlerin dikkatini çekmeyecek. Müvekkilim profesyonel bir şarkıcı ve saçını sesten uzakta tutuyormuş gibi hissetmeden güvenle bu tarzdaki saçlarını giyebilir.

40 yaş üstü Sofistike Bob

sophisticated_curls.jpgInstagram @eladia_devacurl

Stil yaratıcılı Q&A, Eladia Lebron
Manhattan’da Stilist ve Stilist @ Devachan Salon , NY

Bu bob’u nasıl tanımlarsın ve en sevdiğin şey nedir?

Bu kıvırcık tarz cazibeli ve sofistike.

Bu dış görünüş nem ve maksimum kıvrılma tanımlaması için Devacurl Orijinal Şekillendirici Krem ile oluşturuldu. Bukleler kuruduktan sonradan, onları Devacurl Beautiful Mess kullanarak daha dolgun, parlak ve hacimli bir dış görünüş için ayırdım. Ürünü ellerim aralarında sürdüm ve uygulamıştım. Yumuşak hareketle tutunabilmesi için Elastik Saç Spreyi ile bittik.

Bu bakışı ne nesil bir herif için öğüt edersiniz?

Bu bob saç modeli bütün kadınlar içindir. doğal dokusunu kucaklayan ve göstermekten korkmayan kızlar. Sinirli ve sofistike.

Asimetrik Bob Kesim

asymmetric_cut.jpg Instagram @ curlsbycandace

Tarz yaratıcısı ile soru-yanıt, Candace Witherspoon
Derman Sertifikalı Curl Uzmanı @ Hair New York, NY’dan Candace Witherspoon’dan

Bu görünümü nasıl ve en sevdiğiniz şey nedir? bunun hakkında ne düşünüyorsun?

Bu görünümü eğlenceli olarak tanımlayacağım! En sevdiğim şey birazcık bakışımsız şekil çünkü birazcık daha fazla karakter katıyor. Bu saç eğlenceli, havalı, modern ve hareket ediyor.

Bu görünümü gözetmek ve yeniden yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Mükemmel bir nemlendirme öneririm. Bukle çözücünün bozulmasına ve yumuşatılmasına asistan olan saç kremi.

Devacurl Decadence Noo Poo ve One Saç Kremi ve Devacurl Ultra Betimsel Jel bu görünüm için en sevdiğim iki ürün.

Bu bakışı ne cins bir müşteriye önerirsiniz?

Bakışımsız bir kesim yüz şeklini uzattığı için yuvarlak kesimli bir müşteri için bu kesimi öneririm. Ön tarafa yüzü çerçeveleyen daha kısa parçalar eklemek size daha yumuşak bir görünüm kazandırır. tekrar tekrar buklelerin hareket etmesine ve fazla hantal görünmemesine yardımcı olan katmanlar öneririm.

Bu sıcak bob, basit bir yaşam biçimi olan biri için olağanüstü. Bir yıkama, nemlendirme ve havada kuru / dağınık tipte bir stildir. Süper kıvırcık saçlar için şahane bir kesim!

70s-Inspired Shaggy Bob

70s_inspired_bob .jpg Instagram @sarzmahal

Tarz yaratıcısıyla soru-cevap, Epilepsi Burke
Kıdemli Stilist @ Black2Blond Salon Spa, Vancouver, BC, Kanada

Bu görünümü nasıl tasvir ederdiniz? ve bu konuda en sevdiğiniz şey nedir?

Bu görünümü 70’lerin bob’unda modern bir çekim olarak tanımlarım. Bu bob ile ilgili en sevdiğim şey, buklelerin kare biçiminde yumuşaklık ve hareket meydana getirmek için nasıl çalıştığı.

Bu görünümü gözetmek ve her yerde yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Benim için kıvırcık saç şekillendirme, içten şampuan ve saç kremi ile başlar.

Bu köpüğü seviyorum, çünkü tutucuyu bukleler için mükemmel olan nem bağlayıcı bir maddeyle birleştiriyor! Ürünü düzensiz olarak katmanlandırmayı seviyorum ve adamakıllı kuruduktan sonra, saçları soğuk bir atışla patlatıyorum ve pozitif kabarıklığı gidermek için azıcık daha köpük yapıyorum.

Ne tür bir alıcı olurdu Bu görünümü tavsiye edersiniz?

Bu bob, çok kıvırcık / dalgalı dokular için mükemmeldir. Katmanlama, kalın ve kalın buklelerin sahip olabileceği tipik ağırlığa hoş bir alternatif sunarken, orta ila kalın dokular için en iyisidir. Düşük bakım misafirleri için inanılmaz bir yıkama ve eskime görünümü!

Yumuşak Dalgalar

softer_waves.jpg Instagram @hairby_chrissyw

Stil yaratıcısıyla birlikte soru ve cevap, Chrissy Wells
Richmond, VA’daki Kuaför Salonu @ Imago Kuaför Salonu

Bu görünümü nasıl betimleme edersiniz? ve bu konuda en sevdiğin şey nedir?

Bu, sıkı dalgalı dokuya daha yumuşak bir görüntü. Sahip olduğu tabaka miktarını seviyorum. Bu uzunlukla, şeklin birkaç ay içinde düz düşmesi ve üçgen şekle dönüşmesi kolaydır. Oysa bu katmanlarla, altını fazla ağır hissetmeden uzunluğunu uzatabilecektir.

Öndeki kısa yüz çerçevesi de bu şekle ulaşmaya tezgâhtar oldu.

Hem tartma almak için “öbek” makasları kullandık fakat doku eklemiyoruz.

Bu görünümü gözetmek ve yeniden yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Biz AG’nin Recoil ile birlikte Devacurl’s Decadence hattını (No Poo ve One Condition) kullandı. Bu nem karşılayan ve tutan kremsi bir jeldir. Fazla kalın ve yoğun saçı var, bu yüzden geri tepme dokuya tutunması için fazla ağır veya güçlü değildi.

Bu bakışı ne cins bir müşteri için önerirsiniz? < /

Bu stili, saç kesimini korumayı sevmeyen, ancak her beş ayda bir, çok yoğun ve kalın dalgalı bir dokuya sahip olan müşterilere öneriyorum. Eğer herif bu dalgalı yoğun dokuya sahipse, stilistin “tekstüre etme / inceltme” makası kullanmasına izin vermemelerini öğüt ederim, çünkü bu onlar için daha pozitif kabarma yaratabilir.

Müşterinin herhangi bir yüz şekli ve yaşam tarzını barındıracak yüz çerçevesi yalnızca stilistinize sorun.

Dokulu Kulak Boyu Bob

Instagram @olive_eco_hair

Stil yaratıcısıyla soru ve cevap, Jade Atia
Tarragindi’deki Olive Eco Hair Sanat Yönetmeni @ QLD

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

Görünümü doğal dokulu bir alışılmış bob olarak tanımlardım.

Boynunu nasıl vurguladığını ve boynunu uzattığını seviyorum lakin gerçi doğal kıvrılmasıyla dolgunluk ve karoser veriyor.

Bu görünümü korumak ve tekrar yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Kevin Murphy tarz ürünlerini öneriyorum çünkü hafif ve güzel uçucu yağlardan oluşuyor. Curl’i ilerletmek ve tarif atamak için Motion.Lotion’u kullandım, arkasında Hair.Resort spreyini ufak bir doku atamak ve bekletmek için kullandım.

Bu tipte ne cins bir alıcı önerirsiniz? < / strong>

Bu bob’yu, daha dolgunluk ve gövde sağladığı için kalp şeklinde bir yüze sahip minik, herkese nasihat ederim. Bu saç kesimi basit, yıkama ve giyim tarzı isteyen herkese uygu.

Kalın Saçlar için Airy Bob

airy_curls.jpg Instagram @itsabobeatbobworld

Stil yaratıcısı ile soru-cevap, Kimberly Seibel
Calgary, AB, Kanada’daki kuaför salonu @ Hedkandi Salon

Nasıl olur Bu görünümü ve bu konudaki en sevdiğiniz şey nedir?

Bu bob’u, öyle çok havadarlık ve hareketlilikte tasasız olarak, fakat yine de sağlam bir şekilde tanım ederim.

Bukle ile çaba ederken ve her şeyi kabarmalarına karşı korurken bukleleri teşvik edecek ve onlara bol miktarda vücut verecek bir ürün. Kibar bakım için Bumble ve bumble Prep Spray ve Bumble ve bumble Curl Conditioning Mousse’ı hacimli bir tutuş için kökten uca dek kullandım.

Bu nesil bir müşteriye ne nesil bir görünüm önerirsiniz?

Herkes için bir bob olduğuna inanıyorum. Şekil, uzunluk ve tarz her müşteriye kadar yüz şekli, yoğunluğu ve saç yapısına göre uyarlanmalıdır. Müvekkilinizin kim olduğunu ve yaşam tarzlarının nasıl bir şey olduğunu anlamak da önemlidir.

Bu özel durumda müşterim büyük bir değişiklik istedi. Buklelerinden daha pozitif ortaya çıkacak, büyük bir tarz oluşturma taahhüdü olmayacak yeni ve şımarık bir şey istedi. Ayrıntılı bir istişareden sonra, ona en iyi uyan uzunluğa ve stile karar verdik.

Bukleler ile Herzamanki Kısa Bob

Instagram @bigjoybarberandsalon

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Sarah Jane Taylor
Kuaför, @ Büyük Joy Kuaför & Salon, BC

< strong> Bu görünümü nasıl tanım edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu olağan bir kıvırcık bob.

Bunları Love Curl Serisi Şampuan ve Saç Kremi ile birleştirin ve sınırlı kıvrımlı doğal, yumuşak dalgalar için hafif, yağlı olmayan, kabarık olmayan bir çözümünüz olsun.

Ne tür bir müşteri olurdu Bu bakışı mı öğüt edersiniz?

Bu bob’u doğal kıvrımlı dokusunu kucaklamak isteyen ve yüzünü açan ve öne meydana çıkan çok sayıda hacmine sahip, kısa, eğlenceli bir bob isteyen isteyenlere tavsiye ederim. Radları, güzel dalgaları.

Yaşlı Kadınlar İçin Genç Bob

youthful_bob.jpg Instagram @ jkhairdesign1

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Jodi Kalman
Boulder, CO’daki kuaför @ Kuzey End Salon

Bu görünümü nasıl tasvir edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir o?

Dış Görünüş, şık, genç ve seksi görünüyor. Beni uzun, bir beygir kuyruğu ile, omuzlarından bir buçuk uzunlukta saçlarla görmeye geldi. Onunla yaptığım istişareden sonradan, onun kalpten fazla şık bir kadın olduğunu ve bakışının kendi iç algısını yansıtmadığını söyleyebilirim. Uzun bukleleri ve yansıttığı cinsellik sevdiğim için yüzünün uzunluğunu gözetmek istedim.

Bu görünümü korumak ve her yerde yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Kıvırıcı bir yapı kremi öneririm, çünkü kıvrımı bir arada tutar (kıvrılma olmaz) ve keskin kıvrımın aksine yumuşak kıvrımları korur.

Orta ve ince saç tipleri üzerine bu bakışı elde ettim (modelin dokusu orta / kaba), oysa müşterinin stili bir arada tutacak yoğunluğa sahip olmasını tavsiye ederim.

Bunun fazla yönlülüğünü seviyorum Adamakıllı ayrı bir varlık almak için kenarları geriye çekebileceğine bakın.

Karanlık Kumral A-Line Bob

layered_a-line.jpg Instagram @jessicaearlecopeland

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Jessica Earle
Oakland, CA Kuaför / Renkçi / Booth Renter @ Vero Salon

Bu görünümü nasıl tasvir edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu, tabakalı bir A-line bob. Bu bir klasik! Saçlarını kuru, kıvrılarak kıvırmak için Deva kesme becerilerimi kullandım.

Bu görünümü korumak ve yeniden yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

I Kabarmaya karşısında korunmak için bir bırakıcı saç kremi (Bleav’n, Ultra Gel veya Ücretsiz Ayarlayın) önerilir.

Bu cins bir müşteriye ne nesil bir görünüş önerirsiniz?

Bu görünümü olağan bir görünüm isteyen, saçlarında doku yer alan veya hacimli veya kalın saçları kontrol etmek isteyen herkese öneririm.

Bakım, sizin için basit Her 8-12 haftada bir taze şekillendirme olsun.

Tüm kıvırcık saçlar için bu şekli seviyorum, çünkü çoğu kıvırcık kızın saçlarının fazla kısa kesilmesinden korktuğu, yüzünde uzunluğunu keserken taçta hacim oluşturuyor ve kaldırıyor). Keza saçlarını yüzlerinden ayırabilen, fakat kısa boylu olan etkin kadınlar için de güzeldir. Bu, eğlenceli ve şık bir stildir ve stillendirmesi kolaydır.

Bu görünümü gözetmek ve tekrar oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Eşdeğer ihtiyacınız var hidrasyon parçaları ve bu tanımı oluşturmak için tutun. DevaCurl Original No Poo ve One Condition ile temizlenmiş ve bakım yaptım. Islak saç damlayan, bir kat DevaCurl B ’Leave In curl buruşuk serumu ile tırmıyorum, bunu bir ArcAngel Gel tabakası izledim ve damlayana dek çırpın. Kökte ve havada kurutabilirsiniz ya da dağınık ışık halkası getirebilirsiniz. Daha fazla hacim için Dyson Supersonic kurutucuyla dağıldım.

Bu nesil bir istemciye ne nesil bir tip önerirsiniz?

Bu stil her kıvrılma için şahane özellikle altta daha düz bukleler ve tepede daha sıkı bukleler olan kıvırcık kızlar için Uzun bir saç kesiminin bakımını kaybetmek isteyen aktif bir yaşam biçimi olan kadınlar için de olağanüstü.

Şekil, ağırlığını uyandırmak, hacme izin saptamak ve hoş bir estetik şekil eklemek için ağır tarafındaki katmanla fazla dokulanmıştır. Bob, parçalarının dökülmeden kulağının arkasına tam olarak oturması için sol tarafında katman altındadır.

Bu görünümü korumak ve tekrar yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Görünüşü için, nem ve kabartı kontrolü için R + Co Atlantis şampuan / saç kremi kullandım. Denver’da yaşamış, doğal olarak kıvırcık olan kızlarımız, iyi biçimlendirmek için bir ton nem gerektirir. Hafifçe kuruyan saçlarda, daha pozitif nem için Saryna Key 60/40 Karışık Shea Yağı ek ettim, sonra mahsul tutucusunu ekstra tutuş için az miktarda R + Co Motosiklet jeli ile bitirdim. Bukleleri sonra havada kurutuldu, tamamlandı ve bir difüzörle fırlatıldı.

Bu nesil bir müşteriyi nasıl aramasını önerirsiniz?

Bizzat ben isterim bu kesimi, doğal kıvrım dokusunu kolayca giymek isteyen ve gerçi modaya uygun bir kesime sahip edinmek isteyen herhangi bir müşteriye önerin. Evde azıcık şekil verme gerektiriyor, ancak bu kesim müşterinin doğal kıvrılma dokusu nedeniyle zahmetsiz görünüyor.

Saçlarını hiçbir şekilde kıvırmıyorduk. Bu kesim% 100 doğal dokusudur, sadece saç kesimi ile vurgulanır.

Doğal saç dokusu için en iyi kesime sahip olduğunu kasıtlı olarak bir eve göndermeyi seviyorum ve olduğu gibi güzel görünecek!

Asimetrik Katmanlı Bob

Instagram @mehrhair

Tarz yaratıcısı Q&A, Mehr Hussain
Sunnyvale’deki Kuaför ve Makyaj Sanatçısı @ CA

Bu görünümü nasıl tarif edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu saç kesimi çok iyi, kısa, hafif asimetrik tabakalı bir bob yaz için. Harikulade doğal kıvrılma şekline göre kuru saça kesildi. Saç kesiminin en sevdiğim yanı, kişisel kıvrılma düzenine göre nasıl kişiselleştirildiği ve doğal buklelerinin ortaya çıkmasına ve tanımlanmasına yardımcı olmasıdır.

Bu görünümü gözetmek ve yeniden yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Görünümü meydana getirmek için DevaCurl Decadence No-Poo arıtıcı, DevaCurl One Condition ve Ultra Defining Gel kullandım. DevaCurl ürünlerini seviyorum, çünkü sülfatları, silikonları ya da parabülleri yoktur ve doğal bukleleri ve dalgaları nemlendirmeye ve beslemeye asistan olurlar! Decadence hattında hindistancevizi yağı var ve süper kıvırcık saçlar için .

Bu tür bir müşteriye nasıl bakmayı önerirsiniz?

Bu saç stilini hissediyorum çok yönlüdür.

Güzelce büyür ve ön, gerektiğinde geri çekilecek dek uzundur. . sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla