Pazar, Kasım 28, 2021

Bu 16 Half-Up Bun Saç Modelleri ile Yıkama Gününü Biraz Daha Uzun Bırakın

Bu 16 Half-Up Bun Saç Modelleri ile Yıkama Gününü Biraz Daha Uzun Bırakın

Benekli, üçüncü gün saçımla ne yapacağım konusunda hiçbir fikrim olmadığı günlerde, destek edemem fakat bütün zamanların en basit saç stiline güveniyorum: yarım çörek. Natürel, çok basit görünebilir lakin yarım topuz saç stilleri biraz daha uzun süre yıkamaya devam ederken bir araya varmak için benim ufak sırrım. Ve ben de yalnız değilim, sadece onlara güvenmeyen (sana bakarken, Kendall Jenner, Yara Shahidi ve Hailey Bieber’a bakmak) yok, bununla birlikte benzeri çörekleri gerçek bir saç trendine dönüştüren büyük ünlüleri göz önüne alarak .

Yani, esas olarak, saçınızı defalarca beşinci gün yarıya dek bir düğüme atma konusunda kendinizi iyi hissetmek için resmi olarak ekstra nedenleriniz var. Moda, halk. Ama, kendi saçınız için en iyi yarım çörek saç modelini nasıl bulacağınızdan emin değilseniz ya da sadece yeni bir inspo tarzını görünümünüzü başkalaştırmak istiyorsanız, bütün zamanların en basit yarım çörek öğreticilerini aşağıya çektim.

1. Uzun Saçlar İçin En İyi Yarı Bun Saç Modeli

image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Evet, güya çörek saç modelleri süper sezgisel görünmekle birlikte, sahiden biraz maharet Onlara gider.

Profesyonel anahtar sözcük: Eğer biraz daha pozitif ses seviyesindeyseniz, devam etmeden önce üste birazcık tepe eklemek için beygir kuyruğunuzu ağır ağır çekin.

Ardındaki, midillinizin kuyruğunu tarakla sıkın (bu, topuzunuzun daha dolu görünmesini sağlar) ve gevşek saçlarınızı tabanın civarda döndürün. Topuzu birkaç bobby pin ve süratli bir şekilde saç spreyi sıkıntısı ile yerleştirin ve her şey hazırsınız. Görmek? Bu 20 saniyeden fazla sürdü ve geri ödeme fazla büyüktü.

2. Kısa Saçlar İçin En İyi Yarı Bun Saç Modeli

image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Pekala, işte aldığın lob azıcık bir topuzda tarz vermek birazcık daha şiddet, ama kesinlikle hala yapılabilir. Yarım saç stilinize, saçlarınızı tapınaklarınıza göre iki parça halinde birleştirerek başlayın. Ardındaki, saçınızın üst kısmını toplayın (düşünün: saç çizginizden başınızın tepesine). Saçınızı esnek bir bantla sabitledikten sonra, saç tokasının etrafındaki at kuyruğunun küçük kısımlarını örtmek için tutturun ve şirin bir bebek topuzu oluşturun.

İnce Saçlar İçin En İyi Sanki Bun Saç Modeli image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Endişelenme: Bir sonraki seviyeye ihtiyacın yok yarım topuzlu bir saç modeli çekme sesi (buna film büyüsü denir). Saçınızı minik kısımlarda kıvırarak başlayın . Sonra, köklerinize kuru bir doku spreyi sıkın (Oribe Dry Texturizing Spray ya da Amika Undone Hacim ve Doku Spreyi severim) ve saçınızın üst yarısını azıcık yükselterek oluşturun. Dokulu tellerinizi çok iyi yarım topuzun içine döndürerek bitirin.

4 . Dalgalı Saçlar İçin En İyi Güya Bun Saç Modeli

image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Kalın, dalgalı saçlarınız var mı? Bu yarım topuz saç modeli eğitici sizin için yapıldı. Saçlarınızı bozmak için şakaklarınızda parçalayın ( saçınızı kulağınızdan kulağa ayırmanın sizi daha da büyük bir topuzla bırakacağını unutmayın), daha sonra saçları dağınık bir hale getirmek için çevirin topuz.

5 . Kıvırcık Saçlar İçin En İyi Şık Yarım Topuz Saç Modeli

image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Eğer şık bir güya çörek saç modeli peşindeyseniz bukleleriniz, yalnızca saçlarınızın üst yarısını tapınaklarınızda parçalayın ve sıkı bir beygir kuyruğuna çekin. At kuyruğunuzu bir çörek içine dolana değin bükün, elastikliğinizin tabanına sarın ve bobby pimleri ya da ekstra bir saç bağı ile sabitleyin. Kapıya çıkmadan önce, köklerinizi bir bitirme spreyi ile püskürtmeyi unutmayın .

6 . Kıvırcık Saçlar İçin En İyi Gevşek Yarım Bun Saç Modeli

image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Bir şey mahsus ~ gevşek ve düşük anahtar? Bu yarım topuz saç stilini saçınızın üstteki kısmını kulaktan kulağa biriktirmek için başparmaklarınızı kullanarak bitmiş oluşturun. Arkasından, saçınızı başınızın tepesine sıkın, gevşek bir şekilde etrafına sarın ve sevimli bir saç bağıyla sabitleyin (Büyük Slipsil Scrunchies ve Kitsch Blush Perfect Ponytail Saç Bağları Takımı’na takıntılıyım). ​​

< h2> <> 7 güçlü.Sonra saçlarınızı bir beygir kuyruğuna çekin, elastiklerinizi iki kere sarın ve sonra üçüncü kere yarıya atıp, daha belirgin bir görünüş almak için uçlarınızı açık havada bırakın.

8. Yarım Bun Saç Modelinin Nasıl Kısılması

image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Her zamanki yarım çörek saç modelinden biraz sıkıldığını mı hissediyorsun? Kısmen ayarlayarak şeyleri değiştirin. Daha dağınık bir titreme için saçlarınızı tapınaklarınızda parçalayın ve saç çizginizden taçınıza değin üç inçlik bir bölüm kullanın , topuzunuzu (yaklaşık olarak rafine edilmiş bir mohawk gibi) oluşturun. Daha zarif bir görünüme sahipseniz, saçınızı kulaktan kulağa toplayarak saçınızı açılı olarak kesmek için baş parmaklarınızı kullanın.

9 . Yarım Çörek Saç Biçimi Nasıl Konumlandırılır

image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Varsayım et ne oldu? Yarım topuzlu saç modelinizin konumunu taşımak, görünümünüzü tamamen değiştirir kadar basit bir şeydir.

Uzantılı Yarım Bun Saç Nasıl Yapılır image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Güya topuz saç stilinizle adamakıllı dışarı çıkmak istiyorsanız, tarz yaratmayı deneyin saç uzama ile. Saçınızı bir topuz içine sabitledikten sonradan, esnek tabanın etrafındaki sıska saç uzatma şeritlerini kırpın . Topuz etrafındaki uzantıları çevirerek ve pimlerle sabitleyerek bitirin. Hey, BTW, bunlar pazardaysanız en iyi klipsli saç uzantılarıdır.

11 . Yarım Bun Saç Modellerinde Çıplak Noktalar Nasıl Kapanır

image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Anladım: Mükemmelliği son vermek için bıktırıcı AF yarım çörek saç modeli ve kafa derinizde birkaç çıplak nokta olduğunu ayrım edin. Baştan açtırmak yerine, bölgeyi kamufle etmek için ufak bir göz farı (saç renginize uygun) ve yumuşak bir fırça kullanın . Veya daha iyisi, kök kapatıcı spreyi alın ve şehre gidin.

Yarım Çörek Saç Biçimi Nasıl Yerinde Tutulur image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Saçınızın ucu düz ise, ve yarım topuzunuzdan çıkmaya devam edin, önce onları kıvırmayı deneyin. Saçınızın geri kalanını düz yakalamak istiyorsanız, bu ayrıntılarıyla iyidir, yalnızca beygir kuyruğunuzun uçlarını hafifçe kıvırın < / strong> bu yüzden kolaylıkla bir çörek içine döner. Bu asap bozucu minik uçları çözülme engelleyecektir.

13 . Düzensiz Yarım Çörek Saç Modeli Nasıl Yapılır

image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Messier bitirmek istediğinizde yarısını bitirmeyi deneyin -şirin bir beygir kuyruğu ile saç modeli. Arkasında, topuzu sabitlemek için esnek bandı bağımsızlık bırakarak saçınızı kravatın çevresine sarın . Düzensiz bir topuzu gerçekten mahvedemediğinizi aklınızdan çıkarmayın, bu yüzden birincil seferinde doğru bir şekilde çıkmazsa, yalnızca çekin, ayarlayın ve istediğiniz şekli bulana değin sabitleyin.

Örgülü Yarım Çörek Saç Modeli Nasıl Yapılır image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Biraz eklemek için sevimli küçük bir örgüye aynı bir şey yok Yarım çöreklerinize heyecan katıyorsunuz. Saçlarınızı kulağınıza kulağınıza toplayın, kısmı at kuyruğu ile sabitleyin ve azıcık daha artı ses edinmek için uçlarınızı sıkın. Ardındaki at kuyruğunuzu iki kısma ayırın ve balık kuyruğu örgüsü ‘ne başlayın. Örgünüzü transparan bir elastik ile sabitleyin, topuzunuzun tabanının etrafına sarın ve yerine oturtun.

15. Bükülmüş Yarım Bun Saç Modeli Nasıl Yapılır

image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Bu düğümlü sanki topuz saç modeli sahte olmanın dahice bir yoludur kalın saç. Kulağınızı kulağınıza topladıktan ve yüksek bir at kuyruğuna bağladıktan sonra kuyruğu ikiye bölün ve uçları gevşekçe bükün . İki bölümü tabanın karşıt yönlerinde sarın ve uçları yerine sabitleyerek bitirin.

Düşük Yarım Bun Saç Modeli Nasıl Yapılır image Kathleen Kamphausen Lauren Ahn

Bu yarım çörek saç modeli fazla şık gerçekten ne değin basit olduğunu şok edici . Saçınızın üst kısmını ayırın ve düz bir şekilde başınızın ortasına doğru düz bir şekilde pürüzsüzleştirin. Peşinde, uçları sıkıca bir topuzun içine döndürün ve sevimli bir saç tokası ile sabitleyin.

İlgili Hikaye image 20 Kısa, İnce Saçlar İçin Fazla Basit Saç Modelleri Ruby Buddemeyer Çekicilik Editörü Ruby, Cosmopolitan’daki alımlılık editörüdür. sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla