Perşembe, Temmuz 29, 2021

Biçimli Şukullu Nick Oluşturabileceğiniz 9 İnternet Sitesi

Her internet kullanıcısının kesinlikle yolu kesişmiştir biçimli nick kullanmakla. Özellikle oynadığımız çevrimiçi oyunlarda olsun, internet etrafında kullandığımız forumlar, siteler olsun illa ki bir yerlerde biçimli nick kullanmışızdır.

Özellikle Knight Online, Metin 2 ve Silkroad Online oyuncularının çok iyi bildiği biçimli şukullu nickler, hemen hemen her zaman karşımıza çıkıyordu ki bir nick sonuna veya başına TR koyuluyordu. Bir de Ayça_22 vardı, bizi her açtığı seansla sahte bildirim yağmuruna yakalayan. Ayça ’nın nicki dahi biçimli idi. Biçimli nick olur da harfler büyük minik yazılmaz mı?

Günümüzde artık o daha önceki oyunlar aynı coşkuyu vermese de yerlerine sosyal medya siteleri, Battle Royale oyunları ve büyük forumlar geldi. Başka Bir Deyişle internette hemen hemen her şey değişti ama biçimli nick kullanımı internet devrimine kafa yakalamış biçimde hayatını sürdürmeye devam ediyor.

Sekillinickyazma.org:

şekilli nickname yazma

Biçimli nick yazma sitelerinden en çok kullanılan olan sekillinickyazma.org sitesi, internet kullanıcılarına suratlarca biçimli şukullu nick seçenekleri sunuyor. Sosyal medya siteleri, ve çevrimiçi ve mobil oyunlar dahil bir hayli platformda kullanabileceğimiz biçimli nicklerimizi bu adresten basitçe bulabiliriz.

 Her gün binlerce insanın ziyaret ettiği site en bol biçimli nick seçeneği sunan sitelerden birisi olarak seçim ediliyor. İnternet sitesi üzerinden nick uygulaması sunan siteler arasından en popüler olan sekillinickyazma.org sitesi, bu sektördeki sitelerden evvel kurulan siteler arasında yer alıyor.

Özellikle simgeleri de çıkınca piyasaya artık nickler apayrı ebatlara erişmiş gidişatta. Çünkü şu anda internette onlarca açılmış nick yazma sitesi var. Bu siteler sayesinde internet kullanıcıları en hoş nickleri yazmaya çalışıyorlar.

Sekilliharfler.com:

şekilli nick yazma pubg

Biçimli nick yazma siteleri arasından bir öteki en çok seçim edilen site ise sekilliharfler.com sitesi. Hatta sekillinickyazma.org sitesinden dahi daha çok seçim ediliyor desek yeridir. Bunun nedeni ise piyasadaki öteki nick değiştirme sitelerine göre sekilliharfler.com sitesi, kullanıcılarına bütün 20 ’den fazla fontta nick oluşturmasına izin veriyor.

Başka Bir Deyişle site 20 fonttan harfler karıştırarak nick oluşturmanızı sağlıyor. Diyelim ki nickimiz Webtekno olacak. Toplamda 8 harften oluşan nickimizi 20 ’den fazla fontla karıştırarak yazabiliyor ve dilediğimiz yerde kullanabiliyoruz. 

Ayrıca simgeler, emojiler ve biçimli ziynetler alternatifleriyle de kullanıcılarına nick oluşturma ihtimali tanıyan sitenin basit kullanımı da yeniden seçim edilmesi için bir başka neden. Sitede cinsiyet işaretlerinden, astrolojik simgelere, satran simgelerinden tam emojilere kadar her türlü içerik var.

Sekillinick.net:

şekilli nick yaz

Biçimli nick yazma siteleri arasından bir adım öne çıkan sekillinick.net sitesi, hem kullanıcılarına popüler nick nasihatleri veriyor hem de veritabanındaki hazır sembollelleri kullanıcılarının kullanımına sunuyor. Birbirinden değişik ve hoş suratlarca simge, sembol ve harf barındıran sitenin günlük kullanıcısı da bir hayli fazla.

Eguzelsozler.com:

şekilli nick yazma instagram

Listemisin üçüncü sırasında yer alan eguzelsozler.com sitesi, her ne kadar aşk şiirleri, sevgiliye hitaplar, ayrılık iletileri, yıldönümü iletileri, damar laflar gibi yazılar paylaşan bir blog olarak gözükse de ekstra olarak kullanıcılarına sunduğu biçimli nick yazma aracısı, son derece kullanışlı. 15 ’den fazla değişik font yardımı sunan site, kullanıcılarının kullandığı nicklerini olabilecek en hoş hale sokmayı muvaffak oluyor.

Yalnızca biçim nickler için değil, romantik, anlamlı ve hoş iletilerin de yayınlandığı sitedeki lafları alıp Instagram hesabınızda veya WhatsApp ’ınızda stori olarak paylaşabilir, o ’na bir ileti yollamış olabilirsiniz.

Messletters.com:

nickname

Yabancı bir sitenin Türkçe versiyonu olan messletters.com/tr sitesi kullanıcılarının biçimli nick gereksinimini aşırısıyla karşılıyor. Kalpli malpli, biçimli şukullu nick yapılmasına sağlayan ve mucizevi derecede büyük veritabanına sahip özel bir aracıya sahip olan messletters.com, biçimli şukullu nick yazma hizmeti sunan siteler arasında çeşit bolluğundan dolayı sık sık seçim ediliyor.

Sekillinickleryazma.com:

şekilli nick hazır

Biçimli şukullu nick yazma siteleri arasında en basitlik sağlayan şüphesiz ki sekillinickleryazma.com sitesidir. Başka hiçbir ek özelliği bulunmayan siteye girdiğiniz zaman dolaysız ana ekranda nickimizin yazılacağı kısım karşılıyor. Nickimizi yazdığımız kısmın hemen altında ise nickimizin biçimli versiyonları gözüküyor. Site sadeliği ve çok kullanışlı olmadı biçimli nick arayanlar tarafından sıkça seçim edilmesine neden oluyor.

Whatsappdurumlari.net:

şekilli nick yazma

Çağımızda WhatsApp son derece ehemmiyetli. Çünkü Instagram dışında günümüzün büyük kısmını burada geçiriyoruz. Whatsappdurumlari.net, dünya genelinde surat milyonlarca insanın kullandığı popüler iletileşme uygulaması olan WhatsaApp için bir hayli mevzuda dayanak ediyor. Özellikle WhatsApp vaziyetleri önerilerinde bulunan sitenin en ehemmiyetli özelliği de biçimli şukullu nick oluşturan uygulaması.

Sitenin belki de ne çok ziyaret edilen uygulaması olan nick değiştirme uygulaması, birbirinden değişik fontlarda nick alternatifleri sunarak kullanıcılarını bir hayli hoşnut ediyor. Her türlü oyunlarda kullanılabilen nickler de oluşturan uygulamaya sık sık site yönetimi tarafından yeni fontlar ilave ediliyor.

Sekillinickleryazma.club:

şekilli nickname yazma

Blog eklentisi de bulunan sekillinickleryazma.club sitesi, kullanıcılarına onlarca değişik fontta biçimli nick oluşturmalarına imkân verirken aynı zamanda hazır onlarca nicklerden de öneriler veriyor. Emojiler ve iconlarla da desteklenen fontları sevmezseniz sitenin size sunduğu hazır biçimli şukullu nicklerden birisini kullanabilirsiniiz.

Sekilliyaziyazma.com:

şekilli nick pung

Tıpkı rakibi sekillinickleryazma.com sitesi gibi gayet kolay tasarıma ve basit kullanıma saihp olan sekilliyaziyazma.com sitesi, kullanıcılarına 10 ’dan fazla değişik fontta biçimli nick yardımı veriyor. Siz de sekilliyaziyazma.com sitesi sayesinde basitçe istediğiniz biçimli nickleri yazabilir ve dilediğimiz yerde kullanabilirsiniz.

Yukarıyada verdiğimiz biçimli şukullu nick yazılmasını sağlayan siteler haricinde bir hayli blog ve siteden de hazır halde verilmiş biçimli nickler bulabilir ve kendi nickinize göre tertip ederek dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

PUBG Mobil ’de biçimli nick yazma:

Yazının en başında da bahsetmiştik artık biçimli nickler en çok PUBG Mobile ’de kullanılıyor diye. Peki oyundaki nickimizi nasıl biçimli şukullu yapabiliyoruz?

Yukarıyadaki biçimli nick hizmeti veren bir siteye girin, Nickinizi biçimli yapın, Biçimli yaptığınız nicki kopyalayın, Oyunda nickinizi tertip ettiğiniz yere gelin, Kopyaladığınız biçimli nicki yapıştırın. Hayırlı olsun artık oyunda sizin de nickiniz biçimli olacak. sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla