Pazar, Eylül 19, 2021

Bir Odadaki Desenli Duvar Kağıdı Kullanmanın En Sevdiğimiz Yolları

Bir Odadaki Desenli Duvar Kağıdı Kullanmanın En Sevdiğimiz Yolları

Kabul edeceğiz: Duvar kağıdı yükleme işlemi kolay bir işlem değildir. Keza, daima yolun altındaki duvar kağıdı seçiminizden yorulma ihtimaliniz de vardır, böylece birçok insanın neden bundan kaçınmayı seçtikleri hayret verici değildir. Ancak, bir iç mekana karakter katacak bir yol arayışındaysanız, her yerde düşünmenin zamanı geldi. Amacınız bir antre yolu, yatak odası veya oturma odası yenilenmek olsun, duvar kağıdı iyi bir seçenektir. Üst düzey tasarımcıların çoğu, duvar kağıdını vurgulu bir duvar için kullanılabilecek fazla yönlü bir tasarım öğesi olduğu gibi gözü kara bir görünüm için iyice kağıda gömülmüş bir oda olduğu için oyun değiştirici olarak görür. Geleneksel duvar kağıdına ilave olarak, gitgide artarak artan sayıda perakendeci, şık bir dizi çıkarılabilir tasarım sunar,

İç mekan tasarım estetiğiniz için mükemmel duvar kağıdı düzenini saptamak kuvvet olabilir, çünkü içinde kullanılabilecek en iyi oda — en sevdiğimiz görünümlerin bir kısmını tamamladık. ilgi çekici çiçeklerden renkli çizgili desenlere değin, bu odalar en sevdiğimiz duvar kağıdı tasarım fikirlerimizden bazılarını sergiliyor. Alanınıza çekici ve yeni bir dış görünüş kazandıracak duvar kağıdı ile konfor alanınızın dışına çıkmaya hazırlanmış olun.

duvar kağıdı tasarım fikirleri
Simon Upton Palm Desenli Duvar Kağıdı

Palmiye baskı duvar kaplaması Güney Kaliforniya ’ya bir doz ekler eski Milan Brian Atwood ve Nate Berkus’un evi.

Daha sonradan dramatik bir tesir için Japon yapımı serigrafi kağıtlardan kesiklerle süsledi.

Mavi ve Yeşil Şerit Duvar Kağıdı, 60 $
Bakın

2/30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Eric Piasecki Mavi Çiçekli Duvar Kağıdı

Antika bir çiçekli duvar kağıdı tasarımı, tasarımcı Katie Ridder’ın evinin banyosunda bir yorumlama yapar. Lavabo ısmarlama ve antika aplikler ile çevrilidir.

Scalamandre Ascot Floral Duvar Kağıdı, $ 100
Bakın

3/30
Björn Wallander Altın Duvar Kaplaması

Lüks bir Gramercy Park dairesinde, yemek odasının altın duvar kaplaması de Gournay’a aittir, avize özel bir tasarımdır ve 1950’lerin aynası Lobmeyr’dir.

Altın varak duvar kağıdı, $ 12.60 / sq ft
Bakın

4/30
Francesco Lagnese Yeşili ve Aqua Buruşuk Duvar Kağıdı

Bir misafir odasında, yeşil ve su kaplı Robert Hoven duvar muamelesi, gökkuşağı buruşuk Doug ve Yine Meyer halısını tamamlar.

ft.
Bakın 30/5 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Eric Piasecki Yeşili İlham Verici Duvar Kağıdı < Tipik Kaliforniya tarzında, bu Mill Valley evi doğadan esinlenerek renk paletinden dekora. Mutfakta yemek masasında yeşilliklerle süslenmiş Pierre Frey'in müthiş bir yapraklı duvar kağıdı tasarımı bulunuyor.

Beyaz-Darı Baskılı Duvar Kağıdındaki Mais-Yeşil Yaprak, $ 300
Bakın Mağaza

6/30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Eric Piasecki Görünmeyen Çiçekli Duvar Kağıdı

Christina Juarez’in renkli evinde, özel mutfak adasında bir Carrara misket üstü vardır. Sarkıt ve lambader Tom Dixon’a, bartools ise CB2’ye; bar arabası Homenature’a aittir ve üzerindeki Sam Still şaheser, Madeline Weinrib duvar kağıdına örtülmüş bir duvara asılır; antika doğum sandalyesi New Orleans’tan geliyor.

Çiçekler Duvar Kağıdına Modern Bırakın, $ 117
Bakın

7/30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Eric Piasecki Kumaş Duvar Kağıdı

Hem Christina Juarez’in dairesinde, evdeki duvarlar ve vintage koltuk, John Rosselli’den Elizabeth Hamilton kumaşıyla kaplanmıştır.

Bir Oberto Gili fotoğrafı, Oscar de la Renta (sol üstteki) ve Donald Robertson (üstteki orta) sanat eserlerini tutturuyor.

Imperial Orange Duvar Kağıdı, 100 $
Bakın

8 of 30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Douglas Friedman Kiraz Zorlama Duvar Kağıdı

Andy Cohen’in dairesindeki toz odası Flavor Paper’s Cherry Forever mylar’a sarıldı duvar kağıdı, makyaj Waterworks kadar ve vintage Milo Baughman ayna Chairish olduğunu. Mor reçine bowling topu Mantiques Modern’den ve çerçeveli ipek fulardaki Diane von Furstenburg’un portresi Andy Warhol’a ait.

Cherry Forever Duvar Kağıdı, $ 220
Alışveriş Yapın

9/30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
William Abranowicz Ormanlık Duvar Kağıdı

Los Angeles’taki evin konuk banyosunda, bir sandalye Kaliforniya eyalet bayrağına döşenen lavabo ve aksesuarlar Waterworks, özel duvar kaplaması Nathalie Lété, kapı ise Farrow & Ball’s Studio Green ile boyanmış.

Urban Retreat Aspen Duvar Kağıdı, 1.89 $ / sq.ft.

Stand, Misal Başına 10 $
Bakın

11/30
Max Zambelli Geometrik Duvar Kağıdı

Kate Reynolds’un Brooklyn evinin duvar kağıdı ve tekstil duvar kağıdı ile olağanüstü duvar kaplamalarıyla dolması şaşırtıcı değil. Yemek Yemek odası, güzel bir otantik Fas halısı ile tamamlanan Brian Paquette’in eğlenceli bir geometrik tasarımına sahiptir.

Nantes Duvar Kağıdı, Fiyatlandırma İsteyin
Bakın

30 of 12 duvar kağıdı tasarım fikirleri
William Waldron Pembe Dolgun Duvar Kağıdı

Güzel bir West Village dairesinde, yemek yemek odasında fazla sayıda güzel tasarım detayı var; Duvar kaplaması Work + Sea’nin Suluboya Çizgisidir ve sanat eserleri Wardell Milan, John Register ve Jeff Lewis’in parçalarını içerir.

Suluboya Çizgisi, Örnek Başına 10 $
Bakın

13 30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Trevor Tondro Siyah Beyaz Motif Duvar Kağıdı

Palm Springs evinin içinde, konuk odasının gözü- duvar kağıdı tutmak, Frank Gehry çizimleri ve Donghia göre şık siyah bir sandalye ile işaretlenmiş bir Kelly Wearstler tasarımıdır.

Crescent Wallpaper, 505 $
Bakın

14 of 30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Simon Upton Sarı Çiçek Duvar Kağıdı

Büyük bir giriş salonunda New York apartmanı, kanepe Rose Cumming kumaşla kaplıdır, 18. yüzyıl sonlarında Philadelphia masası bir aile yadigarıdır ve elle boyanmış sarı çiçek duvar kağıdı San Patrignano’ya aittir.

Plume Wallpaper, $ 98
Alışverişe Bakın

30/15 duvar kağıdı tasarım fikirleri
James Merrell Dokulu Duvar Kağıdı

İçinde Tarihi bir Long Island çiftlik evinin aile odası, perdeler bir Home Couture kumaşından yapılmıştır ve dokulu kumlu duvar kağıdı Phillip Jeffries kadar yapılmıştır.

Warrensburg Grasscloth Duvar Kağıdı, 98 $
Alışveriş Yapın

16/30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Pascal Chevallier Hand-Pa inted Wallpaper

Bu Parisli apartman dairesi en ince ayrıntısına kadar zarafetle ilgili; Antre salonunun içinde, elle boyanmış duvar kağıdı Studio Peregalli’nin bir tasarımı ve enkazı mermere benzemek için boyandı.

Golden Laurel Stripe Duvar Kağıdı, 48 $
Bakın

17 30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Maks Zambelli Hayvansal Motif Duvar Kağıdı

Brooklyn evinin çamaşır odası, Caitlin McGauley kadar çita duvar kağıdı.

Konuk odasının yatak ve tüylü halı Serena & Lily, sandalyeler Duane Çağdaş ve zemin lambası Arredoluce’dir. Yüzyılın ortalarına ait mobilyaların tümüne ferahlatıcı minimalist duvar kağıdı tasarımıyla modern bir ebat kazandırdılar.

Leaman Paisley Duvar Kağıdı, 0.48 $ / sq. ft.
Bakın Alışveriş 30/30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Maks Zambelli Shibori Duvar Kağıdı

Bir Brooklyn kasabasında, toz odası Shibori duvar kağıdına Studio Four NYC için Amber Interiors, ayna ise Gençleşmeye ait.

Shibori Duvar Kağıdı, $ 67.50
Bakın

21 30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Björn Wallander Kalın Desenli Duvar Kağıdı

Eklektik bir Oakland evindeki yemek odası desenli ile çizgili Schumacher tarafından duvar kağıdı. Cesur sarkıt lambası Kartell’e, vintage kancalı halı Amerikan ve fotoğraf Katy Grannan’a ait.

Kerala Paisley Duvar Kağıdı, 135 $
Bakın

22/30 < img alt = "duvar kağıdı tasarım fikirleri" title = "duvar kağıdı tasarım fikirleri" src = ""/>
Douglas Friedman Büyüleyici Sarı Duvar Kaplaması

Dağlardaki Ken Fulk göre tasarlanan Montana misafirhanesinde, büyüleyici sarı duvar kaplaması Sloan Miyasato’dan Mark Nelson Designs’ın halısı bir buffalo-kilim ile kaplanır ve sanat eserleri 19. yüzyıldan kalmadır.

Geo Damask Sarı Duvar Kağıdı, 140 $
Bakın < / 23/30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
James Merrell Duvar Kağıdı Pat tern-Play

Hudson River Valley’deki bir mülkte, desen dostu ana yatak odası, de Gournay göre elle boyanmış duvar kağıdına sahiptir.

ft.
Bakın 30/30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Simon Upton Ufak Desenli Duvar Kağıdı < Manhattan merkezli dekoratör Frank de Biasi ve ortağı tekstil ve giyim tasarımcısı Yine Meyer, renkli oturma odalarında hiçbir ayrıntıdan vazgeçmediler. Doug & Yine Meyer'in duvar kağıdı, eğlenceli bir mini desene sahiptir. Dairesel halı Niba Collections'a, halı Holland & Sherry'ye ait ve kaplan fotoğraf bir Hint eseri.

Açık Mavi Crane Toile Duvar Kağıdı, 51 $
Bakın

25/30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Douglas Friedman Basit Duvar Kağıdı Tasarımı

Ken Fulk tarafından tasarlanan bu dağlık Montana inziva çelik yatağı eşler. 1920’lerde deri kanepe ile Oda ve Idare Heyeti kadar. Yatak çarşafları ve sehpalar Ralph Lauren Home, tavan lambası Maarten Baas ve duvar kağıdı Phillip Jeffries’e ait.

Grasscloth Kahverengi Duvar Kağıdı, $ 35
Bakın Mağaza

26 of 30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Thomas Loof Sahil Evi Duvar Kağıdı

Hamptons’daki bir sahil evi aslında deniz görünümüne doğru eğildi Cole & Son tarafından basılan duvar kağıdı ile.

Yükseltilmiş oturma alanında, desenli duvar kağıdı ve minder kumaşlar Nancy Kintisch’e ve aplikler Atelier de Troupe’a aittir.

Still Waters Duvar Kağıdı, 118 $
Bakın

30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Eric Piasecki İnce Duvar Kağıdı

Bir Houston evinin esas yatak odasında yatak döşemeli Perdeler için de kullanılan Schumacher bez. İnce şeftali duvar kağıdı, Farrow & Ball’a ve halı Stark’a aittir.

Farrow & Ball Geniş Şerit Duvar Kağıdı, 195 $
Bakın

29 of 30 duvar kağıdı tasarım fikirleri
Joshua McHugh Manzaradan Esinlenen Duvar Kağıdı

Alışılmış bir Connecticut evinin yemek yemek odasında özel bir tasarım olan Richard Rogers ve Renzo Piano tarafından tasarlanan sandalyeler bulunuyor yapımı masa ve Vermont’tan 18. yüzyıldan kalma bir çam odası.

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla