Pazartesi, Kasım 29, 2021

Bu 37 Kıvırcık Updos ile Güzel Buklelerinizi Gösterin

Bu 37 Kıvırcık Updos ile Güzel Buklelerinizi Gösterin

Dışarıdaki bütün kıvırcık kızlara sevgimiz var! Bu şaşılacak kıvırcık updos göz atın. İster doğal kıvırıcınız olsun, ister bir saç maşası ekleyin, söylememeye laf veriyoruz!

Düşük Kıvırcık Örgülü Updo

Kıvırcık Düşük Örgülü Updo Instagram @guilhermeviega

Bütün kilitlerinizi zahmetsizce kilitlemek istiyorsanız örgüler bunu yapmanın en şık yoludur. Bu ‘istediğiniz kadar resmi veya geçici olabilir ve boho olabilir!

Hoş Kıvırcık Fransız Büküm

beautiful-curly-french-twist-1-500x500.jInstagram @locksandlasheswi

​​Saç stilisti Stephanie, bu cazibeli Fransız bükümlü şişmiş bölümünü orta saçlı kızlar için uygun olan bir sürü doku ile yarattı.

Kadınsı bir vibe için kalın bir bükme ve şirin bir çiçek taç ile süsleyerek bitirin.

Geliştirilmiş

enhanced-curly-updos-500x500.jpgInstagram @hairbysamortega

Doğal buklelerinizi bu kolay fakat çok iyi kabarıklık ile geliştirin. İster bir randevu gecesi olsun, isterse sahilde gizli bir yürüyüş olsun!

Gevşek Kıvırcık Updo

loose-curly-updo-500x625.jpg Instagram @dyananematallahair

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Dyana Nematalla
Master Stylist @ Melrose & McQueen Salon Atlanta, GA

Bu görünümü nasıl betimleme edersiniz?

Bu dış görünüş geri alınmamış romantik bir kabarıklıktır. Süslü bir etkinliğe gidecek, ancak saçlarını düzeltmek ve o şekilde koymak istemeyen doğal olarak kıvırcık bir kız için mükemmeldir. Daha organik bir görünüme ve eğlenmeye dayanan bir usul ve favorilerimden biri.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Genellikle başlamak isterim saçınızı ıslatmak ve kıvrık bir krem ​​(R & Co’dan Twister) ve Şifon Musunu R + Co’dan da ayarlamak. Ben daha sonra baş aşağı difüzyon.

Bu görünüm bununla beraber düz saçlı kızlarda da kıvrılarak ve doku ekleyerek elde edilir, sonradan saça daha romantik bir dış görünüş kazandırmak için yavaş yavaş önü kesilir.

Tucked Grecian Curls

a-little-bit-of-fun-curly-updos-500x567.Instagram @getkrystalizedhair

Q&A, tarz yaratıcısı, Krystal ile Hopkins
Auburn, MA ’da Stilist @ Krystalized Hair,

Bu görünümü nasıl tanım ederdiniz?

Bu Grecian tarzı sadece resmi etkinlik, buradaki konuğumun akşam yemeği rezervasyonları vardı! Gümüş bobby pinleri gerçekten benim için eve getirdi. İlgili “Shabby Chic” görünümüyle birlikte biraz alaka ve boyut verdi.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Kıvırcık veya dalgalıysanız zaten saç, mükemmel, kendine azıcık zaman kazandıracak ve jurnal olağanüstü bir görünüme sahip olacaksınız. İkinci gün kıvırcık buklelerine dayanamayanlar için, saçlarınızı sabitlemek gerçekte hoş olabilir.

Bu dış görünüş, en sevdiğim KMS ürünlerim ile pimli düz kıllarda üçlü namlulu sallayıcı ile hazırlandı!

ADD VOLUME akıcı tomurcuk dolgun ve azıcık kum vermek için saça kurutulur.

Isı koruma ve şekillendirme için 1 spreyde THERMASHAPE 2 in.

SAÇ Kuru balmumu OYNA – saçları salladıktan daha sonra tüm kıvrımlar için olağanüstü, ayrıştırma ve doku ekledi.

Kıvırcık Düşük Topuz Dokulu Büküm

Instagram @makeupandhairbymichelle @p> Tarz Oluşturucu ile Q & A, Michelle
Lisanslı Kozmetolog @ Makyaj ve Saç By Michelle in Clearfield, UT

Bu görünümü nasıl tanımlama ederdiniz?

Bu görünümün biçimini resmi olma veya olmama seçeneği olarak tanımlarım. resmi tarz ve ben onun için fazla doğal bir yapıya sahip olduğunu seviyorum.

considering göz önünde bulunduran birini öğüt etmek için?

Kıvırcık hareketleri azaltan iyi bir saç spreyi aldığınızdan belirli olun.

Bu tarz, güvenli kıvrımları ile saçlarınızı yüzünüzden uzakta miktar ve kişiliğinizle eşleşmesi için eğlenceli, eğlenceli bir stil sunar.

Romantic Curly Low Updo

Instagram @thestylistabroad

Sorular ve Cevaplar, stil yaratıcısı, Ashley Peters

Bu görünümü nasıl betimleme ederdiniz?

Saçları Jewel Saç Tasarımı (@jewelhairdesign) için çalışırken yaptım. Bu görünümü sofistike bir romantik hain kabarıklık olarak tanımlama ederdim. Bu stildeki en sevdiğim şey, doğal bukleleri gerçekte sarması. Kıvrık veya sarsıcı bir sonun olduğu birkaç yer haricen saçlarını hiç kıvrılmadık, ama gördüğünüz şeylerin% 95’i doğal dokusudur, bu yüzden kadınların doğdukları bukleleri bile kucaklayabilmelerini seviyorum. updos’ta.

Keza bu tarzın çok yönü olan olmasından da hoşlanıyorum. Biri daha boho olmasını isterse, birkaç ekseni azaltabilir veya daha yapılandırılmış bir şey için daha sıkı ışık halkası getirebiliriz. Seçenekleri var.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat var mı?

Bu tarz, doğal kıvırcık saçlı müşterileri için mükemmeldir ve buklelerini sevmek istiyor büyük gün.

Aksi takdirde, detaylar kaybolabilir.

Kullandığım stil araçları: Pro Tools, Diane Teasing Tarak, Olivia Garden Teasing Fırçası ve Diane Bobby ve Saç Pimleri’nden 1 1 saç maşası. Aksesuar Saç Gelin Geliyor.

Prom Worthy Pinned Curls

fancy-yet -formal-curly-updos-500x625.jp Instagram @beautybybeckiii

​​Stil yaratıcısı ile birlikte B & B, Becki Geiger
Lederach, PA ’daki Kuaför ve Makyaj sanatçısı @ Marty’s Salon > Bu görünümü nasıl tanım edersiniz?

Bu dokulu kabarıklığı romantik, zahmetsiz bir stil olarak tanımlardım. Bu konuda en sevdiğim şey, stilist için zahmetsiz bir şey olduğu! Bu bir meydan okuma! Buklelerin kayıtlı bir şekilde tutturulması yumuşak, şelale etkisi yaratmada fazla önemlidir. Herkesin kafası ve saçları adamakıllı bambaşka olduğundan, bir kişi için işe yarayan bir teknik başkası için işe yaramayabilir.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Herhangi bir biçimsel stil ya da kabarıklık için, her zaman kuru, yıkanmamış saçları olan salona gelin. Lekeli saçlar daha iyidir, böylece saçınızı yıkamadan mümkün olduğu dek çok gün geçirin. O günlerde kuru şampuan kullanmaktan çekinmeyin, bu bizim için alay sürecine asistan olacaktır! Endişelenmeyin, biz stilistler saçınızı büyük bir koşul için lekeli göstermemek için çalışacağız.

Kıvırcık saçlı herhangi bir herif için, bunun gibi bir kabarıklık yerine getirmek isteyin, saç kıvırma başlamadan önce ütülenmiştir! , yapı bukleleriniz olmadığı sürece buklelerinizi yumuşatmayı ve kıvrılma ile daha yumuşak bir görünüm elde etmek için kıvrık demirle kıvrmayı tercih ederiz.

Kişisel Olarak bu tarzın herhangi bir saç dokusu için olduğunu düşünüyorum. ve yoğunluk! Bukleler ince, ince saçların daha astarlı görünmesini sağlar.

Daha kısa ve bir topuz oluşamazdı ve artık saçlar hoş bir tutuş devretmek için çok ağır olabilir.

Çoğu genç kadın dokusundan dolayı bu zahmetsiz kabarıklığa yönelir. tekrar tekrar bir balo ve nikah için bir go-go. Zarif, şık bir tarzdan biraz daha artı “kişilik” ekler.

Zahmetsiz Kıvırcık Yarım Kabarık

çabasuz-yarım-updo-curly-updos.jpg Instagram @ becky1hair

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Becky Gonzalez
Roseville, CA ’da JC Penney ’de Kıdemli Stilist >

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız?

Bu görünümü zahmetsiz, eğlenceli ve fazla yönlü olarak tanımlardım.

Bu konuda en sevdiğim şey saç modeli edinmek zorunda değildir. İçine çok pozitif meslek çıkarmış gibi gözüken bir saç modeli, lakin doğrusu süper basit! Keza, bakımlı giymeyi ya da bazı mücevherler veya ufak çiçekler ekleyerek süslemenizi çok seviyorum.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Bana tarafından, bu saç stilinin en manâlı kısmı, başladığınız buklelerdir. Bu saç modeli, orta ila kalın, kıvırcık veya dalgalı saçlarla en iyi şekilde çalışır.

Bu stili taze yıkanmış saçlar ya da ikinci gün buklelerle deneyebilirsiniz.

Fotoğraftaki müşterim zaten doğal kıvırcık saçlara sahipti, bu yüzden içeri girdiğinde saçlarını bir sprey şişesiyle yeniden ıslattım, köpüğü ve hafif serum ve difüzör eki ile düşük ısıda kurutun.

Saçınız asgari kıvrılma ile dalgalıysa, önce minik bir kıvrık değnek veya saç maşasıyla birkaç parçaya dokunabilirsiniz iğnelemek. Her şeyi batırmadan önce buklelerinizin kuru olduğundan belirlenmiş olun!

Bir sonraki kısım için, saçınızın üstteki yarısını beygir kuyruğuna çekin. Birkaç parçayı sonra haricen bıraktığınızdan belirli olun. At kuyruğunu iki bölüme ayırmayı, her birini bükmeyi ve yumuşak bir topuza sarmayı seviyorum. Sımsıkı tutturun, her şeyi azıcık gevşetmek için sabitlendikten sonra topuzunuza defalarca hafifçe çekebilirsiniz.

Her şeyi daha yumuşak bir görünüş atamak için öne içten bıraktığınız parçalara kıvrık bir değnekle dokunun ve sen bittin! Hafif bir saç spreyi ile bitirin. Bukleler doğal görünümlü kalmasını ve yapışık veya sert hissetmemesini sağlamak için yumuşak tutuşlu bir şey kullanmayı seviyorum. En sevdiğim, Sağlıklı Seksi Saçlardan Soyun Touchable saç spreyi.

Hatırlanması gereken en kayda değer şey, gözükmek zorunda kalmaması.

Ringletts Salon’daki mevcut stiller hemen daha yumuşak ve kolaydır. Bu görünüm benim kucakladığımız dokuyu ve sadeliği örneklendirir.

Bu görünüş için harika olan şey, düz / ince saçtan en fazla kıvrılmış buklelere kadar her türlü doku üzerinde yerinde hazırlama ve şekil verme araçlarıyla yapılabilmesidir. .

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt var mı?

Bu görünüm doğal olarak kıvırcık bir kıza yapıldı.

Onu cilaladık Kuru olduğunda aydınlık bir serum, daha sonra çok iyi şekli fazla dokulu bir chignon’a büküp kalıpladı.

Yumuşak ve Organik Doğal Bukleler

Instagram @hairbysammiejane

Stil yaratıcısıyla birlikte Q&A, Samantha Jane Money
Mississauga’da ONSTLI Salon & Spa

Bu görünümü nasıl tarif ederdiniz?

Kıvırcık saçlı çalışmayı seviyorum! Müvekkilim kız kardeşinin düğününe katılıyordu ve doğal bukleleriyle çalışmaya karar verdik. Bunun ne değin yumuşak ve organik göründüğünü fazla seviyorum.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt var mı?

Doğal bir kıvrımlı saç modeli kullanmayı planlıyorsanız, harika bir yol Saçınızı sıralamak için saçınızı ilk yıkamak veya bakım yapmaktır.

Saçınızı dağıttığınızdan veya saç stilistinizle buluşmadan önce doğal olarak kuruması için yeterli zamanınız olduğundan emin olun!

Tousled and Elegant Updo

Instagram @gevhair

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Givini E. Vega
Doku Ustası ve Saç Stilisti @ Jacksonville’deki Willow Organik Salon ve Day Spa’sı, FL

Bu görünümü nasıl tanım ederdiniz?

Bu, için mükemmel bir tousled ve zarif şişkin bukleler bütün işi yerine getirmek için izin veren gamsız, boho gelin. Bu tarzın nasıl bu dek zahmetsiz göründüğüne muhakkak bayılıyorum.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt var mı?

Bu dış görünüş için co Aveda Be Curly CoWash ile yıkandı. BeCurly Style Prep ve Curl Enhancer ile beraber hacim ve doku eklemek için birkaç Aveda Texture Tonic spreyi ile tarz verdim. CurlyCo’mu kullanarak saçlarını aynı gün ciltte kurutdum. difüzör. Difüzyonu ince yapısının asgari alay ile olabildiğince fazla hacme sahip olmasına müsade verdi.

Birisi bu stile girmek isterse, spiral veya tirbuşon tokalarını şiddetle nasihat ederim.

Bu tarzın azıcık saç spreyi ile bitmesi kuşkusuz aradaki boşlukları koruyacak.

Bukleler ile Romantik Şık Kabarıklık

romantic-chic-updo-curly-updos.jpg Instagram @abbietko

Tarz yaratıcısıyla soru-yanıt, Abbie
Canandaigua, NY’da Yönetici / Kıdemli Stilist @ Total Nakavt Salon & Spa < /

Bu görünümü nasıl tarif ederdiniz?

Bu romantik ve şık bir kabarıklık. Onu seviyorum, çünkü bu fazla karmaşık görünen bir görünüm, fakat yaratması ebediyen sürmedi. En fazla sevdiğim şey, öne sarkan minik bukleler ve romantik havayı ortaya çıkaran genel dokunuşlu doku.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat? < /

Bu bakışı almak için, hemen hemen bir orta uzunlukta bir 2C ya da 3A kıvrılma tipine sahip olmalısınız. İkinci gün saçları size birazcık daha hazin ve doğal bir dış görünüş kazandırmak için harikadır, bu yüzden biraz kabarma İYİ! birazcık, bu şahane bir ‘sizin için yapmak!’

Zahmetsiz ve Doğal

effortless -and-natural-curly-updos.jpg Instagram @danipiszczek

Tarz yaratıcısıyla soru ve yanıt, Danielle Piszczek
Milwaukee, WI’daki Hoş Salon ve Spa Tasarımcısı @

Bu manzara açısını nasıl tanım edersiniz?

Bu görünümü seviyorum ve zahmetsiz ve doğal olarak açıklardım.

Doğal olarak düz saçlarla çalışabilir, ama bu görünümü olmak için çok daha hazırlıklı olur.

Bukleler eğlenceli ve vahşiydi, bu nedenle bu saç dokusu ile kutsanmış olsaydınız, saçınızın doğal akışına devam edin arzu.

Sıkı Bukleler için Yumuşak Kabarıklık

soft-curly-upstyle-curly-updos .jpg Instagram @kelleygingerhair

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Kelley
Saç Sanatı ve Boyacısı @ Vincent Salon, Vincent, Vincent

Bu görünümü nasıl ve ne tasvir edersiniz? En sevdiğiniz şey nedir?

Bu gelin, nedime ya da herhangi bir özel etkinlik için harika bir tarz.

Bu görünümle ilgili en fazla sevdiğim şey yumuşaklık. Müşterinin doğal kıvrılmasına minik bir saç maşası (kıvrım şablonunun büyüklüğü ile ilgili) alarak, orijinalliğini kaybetmeden daha parlak bir görünüş yaratabildik.

Hangi ipuçlarını veya ürünleri Bu görünümü baştan yaratmanızı nasihat ediyor musunuz?

Bu görünümü almak için, şampuan, saç kremi ve köpüğün kıvrılmasını artıran bir rejim kullanıldı. Living Proof curl serisine bayılıyorum çünkü bu gibi ince / yoğunluklu saçlar için harikalar yaratıyor. Kıvrmadan önce, Living Proof ’un Kuru Hacim Patlaması ve Teftiş saç spreyini katmanlaştım.

İPUCU: Daha yumuşak bir dış görünüş olmak için bobin iğnelerinden daha pozitif saç tokası kullanın. Onlar da bukleleri rahatsız etmemeye meyillidirler!

Bu herif müşteriye ne tür bir alıcı önerirsiniz?

İnanıyorum oysa birinin doğal güzelliğini arttırırken, bu görünümün doğal kıvırcık kızlar için harika ve kibir verici bir seçenek olduğunu düşünüyorum. Ütü boyutu kıvrılma şekline tabi olarak değişmeli ve saçlar daha realist bir görünüm için namlu etrafına sarılmalıdır.

Son ürün ayrıntılarda bulunur. Müşterinin özelliklerini ve yüz şeklini dikkate alarak, yüzünü elmacık kemiği otlatma bukleleri ve boyun fırçalama dalları ile çerçeveleyerek yumuşaklık yarattık.

Kuytu ve Dokulu Dağınık : //content2.latest-hairstyles.com/wp-content/uploads/relaxed-and-textured-updo-curly-updos.jpg “/> Instagram @staciegoodwinhairdressing

S&A, tarz yaratıcısı, Stacie Goodwin ile
Moblie Wedding Hairdress @ Stacie Goodwin İngiltere’nin Suffolk kentinde kuaförlük

Bu görünümü nasıl tanımlama edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu bir rahat, dokulu kabarık. En sevdiğim şey, fazla yönlü bir stil olması.

Resimdeki gibi bir grubu deneyebilirsiniz, bir saç asma, küçük iğneler ve hatta taze çiçekler bile bu kadar şişmiş olur.

Bu görünümü her yerde meydana getirmek için hangi ipuçlarını ya da ürünleri önerirsiniz? < / strong>

Bu görünüm, esas olarak müşterinin kendi doğal bukleleri kullanılarak oluşturuldu. Redken All Soft Argan-6 Oil ve Kenra Mat Doku Macunu dahil olmak üzere bir mahsul kombinasyonu kullandım. İkisini karıştırdım ve bukleleri ifade etmek için kullandım.

İpuçlarım bu tarzı oluştururken çok ahenkli ve yapılandırılmamalıydı. Birkaç dakika içinde yerleştirilmiş gibi zahmetsiz görünmesi gerekiyor. Başka bir anahtar sözcük, bukleleri daha artı tanımlamanız gerektiğini görürseniz, küçük bir kıvrılma çubuğu inanılmaz bir araçtır. Saçları hala doğal bir etkiye sahip olacak şekilde kıvrır.

Bu nesil bir müşteriyi nasıl ararsınız?

Bu saç stilini öneririm Yumuşak, gizli bir tarz arayanlar için. Taze çiçekler ve bir örtü ekleyen bir gelin için uygundur, ancak arkadaşlarla akşam yemeğine gidecekseniz aksesuarsız eşit derecede uygundur.

Bu müşterinin doğal kıvırcık saçları olmasına rağmen, kolayca çoğu saç tipinde kıvrık değnek. Omuz uzunlukta saç veya daha uzun olmasını nasihat ederim.

Fazla kibar ama kibar ve bir düğün ya da mezuniyet için güzel.

Çok şık saçlara dokuyu seviyorum, çünkü böyle bir yumuşaklık katıyor. Ben de saç asma ile çalışmayı sevdim. Birincil defa kullanıyorum ve yaratıcılık için bu dek yer sağladı.

Bu görünümü her tarafta oluşturmak için hangi ipuçlarını ya da ürünleri önerirsiniz?

Doğal buklelerinden kurumaya girmesini ve her zamanki bukle kremini ayarlamasını istedim. Redavid Orkide Yağı’nı seviyorum ve onu kuru saçları üzerinde pürüzsüzleştirmek için kullandım. Ayrıca Sexy Hair 450 Protect kullandım ve her kıvrılmayı 1/2-inç saç maşası etrafına sarıldı, alternatif yönlere yönelttim.

Yastık olarak alçak bir topuz oluşturdum ve halkaları tabana sabitledim. Sonunda asma sapına tutturdum ve parlaklık spreyi ile spreyleştim.

Bu bakıma ne cins bir tip önerirsiniz?

Bu görünüş Kıvırcık saçlı, doğal dokusunu ilerletmek isteyen herkes için fantastik. Herhangi bir resmi fırsat için fantastik bir görünüm olurdu. Buklelerini kucaklamayı sevenler için zarif ve hala kendileri gibi hissetmek için çok iyi bir yol.

Romantik Örgülü Kıvırcık Kabarıklık

Instagram @ meraki_beauty.91

Stil yaratıcısı ile soru-cevap, Jessica Aguilar
Stilist / Stilist @ Stamford’daki Stil Bar, CT

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu görünümü romantik bir kabarıklık olarak tanımlardım.

Küçük miktarda Bumble and Bumble Hairdresser Invisible Oil kullandım. Bitirmek için, bukleler uygun kalacağı oysa gevrek ya da sert görünmeyecek şekilde hafif bir saç spreyi kullandım. Bumble ve bumble’ı kullandım. Saçları çok ince olduğu için onunla birlikte tüm saç spreyi yapar, oysa saç tipine emrindeki olarak tekrar tekrar azıcık daha pozitif tutunabilen bir şey kullanabilirsiniz.

Ne tür bir alıcı olurdu Bu bakışı önerir misin?

Bu bakışın en sevdiğim yanı, çok yönü olan olması ve herhangi bir kadının giyebilmesi. Herhangi bir yüz şeklindeki güzel görünüyor. Saçları defalarca en son yüzün çevresine tuttururum, böylece saçları yüzün etrafına dolaştırıp her bir kişiyi düzleştiririm. Bu görünüm devlete ait bir fırsat için mükemmeldir!

Kıvırcık Üstteki Düğüm

curly-top- knot-500x625.jpg Instagram @justinemarjan

Bu dağınık fakat garip bir şekilde yapılan yüksek düğüm muhakkak bir göz şekeridir! Yumuşak buklelerinizin bir kısmını cilveli bir titreşim ve bir çerçeveleme efekti için yüzünüzde bırakabilirsiniz.

Bukleler ‘N Pırıltı

Kırmızı kıvrımlarla birleştirilen cazibeli bukleler bu saç stilini sizin gibi yapar ve tüm arkadaşlarınız sevecek!

Glamorous-Curly-Updo-with-Red-Highlights

Nasıl Yapılır:

Kremi havluda kurutulmuş saçlar ile tanımlayın. Diffüzör ekli bir kurutucu kullanarak adamakıllı kuru saçları kurutun.Gevşek uçların üst kısımdan çıkmasına müsade verin. Bir taraf baştan başa kıvrılma düzenleyin. Eklenen stil desteği için orta ila yüksek alıkoyma saç spreyi ile bitirin.

Önerilen Ürünler:

Aveda Kıvırcık Kıvırmayı Artırıcı Olun Hairspray, buğday proteini ve kıvrılma veya dalgayı arttırmak için saçlar ıslak olduğunda genişleyen ve kuru olduğunda geri çekilen organik bir aloe karışımı içerir.

En İyi Yüz Şekli ve Saç Türü:

Bu saç modeli en iyi şekilde doğal dalgalı ya da kıvırcık saçlı ve oval, armut, elmas veya dairesel şekilli bir yüze sahip olanlarda bulunur.

İnce Kenar Bukleler

Usulca tanımlanmış bukleler, bu akıcı stil ve iki tonlu sarı renk için bir tamamlayıcıdır!

Soft -Curly-Updo-with-Braid.jpg

Nasıl Stil:

Havlu ile kurutulmuş saçlar için şekillendirici krem ​​uygulayın. Saçları bir tarafa ayırın.Tamamen kurulayın, İlerledikçe bir kürek fırçasıyla yumuşatın. İki santim uzağından ters bir Fransız örgü ekleyin saç çizginiz. Bir kulağın arkasındaki örgüye başlayın, ardındaki başınızın üzerinden ve diğer kulağınızın arkasındaki uçlara kadar çalıştırın. Saçınızın geri kalan kısmına termal ısı koruyucu püskürtün. Saçınızın ön kısmına bukleler eklemek için 1 inçlik fıçı maşası kullanın tuhaf, lakin bununla birlikte yetişkin bir stil için yüzünüzden uzağa kıvrılmış saçlarınızı kullanın. Saçı bir tarafa gevşek bir şekilde ısrar etmek için bobby pinleri kullanın. Stili hafızası için orta ve yüksek tutuşlu saç spreyi ile bitirin. strong>

Sağlıklı ve Dinç Saçlar Soya Touchable, UV ve ısı koruması sunarken saçı besleyen ve onararak nem karşılayan hafif bir saç spreyidir.

En İyi Yüz Şekli ve Saç Türü:

Bu saç modeli en iyi şekilde doğal dalgalı veya düz saçlarda ve oval, kare, elmas veya kalp biçiminde bir yüze sahip saçlarda çalışır.

Zıt Fransız Büküm

Bu tarz, geleneksel Fransız bükümündeki betiği üstte değil bükümün altına saçarak çevirdi.

Inverted-French-Twist-Hairstyle-Back.jpg

<

Saçınıza hafif bir şekillendirici sprey uygulayın. bir tarafın tepesine içten çevirin ve diğer tarafa içten ters bir Fransız bükülmesine çevirin. Stili yerinde yetişmek için bobin pimleriyle belirli. Gevşek uçlara bukleler eklemek için ¾ ya da 1 inçlik bir saç maşası kullanın. Bükümün açık ucunun etrafındaki bukleleri sır olarak saklamak ve stilin daha aşağı kısmında çok miktarda hacim meydana getirmek için ek bobby pinleri kullanın. Ilave stil belleği için orta veya yüksek tutuşlu saç spreyi ile bitirin.

Önerilen Ürünler :

Alterna Bambu Pürüzsüz Kendi Kuru Yağ Mist, kabarıklığı gidermek, saçları sıcak şekil verme araçlarından korumak, parlaklığı arttırmak için bir operasyon veya tarz astarı olarak kullanılabilen hafif, hemencecik emilen bir sistir. , ve saçınızın sağlığını artırırken rengi koruyun.

En İyi Yüz Şekli ve Saç Türü:

Bu stil, doğal olarak kıvırcık veya düz saçları olan ve üzerinde oval, kalp ya da elmas şeklindeki bir yüze sahip olanlar.

Kaba Yaşamda

Çılgına dönün ve tonlarca enjekte edilen bu doğal kıvırcık stilde daha artı haute couture stiliyle eğlenin Birim.

Haute-Couture-Curly-Updo.jpg Haute-Couture-Curly-Updo-Side.jpg

Nasıl Yapılır: üçlü >

Aşırı nemi yeni yıkanmış ve arınmış saça sıkın. Saçlar arasında kremi ya da jeli tanımlayan orta tutunma kıvrımına dokunun. Dağıtılmış tesadüfen bölümleri kullanarak, saçları tepeye (başınızın üstünden) çekin ve sabitlemek için bobby pinlerini kullanın.Tozsuz ve yapışkan olmayan sprey, mükemmel hacim ve doku dengesini yaratır.

En İyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Bu saç modeli olağanüstü görünüyor doğal olarak çok dalgalı ya da kıvırcık saçlı ve minyon, pırlanta ya da oval yüzlü olanlar için.

Sweet ‘N Simple

Bu tarz zor görünebilir, fakat sahiden basit tekstil ve iğneleme!

Sweet-Simple-Curly-Updo.jpg Sweet-Simple-Curly-Updo-Side.jpg

Nasıl Yapılır: üçlü>

Havlu ile kuruyan saçlar ile şekillendirme kremi uygulayın. Saçları bir tarafa ayırın.Tamamen kuru saçları kurutun. bukleler ve. sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla