Pazar, Kasım 28, 2021

Bunlar Denemeyi Düşünmeniz Gereken En Hoş 15 Kıvırcık Patlama

Bunlar Denemeyi Düşünmeniz Gereken En Hoş 15 Kıvırcık Patlama

Kıvırcık patlama, patlamaların saçın doğal kıvırcık dokusundan kıvrıldığı bir saç modelidir. Herkes tekrar tekrar patlamaların düz saçlı insanlara ait olduğunu düşünür, oysa çabuk ilerleyen hayat tarzlarıyla çağdaş kadınlar saçlarının doğal düzenini çeker. Ve sonuçları seviyoruz!

İyi haberler – yüz şekli veya saç dokunuz ne olursa olsun cümbür cemaat kıvırcık patlamaları sallayabilir! Her şey onunla nasıl stil ve egzersiz yaptığınızla ilgili ve nasıl yapacağınızı anlamak için kuaförünüzle kapsamlı bir istişareye ihtiyacınız var.

Keza, hangi saç rutinini ve ne kullanacağınızı da sorun. bu stili senin için kır. Patlamaların bakıma ihtiyacı var, özellikle bukleler, ancak alacağınız üstün hacim ve hareketi göz önünde bulundurursanız, işe değerinde.

Kıvırcık patlama hareketinde görünmesini sağlayan ünlüler Zendaya, Rihanna, ve Sandra Oh. Doğal dokular için savunuculuk yapan Denver kuaför Becky Borman, beslemesinde, kıvırcık saçları herhangi bir saç stili ve uzunluğuyla – tüyler, göğüsler, periler ve uzun saçlarla eşleştirebileceğinizi kanıtlıyor.

İkna mı? Bu sezonun en modası geçmiş kıvırcık saçları saç stilleri için kaydırmaya devam edin!

(Kaydır) (Kaydır)

Uzun Kıvırcık Saçlı Uzun Kıvırcık Saçlar

Kıvırcık saçları olan uzun saç Instagram @motherofcurls fena bir fikir gibi görünüyor!

At Kuyruğu ile Hoş Kıvırcık Patlama

Instagram @ _alyssa.ashley

Kıvırcık saçlara bayılırız! Ve patlama ekleyip yüksek bir at kuyruğunda giymek kendimiz için denemeyi sevdiğimiz stil.

Sıcak Kıvırcık Örgü

Instagram @weavehairwright

Hiç kimse bu örgünün nasıl takıldığına dair sahte bir saç aldığınızı bilmiyor.

Ve bunların hepsi bir orta kesimde. Gidilecek kız!

Patlayan Kıvırcık Bob

trendsetting- curly-bob-with-bangs-500x5 Instagram @erickinvisible

Bu alışılmış Fransız kızın bakışının bir kamçı. Amelie’den ilham bölge bu kesim, size yılların geri kalanını getiriyor, bu arada size güzelliğin zarif dokunuşunu sunuyor.

Kıvırcık Saçlı Prettiest Pixie Cut

Instagram @nicolerogersbeauty

Yüksek moda parmaklarınızın ucunda. Bu abartılı görünümü edinmek için bir arz köpük ve en sevdiğiniz üfleyiciyi kapın.

Patlama ve Katmanlarla En Doğal Doğal Kıvırcık Saçlar

Instagram @dazy_lynstudio

Doğal mevsimde. Bu eli açık kilitler için ağır tasarım gerektirmez.

Yuvarlak Yüz İçin Kıvırcık Patlamaları Yassılaştırmak

flattering-curly-bangs-için-yuvarlak-y Instagram @hqmobilesalon

Kıvırcık patlamalarda yalnızca birkaçı iyi görünür.

Bu bakışla ilgili en sevdiğim şey, yüzünü çerçeveleme ve biçimlendirme şekli. Sevişmek için fazla ayrı varyasyonlar var ve müşterilerinize yalnızca yüz şekillerine, kafa şekillerine ve saç yapılarına bakarak sahiden harika bir şekil oluşturabilirsiniz. Tapınağı ve elmacık kemiği arasındaki boşluğa odaklandım ve gözlerini ortaya hariç tutmak için buklelerini oydum. Bu, yüzünü yeterince açıyor ve buklelerinin bu özelliklerini abartmak için elmacık kemiklerine oturmasına müsade verdi.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat?

In yaşam biçimi açısından, bu saç kesimi uzun ömürlü olması için kesildi. Kısa patlamaların ve daha kısa katmanların birleşimi, saç kesiminin bir süre daha uzamasına izin verir.

Müşterime danışırken, ayrı bir şey yapmaktan bahsettik fakat saçlarını uzun süre yetişmek istedim. Saçlarının arkasına saklanıyormuş gibi hissediyordu, buklelerinin yalnızca tekrar tekrar yattığını hissediyordu. Bu yüzden patlamalarını kısaltmaya ve ön yüzünü açmaya karar verdik. Sanırım, müşterinin sizinle birlikte ne dek kuytu olacağı, kendilerine iyi görünecek bir şey vermeleri için size güvenmelerini sağlayan bir mesele olduğunu düşünüyorum.

Kıvırcık saçlı müşterilere tekrar tekrar ürünün ne yaptığını söylüyorum bukleler işe yarıyor.

Saçları havalandırmak için mükemmeldir ve başlıca bütün kıvırcık saçlı halk için işe fayda.

Patlama ile Şık Kıvırcık Kısa Saçlar

Instagram @schylerdoeshair

Stil yaratıcısıyla birlikte Q&A, Schyler Janner
Stilist @ Bona Terra Kansas City’deki Salon, MO

Bu görünümü nasıl tanımlama ederdiniz?

Bu görünüm, çok fazla serbest ve hareket taşıyan, kısa / pixie tarzıdır. Bu konuda en sevdiğim şey, 70’lerin etkisiyle Louise Brooks’un bir tavrı var. Kesim epeyce teknik lakin zahmetsiz ve fazla modern görünüyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiyesi var mı?

Kıvırcık / dalgalı saçlarınız varsa Şekil Verme rutininizi içten ürünlerle ustalaştırmak için (Aveda Be Curly Curl Enhancer kremini ve yumuşak tutun akışkan jel olan Confixor’u kullandım) ve kurutma yöntemini (yüksek sıcaklıkta difüzör ve fön makinesi, düşük hızda kullandım).

Bu kesim müşterim için fiilen iyi bir şekilde büyüdü, fakat şeklin tabanını oyulmuş halde tutmak için kesim aralarında ense kesim gerçekleştirmek için durmasını öneriyorum.

Baş Dönen Kısa Kıvırcık Patlamalar

head-turning-short-curly-bangs-500x500.j Instagram @delilah_hair_studio

Sorular ve Cevaplar stil yaratıcısı ile Delilah
Owner @ Delilah Hair Studio Brunswick East, Melbourne

Bu görünümü nasıl tasvir ederdiniz?

Kıvrılmayı seviyorum Özellikle gamsız kıvrılmayı çok seviyorum, ve müşterilerimin ürettiğinin çoğunu doğal olarak görüyorum Herhangi bir yaygara veya aşırı şekillendirmeyi işaretleyin.

Delilah stil yelpazemiz bu felsefeyi bir şekilde tamamlıyor!

Harika Kenarlı Kıvırcık Saçları Süpürdü

fantastik-yan-süpürüldü-kıvırcık Instagram @annthensomehair

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Ann Van Weaver
Kuaför / Sahip @ Palace Flophouse Salon, Grand Rapids, MI

Bu görünümü nasıl tarif edersiniz?

Kıvırcık saçlı çalışmak, sandalyenin arkasında yapmak en sevdiğim şeylerden biri. İlham vereceğim sürüş defalarca vintage bombalar oldu ve olacak – ’60’ların 70’lerinin kadınları ve erkekleri ve Jim Morrison, Brigitte Bardot, Robert Plant, Britt Ekland ve Jimmy Page gibi ikonlar. En iyisi ve kıvırcık saçlı olsa! .

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Müşterilerime kuru saç stiliyle geldim. Bu, zamanın% 99’unun nasıl göründüğünü görmeme müsade veriyor (% 1, stilistin yaptığı zamanki gibi görünüyor). Müşterime bu bakışı kestiğimde ve tartıştığımda saçları form aklıyla kesiyordum. Bunların hepsi kuru saçlarda yapılır. Bütün müşterilerin bir değişiklik patlama yaratabileceğine inanıyorum. Bu fotoğrafta gördüğünüz patlamalar onları stillendirdikten sonradan kesildi, bu yüzden nasıl fırladıklarını görebildim.

Saç kıvırmak için bir kaç profesyonel ipucu, duşa girmeden önce saçları taramanız gerektiğidir ( hiçbir zaman sonra), saçların ıslak olarak aktığı zamanları koyun.

Havanın kurumasını sağlayın / etkisiz ülkü getirin. % 100 kuruyana değin bukle dokunmayın. Sonra, ve sadece o zaman, ürünü dağıtmak ve şekli işlemek için saçları kazımak için ellerinizi kullanın. Bu kıvrılmayı 3-5 gün içinde yaşayın ve sevin ve tekrarlayın.

Şık Kıvırcık Kenar Patlamaları

şık-kıvırcık-yan-patlama-500x583.j Instagram @taiibeauty

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Taisha Ortiz
Lisanslı Kozmetolog @ Fairview Park’taki Kusursuz Alımlılık Salonu, OH

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız?

Kıvırcık bir patlamayı kim sevmez? Şahsen ağır bir patlama taktım ve bayıldım! Bu tarzı çok yönlülükle cesur bir görünüm olarak betimleme edeceğim ve bu bir artı! Dürüst uzunlukta kesme patlamaları öne ve her iki tarafa da ayrılabilir! Eğer biri size uymuyorsa, sorun değil! Kolayca değiştirebilirsiniz. Tıpkı böyle!

Bu görünümle ilgili en sevdiğim şey, ayrı kıvırcık stilleriyle sahip olduğu fazla yönlülük. Yarım görünüş, beygir kuyruğu ya da çörekler kıvırcık patlamalarla 10 kat daha eğlenceli görünmesini sağlayabilir. Bir stilist olarak, her seferinde açabilmek, onlar için en iyi şeylerden biri. Eğer kimse hemen şimdi denememişse, muhakkak kıvırcık saçlar almanızı tavsiye ederim! Şahsen saçlarına daha artı sıçrama, hacim ve şekil verdiklerini hissediyorum.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Kıvırcık saçlar fazla eğlenceli ! Ama onları almaya karar vermeden önce dikkate alınması gereken birkaç şey var.

Eğer seni rahatsız ediyorsa, onları kavrama. Bunları yoldan hariç tutmak daha şiddet olacak.

İkincisi, yüz şekli ve güven de önemlidir. Oval şekilli bir yüzüm var ve çalışıyor! Bu, gereksinim duyulduğu yerde genişlik ve hacim oluşturmanıza asistan olur. Patlamalarla ilgili en hoş şey, yalnızca öne giyilebilecekleri için değil, bununla beraber her iki tarafa da giyilebilmesidir, bu yüzden büyük bir patlama almak için belli bir yüz şekli olan herkese üstünlük sağlayacaktır. Ben de güven diyorum çünkü saçlarınız sizi giymiyor. Saçını taktın. Bu yüzden, kanımca benim için, eğer kıvırcık bir patlama yaşarsanız ve olağanüstü göründüğünüze% 100 güveniyorsanız, her şeyi sallayabilirsiniz!

En son ve en manâlı ürün! Patlamalar için, kıvrım tipinize bağlı olarak mümkün olduğunca yumuşak ve batmış görünmelerini istersiniz. Müvekkilimin dokulu saçlarına şekillendirmek için Derman Curl B ’Leave-in ve styling kremini aslında fazla seviyorum. her biri bir pompa fazla uzun bir yol gidiyor ve sonuçlar şaşılacak! Fazla fazla kullanılmasını önermeyeceğim ürün jel. Bu ürün ekstra tutuş için harikadır, ama dikkatli olun, çok fazla kullanmak saçları bir araya getirebilir ve sert bir döküm oluşturabilir. Yalnızca ağırlığında ve saçlarının ince ve düz görünmesini sağlar.

Kıvırcık patlamalar çoğunlukla eğlencelidir ve şüphesiz kimsenin tarzına şiddetli ve çağdaş bir yaklaşım getiriyor.

Çarpıcı Kıvırcık Topuz

Instagram @curlsbybebonia ‘da

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Soleil Guerrero
New York ’ta yer alan Bebonia, NY

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz?

Bu süper kolay, şık ve dağınık bir topuzdur. En sevdiğim şey, bir araya getirmenin ne dek kolay olduğu! Patlama, hacim ve vurgu eklemek için yalnızca 3 adet kıvırcık klipsli saç uzantımız (www.bebonia.com) kullandık. böylece, bana fazla az çabayla adamakıllı öbür bir dış görünüş sallama yeteneği verdi.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Bu görünümü göz önünde bulundurarak bukleleriniz yeterince uzun ya da hacimli yok gibi hissediyorum, bazı Bebonia kıvırcık klipsli saç uzantılarını kırpmayı deneyin. Kıvırcık kız dostu ürünlerle doğal saçınızı şekillendirin, beygir kuyruğuna koyun, etrafına saç uzatma işlemlerimizden birkaç parça sarın, daha sonra birkaç pim sıkın. Basit peasy!

Kıvırcık Patlamalı Yıldız Kıvırcık Saçlar

stellar-curly -hair-with-curly-bangs-500 Instagram @abbeyrose_abeliasalon Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları @abbeyrose_abeliasalon

Stil yaratıcısı ile birlikte Q&A, Abbey Rose strong> Bu görünümü nasıl betimleme ederdiniz?

Bu kesim, köklü kızıl saçlı şive ve ton ile doğal olarak kıvırcık saçlarda çağdaş bir sevişmedir.

DevaCurl bukleleri biçimlendirmek için inanılmaz ipuçlarına ve püf noktalarına sahiptir. Bu kesim sahiden dümdüz ileridir, altta minik bir önem çizgisi bırakın, bu nedenle daha aşağı ince görünmez ve katmanları gözlerinizden bariz şekilde kısaltır. Üstten ek önem, kenarların dolgunluğunu arttırmaya muavin olur. Saçları doğal olarak 5. seviye bir kahverengiydi ve yaz her tarafında kırmızıya gitmek istedi.

Onu oraya götürmek için fazla artı teknik seçenek var. Öğrendikten sonra yalnızca birkaç ayda bir rengini olmak istedi ve yine de kırmızı renkli bir seviye 8 istedi, zencefil pop için saçlarının çoğunu aydınlatan ve saklanan nemli el boyaması vurgulama tekniğini ıslatmayı seçtim. esas vurgular şaşkın ve yumuşaktır. Onun tonu, iki bambaşka kırmızıdan oluşan bir renk erimesiydi ve saçında bıraktığı boyutun en fazla sevdiğim şey olduğunu düşünüyorum. Onu benzer renge boğmuş olsaydık, bu dek ilginç olmazdı. Bu kaygısız çingene rocker görünümü yanıyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Shags, olduğu zaman oynamak için en basit stillerden biri kıvırmak için belirlenmiş (önemli). İnce dalgalı / düz saçlarınız varsa, fazla eksik ya da hiç uğraş harcamadan hacim ve tarz eklemeye muavin olabilir.

Patlamaları göz hizasından biraz daha uzağa bırakın. Daha kalın / daha düz saçlar ya da patlama ile çalışmayan daha kısa saçlar için, kısa sürmeyi atlayın ve perde patlamalarına bakın!

Saçınız daha yoğun veya kabaysa, saçlarınızın kısalamasında daha fazla özgürlüğe sahip olursunuz. Sevişen katmanlar sırt üstüne gider (stilist terimler için apeks), genellikle, altta çok sayıda, tekstüre etmek için minimum 5 inç olan katmanlar gerektiren bütün saçları olan daha fazla Fransız çingene havasıyla gitmeye çalışırım. katmanların üçte biri. Dokulu katmanlar (doku makasları, dilimleme ya da benim tıraşım, bir jilet bıçağı kullanın) dürüst kesildiğinde “asla kıvrılmayan” kızlarda bile dalgalanır ve kıvrılır, böylece stilistlerinizi araştırın ve bir dalganın dışına çıkacak birini bulun Saçlarınız.

Kıvırcık kızlar doku makaslarını ve traş makinelerini atlar. İnce ve düz dokular için daha uygundurlar ve dilimleme ve derin çentik kesimi bukleleri en iyi şekilde özgür bırakacaktır. İnce topallanma kılları – Kesilen uçlar dalgalanmayacak şekilde düz olacağından, kesimi bir ustura ve doku makaslarıyla yapıyorum. Yoğun saçlar yukarıdakilerin tümünü gerektirebilir, içten şekli almak için kitaptaki her numarayı çıkardım.

Stilistinizi araştırın! Shags bir sanattır! Bazıları künt bırakılmış, bazıları tekstüre edilmiş, her şey son şekli ve elde etmek için ne yapmanız gerektiğiyle ilgili! Buna kesim ve ürünler de dahildir!

Ürünleriniz önemlidir! Şampuan ve saç kremi, saçınızı daha dolgun, daha ince, kıvırıcı, daha düz, kıvrımlı ya da şık ayla getirebilir.

Bir kaide olarak: nem, hacmini düşürür, bununla birlikte pH’ı da düşürür. Sevişmiş kraliçelerimin birçok DevaCurl Delight şampuanı ve saç kremi kullanıyor. Kıvrılmayı ve hacmi arttırır. İnce saçlı kızlarım için, şampuanı Paul Mitchells Frizz Free Shampoo olarak değiştirebilirim ve yaklaşık olarak herkesle Olaplex şampuanı ile oynadığımız için saçları güçlendirir ve kıvrılma deseni içerir. Aquage Curl’i tanımlayan krem, DevaCurl dalgıç makinesi ve Paul Mitchell hidro kırbaç, bu büyük dokunabilir aslan yeleğini elde etmek için kullanımı en kolay ürünlerdir. Büyük hacimli ve kıvrık saçma için en iyi saç spreyi, DevaCurl’s, eller aşağı.

Uzun Kıvırcık Saçlı Uzun Kıvırcık Saçlar

Uzun saçlı kıvırcık patlama Instagram @motherofcurls Instagram Hesabındaki Takipçileri fena bir düşünce gibi görünmüyor!

At Kuyruğu ile Hoş Kıvırcık Patlama

Instagram @ _alyssa.ashley

Kıvırcık saçlara bayılırız! Ve patlama ekleyip yüksek bir beygir kuyruğunda giymek kendimiz için denemeyi sevdiğimiz tarz.

Sıcak Kıvırcık Örgü

Instagram @weavehairwright

Hiç kimse bu örgünün nasıl takıldığına dair sahte bir saç aldığınızı bilmiyor.

Ve bunların hepsi bir orta kesimde. Gidilecek kız!

Patlayan Kıvırcık Bob

trendsetting- curly-bob-with-bangs-500x5 Instagram @erickinvisible

Bu alışılmış Fransız kızın bakışının bir kamçı. Amelie’den ilham alan bu kesim, size yılların geri kalanını getiriyor, bu vesileyle size güzelliğin kibar dokunuşunu sunuyor.

Kıvırcık Saçlı Prettiest Pixie Cut

Instagram @nicolerogersbeauty

Yüksek moda parmaklarınızın ucunda. Bu abartılı görünümü edinmek için bir arz köpük ve en sevdiğiniz üfleyiciyi kapın.

Patlama ve Katmanlarla En Doğal Doğal Kıvırcık Saçlar

Instagram @dazy_lynstudio

Doğal mevsimde. Bu cömert kilitler için ağır tasarım gerektirmez.

Dairesel Yüz İçin Kıvırcık Patlamaları Yassılaştırmak

flattering-curly-bangs-için-yuvarlak-y Instagram @hqmobilesalon

Kıvırcık patlamalarda yalnızca birkaçı iyi görünür.

Bu bakışla ilgili en sevdiğim şey, yüzünü çerçeveleme ve şekillendirme şekli. Sevişmek için çok bambaşka varyasyonlar var ve müşterilerinize yalnızca yüz şekillerine, kafa şekillerine ve saç yapılarına bakarak sahiden olağanüstü bir şekil oluşturabilirsiniz. Tapınağı ve elmacık kemiği arasındaki boşluğa odaklandım ve gözlerini ortaya dışlamak için buklelerini oydum. Bu, yüzünü yeterince açıyor ve buklelerinin bu özelliklerini abartmak için elmacık kemiklerine oturmasına izin verdi.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat?

In yaşam biçimi açısından, bu saç kesimi uzun ömürlü olması için kesildi. Kısa patlamaların ve daha kısa katmanların birleşimi, saç kesiminin bir vakit daha uzamasına izin verir.

Müşterime danışırken, farklı bir şey yapmaktan bahsettik fakat saçlarını uzun süre tutmak istedim. Saçlarının arkasına saklanıyormuş gibi hissediyordu, buklelerinin yalnızca üst üste yattığını hissediyordu. Bu yüzden patlamalarını kısaltmaya ve ön yüzünü açmaya karar verdik. Sanırım, müşterinin sizinle birlikte ne değin bakımlı olacağı, kendilerine iyi görünecek bir şey vermeleri için size güvenmelerini sağlayan bir mesele olduğunu düşünüyorum.

Kıvırcık saçlı müşterilere tekrar tekrar ürünün ne yaptığını söylüyorum bukleler işe yarıyor.

Saçları havalandırmak için mükemmeldir ve başlıca bütün kıvırcık saçlı ırk için işe yarar.

Patlama ile Şık Kıvırcık Kısa Saçlar

Instagram @schylerdoeshair

Stil yaratıcısıyla birlikte Q&A, Schyler Janner
Stilist @ Bona Terra Kansas City’deki Salon, MO

Bu görünümü nasıl tanımlama ederdiniz?

Bu görünüş, çok pozitif hür ve hareket içeren, kısa / pixie tarzıdır. Bu konuda en sevdiğim şey, 70’lerin etkisiyle Louise Brooks’un bir tavrı var. Kesim oldukça teknik lakin zahmetsiz ve fazla modern görünüyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiyesi var mı?

Kıvırcık / dalgalı saçlarınız varsa Şekil Verme rutininizi içten ürünlerle ustalaştırmak için (Aveda Be Curly Curl Enhancer kremini ve yumuşak tutun istikrarsız jel olan Confixor’u kullandım) ve kurutma yöntemini (yüksek sıcaklıkta difüzör ve fön makinesi, düşük hızda kullandım).

Bu kesim müşterim için gerçekten iyi bir şekilde büyüdü, ama şeklin tabanını oyulmuş halde yetişmek için kesim aralarında ense kesim gerçekleştirmek için durmasını öneriyorum.

Baş Dönen Kısa Kıvırcık Patlamalar

head-turning-short-curly-bangs-500x500.j Instagram @delilah_hair_studio

Sorular ve Cevaplar tarz yaratıcısı ile Delilah
Owner @ Delilah Hair Studio Brunswick East, Melbourne

Bu görünümü nasıl tarif ederdiniz?

Kıvrılmayı seviyorum Bilhassa endişesiz kıvrılmayı fazla seviyorum, ve müşterilerimin ürettiğinin çoğunu doğal olarak görüyorum Herhangi bir velvele veya fazla şekillendirmeyi işaretleyin.

Delilah stil yelpazemiz bu felsefeyi çok iyi bir şekilde tamamlıyor!

Fantastik Kenarlı Kıvırcık Saçları Süpürdü

fantastik-yan-süpürüldü-kıvırcık Instagram @annthensomehair

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Ann Van Weaver
Kuaför / Sahip @ Palace Flophouse Salon, Grand Rapids, MI

Bu görünümü nasıl tarif edersiniz?

Kıvırcık saçlı amaçlamak, sandalyenin arkasından yapmak en sevdiğim şeylerden biri. İlham vereceğim sürüş daima vintage bombalar oldu ve olacak – ’60’ların 70’lerinin kadınları ve erkekleri ve Jim Morrison, Brigitte Bardot, Robert Plant, Britt Ekland ve Jimmy Page gibi ikonlar. En iyisi ve kıvırcık saçlı olsa! çok iyi.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat var mı?

Müşterilerime kuru saç stiliyle geldim. Bu, zamanın% 99’unun nasıl göründüğünü görmeme müsade veriyor (% 1, stilistin yaptığı zamanki gibi görünüyor). Müşterime bu bakışı kestiğimde ve tartıştığımda saçları form aklıyla kesiyordum. Bunların tümü kuru saçlarda yapılır. Tüm müşterilerin bir çeşitlilik patlama yaratabileceğine inanıyorum. Bu fotoğrafta gördüğünüz patlamalar onları stillendirdikten sonra kesildi, bu yüzden nasıl fırladıklarını görebildim.

Saç kıvırmak için bir kaç profesyonel ipucu, duşa girmeden önce saçları taramanız gerektiğidir ( hiçbir zaman daha sonra), saçların ıslak olarak aktığı zamanları koyun.

Havanın kurumasını sağlayın / etkisiz ülkü getirin. % 100 kuruyana kadar bukle dokunmayın. Sonradan, ve sadece o süre, ürünü bozmak ve şekli dağlamak için saçları kazımak için ellerinizi kullanın. Bu kıvrılmayı 3-5 gün içinde yaşayın ve sevin ve tekrarlayın.

Şık Kıvırcık Kenar Patlamaları

şık-kıvırcık-yan-patlama-500x583.j Instagram @taiibeauty

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Taisha Ortiz
Lisanslı Kozmetolog @ Fairview Park’taki Hatasız Güzellik Salonu, OH

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız?

Kıvırcık bir patlamayı kim sevmez? Bizzat ağır bir patlama taktım ve bayıldım! Bu tarzı çok yönlülükle cesur bir görünüm olarak tasvir edeceğim ve bu bir artı! Dürüst uzunlukta kesme patlamaları öne ve her iki tarafa da ayrılabilir! Eğer biri size uymuyorsa, sorun değil! Kolayca değiştirebilirsiniz. Aynen böyle!

Bu görünümle ilgili en sevdiğim şey, ayrı kıvırcık stilleriyle sahip olduğu fazla yönlülük. Yarım görünüş, at kuyruğu ya da çörekler kıvırcık patlamalarla 10 kat daha eğlenceli görünmesini sağlayabilir. Bir stilist olarak, her seferinde açabilmek, onlar için en iyi şeylerden biri. Eğer kimse hemen şimdi denememişse, elbette kıvırcık saçlar almanızı tavsiye ederim! Bizzat saçlarına daha pozitif sıçrama, hacim ve şekil verdiklerini hissediyorum.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Kıvırcık saçlar fazla eğlenceli ! Oysa onları almaya karar vermeden önce dikkate alınması gereken birkaç şey var.

Eğer seni rahatsız ediyorsa, onları anlama. Bunları yoldan dahil etmemek daha zorlama olacak.

İkincisi, yüz şekli ve güven de önemlidir. Oval şekilli bir yüzüm var ve çalışıyor! Bu, gereksinim duyulduğu yerde genişlik ve hacim oluşturmanıza tezgâhtar olur. Patlamalarla ilgili en hoş şey, sadece öne giyilebilecekleri için değil, aynı zamanda her iki tarafa da giyilebilmesidir, bu yüzden büyük bir patlama edinmek için belli bir yüz şekli olan herkese fayda sağlayacaktır. Ben de güven diyorum çünkü saçlarınız sizi giymiyor. Saçını taktın. Bu yüzden, bizzat benim için, eğer kıvırcık bir patlama yaşarsanız ve olağanüstü göründüğünüze% 100 güveniyorsanız, her şeyi sallayabilirsiniz!

En son ve en kayda değer mahsul! Patlamalar için, kıvrım tipinize emrindeki olarak muhtemel olduğunca yumuşak ve doymuş görünmelerini istersiniz. Müvekkilimin dokulu saçlarına biçimlendirmek için Deva Curl B ’Leave-in ve styling kremini doğrusu çok seviyorum. herkes bir pompa çok uzun bir yol gidiyor ve sonuçlar şaşırtıcı! Fazla pozitif kullanılmasını önermeyeceğim ürün jel. Bu mahsul ekstra tutuş için harikadır, ancak titiz olun, fazla fazla kullanmak saçları bir araya getirebilir ve sert bir döküm oluşturabilir. Sadece ağırlığında ve saçlarının ince ve düz görünmesini sağlar.

Kıvırcık patlamalar çoğunlukla eğlencelidir ve elbette kimsenin tarzına şiddetli ve çağdaş bir girişim getiriyor.

Çarpıcı Kıvırcık Topuz

Instagram @curlsbybebonia ‘da

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Soleil Guerrero
New York ’ta yer alan Bebonia, NY

Bu görünümü nasıl tasvir edersiniz?

Bu süper kolay, şık ve dağınık bir topuzdur. En sevdiğim şey, bir araya getirmenin ne kadar kolay olduğu! Patlama, hacim ve aksan eklemek için sadece 3 adet kıvırcık klipsli saç uzantımız (www.bebonia.com) kullandık. böylece, bana fazla eksik çabayla tamamen ayrı bir görünüm sallama yeteneği verdi.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat?

Bu görünümü göz önünde bulundurarak bukleleriniz yeterince uzun veya hacimli değil gibi hissediyorum, bazı Bebonia kıvırcık klipsli saç uzantılarını kırpmayı deneyin. Kıvırcık kız dostu ürünlerle doğal saçınızı şekillendirin, beygir kuyruğuna koyun, etrafına saç uzama işlemlerimizden birkaç parça sarın, sonra birkaç pim sıkın. Basit peasy!

Kıvırcık Patlamalı Yıldız Kıvırcık Saçlar

stellar-curly -hair-with-curly-bangs-500 Instagram @abbeyrose_abeliasalon Instagram Hesabındaki Fotoğraf ve Videoları @abbeyrose_abeliasalon

Stil yaratıcısı ile birlikte Q&A, Abbey Rose strong> Bu görünümü nasıl tanım ederdiniz?

Bu kesim, köklü kızıl saçlı vurgu ve ton ile doğal olarak kıvırcık saçlarda çağdaş bir sevişmedir.

DevaCurl bukleleri biçimlendirmek için fantastik ipuçlarına ve püf noktalarına sahiptir. Bu kesim aslında dümdüz ileridir, altta ufak bir siklet çizgisi bırakın, böylece daha aşağı ince görünmez ve katmanları gözlerinizden keskin şekilde kısaltır. Üstten ek tartı, kenarların dolgunluğunu arttırmaya muavin olur. Saçları doğal olarak 5. seviye bir kahverengiydi ve yaz her tarafında kırmızıya gitmek istedi.

Onu oraya götürmek için fazla fazla teknik seçenek var. Öğrendikten sonra sadece birkaç ayda bir rengini almak istedi ve gerçi kırmızı renkli bir düzey 8 istedi, zencefil pop için saçlarının çoğunu aydınlatan ve saklanan ıslak el boyaması vurgulama tekniğini ıslatmayı seçtim. temel vurgular başı dönen ve yumuşaktır. Onun tonu, iki farklı kırmızıdan oluşan bir renk erimesiydi ve saçında bıraktığı boyutun en çok sevdiğim şey olduğunu düşünüyorum. Onu benzer renge boğmuş olsaydık, bu dek acayip olmazdı. Bu kaygısız çingene rocker görünümü yanıyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Shags, olduğu zaman oynamak için en kolay stillerden biri kıvırmak için belirli (manâlı). İnce dalgalı / düz saçlarınız varsa, fazla az veya hiç çaba harcamadan hacim ve tarz eklemeye asistan olabilir.

Patlamaları göz hizasından biraz daha uzağa bırakın. Daha kalın / daha düz saçlar veya patlama ile çalışmayan daha kısa saçlar için, kısa sürmeyi atlayın ve perde patlamalarına bakın!

Saçınız daha yoğun veya kabaysa, saçlarınızın kısalamasında daha artı özgürlüğe sahip olursunuz. Sevişen katmanlar sırt üstüne gider (stilist terimler için apeks), genelde, altta fazla sayıda, tekstüre etmek için minimum 5 inç olan katmanlar gerektiren tüm saçları olan daha artı Fransız çingene havasıyla gitmeye çalışırım. katmanların üçte biri. Dokulu katmanlar (doku makasları, dilimleme veya benim tıraşım, bir tıraş bıçağı kullanın) dürüst kesildiğinde “asla kıvrılmayan” kızlarda bile dalgalanır ve kıvrılır, bu nedenle stilistlerinizi araştırın ve bir dalganın dışına çıkacak birini bulun Saçlarınız.

Kıvırcık kızlar doku makaslarını ve traş makinelerini atlar. İnce ve düz dokular için daha uygundurlar ve dilimleme ve derin çentik kesimi bukleleri en iyi şekilde serbest bırakacaktır. İnce topallanma kılları – Kesilen uçlar dalgalanmayacak şekilde düz olacağından, kesimi bir ustura ve doku makaslarıyla yapıyorum. Yoğun saçlar yukarıdakilerin tümünü gerektirebilir, doğru şekli elde etmek için kitaptaki her numarayı çıkardım.

Stilistinizi araştırın! Shags bir sanattır! Bazıları künt bırakılmış, bazıları tekstüre edilmiş, her şey son şekli ve olmak için ne yapmanız gerektiğiyle ilgili! Buna kesim ve ürünler de dahildir!

Ürünleriniz önemlidir! Şampuan ve saç kremi, saçınızı daha çizgili, daha ince, kıvırıcı, daha düz, kıvrımlı ya da şık ülkü getirebilir.

Bir kural olarak: nem, hacmini düşürür, bununla birlikte pH’ı da düşürür. Sevişmiş kraliçelerimin çoğu DevaCurl Delight şampuanı ve saç kremi kullanıyor. Kıvrılmayı ve hacmi arttırır. İnce saçlı kızlarım için, şampuanı Paul Mitchells Frizz Free Shampoo olarak değiştirebilirim ve adeta herkesle Olaplex şampuanı ile oynadığımız için saçları güçlendirir ve kıvrılma deseni içerir. Aquage Curl’i tanımlayan krem, DevaCurl dalgıç makinesi ve Paul Mitchell hidro kırbaç, bu büyük dokunabilir aslan yeleğini edinmek için kullanımı en basit ürünlerdir. Büyük hacimli ve kıvrık abuk subuk için en iyi saç spreyi, DevaCurl ’s, eller aşağı. . sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla