Pazar, Kasım 28, 2021

Çarpıcı Orta Uzunlukta Kıvırcık Saç Nasıl Gidilir?

Çarpıcı Orta Uzunlukta Kıvırcık Saç Nasıl Gidilir?

Dokunuzu geliştirerek orta uzunlukta stillerin çok yönlülüğünü benimseyin. İster yumuşak ister romantik bir görünüş isterse hacimli zil sesleri tercih ederseniz, bu tarzlar sizi ofisten bir akşam bahçesi partisine götürebilir.

Şeklinizi tanımlamanıza ve kıvrımsız kalmanıza yardımcı olacak birçok şahane ürün; daha sıcak sıcaklıklara sahip olduğunuzdan emin olacaksınız. Bu tarzlara göz atın!

Koyu Kahverengi Orta Tepe Kıvırcık Saç

Instagram @wiliancortestilo

Şekil Verme, bir noktada tabakalı kıvırcık lob elde etmenin anahtarıdır. bununla birlikte tüm doku hakkında ve bu aksan ve kabarmalar muhakkak işi yapıyor.

Doğal Kıvırcık Orta Uzunlukta Kesim

Instagram @triciatmcfaul

Orta Uzunlukta DevaCurl

Instagram @hairbyjames

Olağanüstü Omuz Uzunluğu Kıvırcık Bob

harika-omuz uzunluğu-kıvırcık-bob-5 Instagram @fancychaneyhair

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Sarah Chaney
Los Angeles’taki Yerel Salonda Kuaför / Bukle Uzmanı, CA

Bu görünümü nasıl tanımlama ederdiniz?

Bu görünüm, doğal kıvrılmasını için kestiğim, aslında güzel olan uzun kendine ait, bu yüzden onu biçimlendirmek için sıcak aletler kullanmadık.

Kıvırcık kesim konusunda uzmanlaşmış bir stilist bulun ve onunla savaşmak yerine kıvrılmanızı artıracak bir şekil oluşturabilirler.

Sigara İçme Orta Katmanlı Kıvırcık Saç

Instagram @adri_alb

Q&A, stil oluşturucu, Adriana Albornoz
Ortak Sahip / Kıvırcık Saç Uzmanı @ A + M Tampa’daki Çekicilik Salonu, FL

Bu görünümü nasıl tarif ederdiniz?

Bu bir ortam katmanlar ve yüz çerçevelemeyle kıvırcık kesilmiş uzunluk.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Katmanlardan korkma! Bukleler katmanlara sahip olduklarında en iyi şekilde görünürler ya da korkutucu üçgene sahip olacaksınız.

Kıvırcık saçları kuru ve kıvrılarak kıvrılarak rahatça kesen bir stilist bulun, bu nedenle size özel bir kesim verebilir. bukleler. Onun için orta dereceli silikon içermeyen (su bazlı) bir jel kullandık, bir difüzör kullandık, baş aşağıda dağıldık ve azami hacim edinmek için yanlara eğildi.

Beachy Boho Look

beachy-boho-look-medium-curly-500x625.jp Instagram frangipanihairstudio

Q&A ile tarz yaratıcısı, Karlie Johnson
DevaCurl Advance Stylist @ Jacksonville Beach, FL’deki Frangipani Saç Stüdyosu

Bu görünümü nasıl tasvir ederdiniz?

Bu görünüme Beachy Boho belirlenmiş arayın.

60-70 saniyelik bir duygusal vardı.

Ona yumuşak katmanları olan Deva Curl Waterfall Cut’u ve bu eğlenceli şakacı patlamaları vermeden önce asgari sekiz ila on inç çıkardım! Patlamaları kestikten daha sonra heyecanlandı! Onunla olan arkadaşı da otomatik olarak patlama istedi, bu yüzden kendime destek edemedim. Her iki kız, yeni patlamalarıyla çıkarken ve özçekimlerini koparırken kıkırdadı. Günün geri kalanını gülümsetmeme niçin oldu!

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Bu dış görünüş eğlenceli ve eğlenceli ve birkaç dakika sürebilir dürüst mahsul ve teknik ile günler. Bu görünüş için Deva Curl No Poo Dönüşümünü güçlü olarak peşine düşüp takip ediyorum. Bukleleri doyurduktan daha sonra, düzeltilebilmeleri için şampuan kabına bir miktar Deva Bukle Koşulu Koşullandı. Derman Curl Light Defining Gel’i kullandım ve Deva Curl Frizz Free Foam ile peşine düşüp takip ettim, daha sonra Derman havluyla alabildiğim değin nemi çıkarmaya başladım (doğal kıvrılmışsanız kullanmanız önerilir). Kurutma makinesinin altına kestim ve daha iyi bir görünüş için difüzörümle uçlarını bitirdim. Ayrıntılarıyla kuruduktan sonradan, başını aşağı içten çevirdim ve bukleleri kabarttım!

Bu dış görünüş bukleleriyle eğlenmek isteyen ve hacmini seven biri için şahane.

Patlamalar çoğunlukla daha fazla işe yarıyor çünkü her gün onları stillendirmeniz gerekiyor. Eğer bir kızarsanız ve kızsanız, onlar sizin için olmayabilir.

Easy Breezy Curls

easy-breezy-curls-medium-curly.jpg Instagram @ liveandletdye.boston

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Annie Schneider
Boston’da stilist @ Anita Kurl Salon

Bu bakışı nasıl tanımlama edersiniz?

Bunu, bukleler isteyen hatasız hayat tarzına sahip, kolay havadar kızın bakışı olarak tanımlardım.

Kesimlerimi yaşam tarzı ve işlevsellik temelinde tasarlıyorum. Birine fantastik bir saç kesimi gerçekleştirmek kolaydır, oysa müşteriye bir şekil verdiğinizde, çeşitli dokularını açıkladığınızda ve bütün bu etkenleri uygulayabilen ve çalışabilen bir rejim yarattığınızda gerçekleşen bir bağ vardır.

< strong> Bunu dikkate bölge biri için herhangi bir öğüt var mı?

Sandalyemde ilk olarak bir müşterim olduğunda, saçlarıyla ne yaptıklarını söyleyebilirim. hepsi kafasına çevrilmiş. Saçınızla farklı bir girişim ve bakış açısı düşünmeye açık olmalısınız.

Müşterilerimin üstesinden geldikleri en büyük güçlük, kıvırcık yolculuklarında hangi noktadan olursa olsun yeni alışkanlıklar oluşturma yeteneği!

Düzgün Şekil

flattering-shape-medium-curly.jpg Instagram @tbcurlgirl

Stil yaratıcısı ile soru-yanıt, Teresa Badolato
Bryn Mawr, PA’da Salon Sahibi / Sertifikalı Derman Stilisti @ Curl Hair and Wellness

Bu görünümü nasıl tanımlama edersiniz? < /

Bu dış görünüş, dokulu saça gerilimi olmayan (oysa dengeli) kuru bir saç kesimi olan DevaCut yöntemi kullanılarak elde edildi.

Bu, bilhassa doğal dokunuzla uğraş ediyorsanız, özgürleştirici olan doğal dokunuzu kucaklamakla ilgilidir.

Amacım, ona yüzünü ve kafa şeklini tamamlamayan daha düz bir şekil vermekti. sert, nemli veya gevrek belirmek. Bu görünümle ilgili en sevdiğim şey bu. Bukleleri yumuşak görünür ve hisseder, ve kabartı olmadan tanımlanır.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Saçınız neme tepki veriyorsa elverişsiz bir şekilde ve / veya her saç kesiminden sonra hayal kırıklığına uğramış duygusal bırakıyorsanız, DevaCut’a bir şans verin! Doğal dalgalı / kıvırcık saçlı millet için bir oyun değiştirici. birine de git! Saçınıza nasıl bakacağınız konusunda eğitim alırken, saçlarınızın gözlerinizin önünde döndüğünü görebileceksiniz.

İyi eğitimli bir DevaCurl stilisti kıvrık tipiniz için doğru ürünleri önerebilecek. En önemlisi, çevrimiçi olarak öbür saç kesimlerine göz atarken, düş kırıklığını durdurmak için saçınıza benzer saçları olan birinin fotoğrafını bulmak istediğinizi unutmayın. Randevu almadan önce gideceğiniz stilist hakkında data edinin. Dalgalı / kıvırcık saçları WET keserlerse, kapıya doğru koşun!

Romantik Giyilebilir

romantizmde giyilebilir-orta-curly.jpg Instagram @wildapothichair_

Stil yaratıcısıyla soru-cevap, Anjelica Dabrowski
Baltimore, MD Curl Uzmanı / Stilist @ Brocatos

Nasıl Bu görünümü tasvir eder misiniz?

Bu tarz, yumuşak yoklama ve romantik giyilebilirlik özelliklerine sahip doğal, canlı doku ile ilgilidir.

Kesim, çoğu farklı tarz için yeterince uzun, ancak kolay yönetim için yeterince kısa. Katmanlar, taçtaki bir takım hacimlerin şekli uzatmasına izin verir ve öndeki açısal parçalar yüz çerçevesini açar ve gözlere ve elmacık kemiklerine dikkat çeker. Saçlar parlak, dinç ve capcanlı görünüyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat var mı?

Her Tarafta yaratmak isteyen birine önerebileceğim en iyi öğüt Bu dış görünüş seçtiğiniz ürünlere hangi malzemelerin girdiğini bilmek. Sert sülfatlar saçtan hayati bir nem çıkaracak ve kuru kalması ve tarz vermesi çok güç olacaktır. Silikonlar saç teli üzerinde bir film bırakacak ve zaman içinde birikecek, parlaklık, canlılık ve esneklikle etkileşime giren bir alçı oluşturacaklar.

Bu görünüş saç ve tamamlayıcıların çok öbür dokuları için fantastik tüm yaşam tarzları. Bu tarzı kurduğunuzda günlerce size dayanacaktır!

Bu görünümü elde etmek için odağımız nemlendirme, elastikiyet ve yoklama. Buklelerin doğru miktarda nemle hazırlanması, görünüşümüzün geceden geceye ve işten oyuna gitmesini temin etmek için çok önemlidir.

Kıvırcık dokularımız için duşta hidrasyon başlar. Bu bakıma başlamak için DevaCurl Low-Poo Original Cleanser ve arkasında DevaCurl One Condition ile derin bir cilt temizliği yapıldı.

Saç kremi ile doygunlaştırıldıktan sonradan, fazla hafif durulandım, sonradan kıvrılma düzenini teşvik ederken fazla suyu dışarı atmak için hurdaya çektim.

Esnek dokular, dokulanabilir doku oluşturan botanik bakım ajanları taşıyan DevaCurl Şekillendirici Krem kullanılarak elde edildi ve denetleme kabarcığı. Bir pastayı dondurduğum gibi, kremayı buklelerinin üzerinden geçirdiğim için müşterilerime sıkça başım dönüyor. Bukleleri bozmuyorum, oysa her birinin düzgün kaplandığından belirlenmiş oluyorum.

Buklelerin günlerce sürmesine asistan olan ilave bir denetim faktörü için DevaCurl Light Defining Gel uygularım. Bunu tüm şeklin üzerine getiriyorum ve tanımı ilerletmek için yukarı doğru itiyorum. Bu jel parlaklık katan ve kabarmayı engelleyen sıfır koruyucu bir bariyer yaratır. Sonuçta dokunulabilir ve denetleme edilen bukleler var.

Bu görünümün en iyi kısmı, ekstra hacim için bir difüzörle kuru ya da sıcak havayı kurutmayı seçebilmenizdir.

Güzel Tabakalı Kesim

lovely-layered-cut-medium-curly.jpg Instagram @ devadoll10

Soru-Cevap Stil yaratıcısı ile, Lynne DaSilva
Derman Sertifikalı Curl Uzmanı / Deva Curl Eğitimci @ Temecula, CA’daki Acappella Salon

Bu görünümü nasıl betimleme ederdiniz?

Bu çok güzel bir katmanlı kesim.

Ağır kıllarla kaldırma ve hafiflik yaratmak için mükemmeldir. aynı zamanda ince veya ince saça hacim ve dolgunluk getirir.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Bu stil, farklı alanlara yönlendirilmiş saç türlerini kapsar, yüz şekiller ve yaşam tarzları.

Şaşırtıcı kaplama DevaCurl ürünleriyle yaratıldı. Süper Krem saç yapısını yumuşatmak için nem ekledi ve Ultra Resmedici Jel izah etme ve alıkoyma için kullanıldı.

Sunkissed Waves

Instagram @deenavec

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Deena Marie Vecchio
Bryn’da Sarışın Uzman / DevaCurl Stilisti @ Curl Hair and Wellness Mawr, PA

Bu görünümü nasıl tanımlama edersiniz?

Bunlar doymuş dalgalar! Deva Cut olarak bilinen bu özel kıvırcık kesim yumuşak bir balayage ile tamamlandı. Bu görünümle ilgili en sevdiğim şey basit fakat işaret.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt var mı?

Deva Cut bukleleri daha iyi ayla getiriyor En iyi potansiyel ve hizmetin sadece dört ila altı ayda bir yapılması gerekiyor. Bir Takım ırk tüm bir sene her tarafında devam ediyor!

Balayage, eksik bakım isteyen müşteriler için inanılmaz bir renk seçeneği.

Bu görünüm, bir salonda olabildiğince eksik zaman geçirmek isteyen, oysa gerçi saçları harika olan biri için muhakkak harika.

Layered Lob

Instagram @ s.bryzow

Stil yaratıcılı Q&A, Bryzow
New York’ta Kuaför Salonu @ Kuaför

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız?

Bu görünümü tabakalı bir kıvırcık lob olarak tanımlardım.

En sevdiğim şey konuğun doğal kıvrılmasını artırma şeklidir. Saçları uzadığında, dalgalar daha gevşek ve biraz daha ağırlaşır. Yapısal katmanlar ekleyerek, üstte ve bu “mükemmel şekilde tamamlanmamış” dokuda daha fazla hacim elde edebildik.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat?

Her şeyden önce, doğal dokunuzu düşünün. Saçınız bundan daha sert ya da daha kıvrımlıysa, bu görünüme bir ton ekstra şekil vermeden varmak kuvvet olacaktır. Ayrıca, saçınızı yıkarken de düşünün. Geceleri duş edinmek ve ıslak saça uzanmak isterseniz geceleri tüm hacim ve dokusu kaybedersiniz.

Kıvrımı artırıcı bir ürün kullanmanızı öneririm (Aveda’nın Kıvırcık Tarz Hazırlığı’nı seviyorum. ince saçlar veya daha kalın saçlar için Kıvırcık Kıvırcıklık Artırıcı) ve fön makinenizdeki bir difüzör ataşmanı.

Kritik kuruma süresinde saçınıza fazla pozitif dokunursanız, daha pozitif kabarma ve daha eksik kıvrılma tanımlaması elde edersiniz.

Ertesi gün buklelerinizi şampuanlamak zorunda kalmadan bakım yapmak için hafifçe bir sprey şişesi kullanın. buklelerinizi suyla ıslatın, her tarafta sıkın ve hafif bir Aveda Bukle Arttırıcı Saç Spreyi katmanı ile bitirin.

Uzun Tabakalı Kıvırcık Saç Kesimi

@ @ jjlynn34_hair

Tarz yaratıcısıyla ilgili soru-cevap, Jessica Johnson
Richmond, VA ’da kuaförlük

Bu görünümü nasıl tasvir ederdiniz?

Bu uzun tabakalı bir kıvırcık saç kesimidir. Saçlarının uzunluğuna yakın bir miktar tartı edinmek isteyen fakat gerçi hareket ve hacmi olan kişiler için tasarlanmıştır.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

< Bu, orta ila kalın saçlı birileri için en iyi şekilde çalışan düşük bakım tarzıdır. Katmanlama doğal olarak uzadığı ve hoş bir siluet oluşturduğu için birçok yüz şekli için uygundur. Katmanları zahmetsizce kolayca bir topuzun içine geri çekmek veya yüzden uzakta yetişmek, bunu çok yönü olan ve bakımı basit bir stil haline getirir.

Mükemmel bir bırakıcı saç kremi ve orta tutuşta kıvrılmış jel evde bu şekli her tarafta oluşturmanız gerekir.

Tabakalı Kıvırcık Bob

layered-curly- bob-medium-curly.jpg Instagram @tinahaircutspecialist

Tarz yaratıcısıyla soru ve cevap, Tina Wherry
Hairstyist @ Christopher J Salon, Plymouth, MN

Nasıl tanım ederdiniz? bu görünüş?

Kıvırcık kızlarımı kuru kesmeyi seviyorum, böylece inatçı bukleler için hemencecik sonuçları görebiliyorum.

Dağınık veya havada kuru ve işte!

Daha gevşek bir kıvrımınız varsa, kesimde taçda doku oluşturur ve saç maşasıyla birlikte birkaç gevşek bukle fırlatırım.

Orta Zirve Katmanlı Kesim

medium-length-layered-cut-medium-curly-1 Instagram @heather_hall_hairguru

Tarz yaratıcısı ile soru-cevap, Heather Hall
Master Stylist ve Curl Whisperer @ Heather Hall Salon’da Heather Hall Columbus, OH’deki Clintonville, OH

Bu görünümü nasıl tarif ederdiniz?

Bu görünümü, buklelerin efendice ve doğal olarak döşenmesi gereken yere doğal olarak düşmesini karşılayan orta uzunlukta tabakalı bir kesim olarak tasvir ederim.

Kesim kuru yapıldı, ve kuru kesimin doğal olarak kıvırcık saçlarda en iyi sonucu vermesini seviyorum. Her kıvrılma uygun nerede yaşamak istediğini ve kesimde en iyi gelişmeyi görmeme müsade veriyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Kıvırcık saç yolculuğu bir ömür boyu bağlılıktır! Bu hoş bukleleri almak için, ilk olarak kıvırcık saçları zedeleyecek ve ağırlaştıracak silikonlar ve sülfatlar gibi bileşenlerden kurtulmanız gerekir. Saçınıza gereklilik duyduğunu sahiden saptamak için saçın gözenekliliğini ve nem ile protein arasındaki dengeyi de göz önünde bulundurmanız gerekir.

Bu fotoğrafta saçları ıslak (damlayan değil) ve parmak tırnağından DevaCurl’s ile tartıştık. Şişkin Serbest Hacimlendirici Köpük, kökten uca, arkasından Jessicurl’s Spiralicious Gel.

Daha sonradan bukleleri içeri almamak için ellerimi ya da pamuklu bir tişört kullanarak saçları ezdim. Babyliss difüzör ekimi kullanarak kurutucu ayarını düşük ısıda ve düşük hava hızında kurutucuya değin saçları kurutdum. Kökünden kaldırmayı başarmak için kuruturken saçları baş aşağı, sağa yukarı ve ileri geri çevirin!

Doğal ve Hoş

Instagram @tressesbytiff

Tarz yaratıcılı Q&A, Tiffany Ivey
Hairstylist @ Renee’s Day Spa & Salon Modesto, CA

Bu görünümü nasıl tanım ederdiniz?

Bu görünümü doğal ve hoş olarak tanımlardım! Bu konuda en sevdiğim şey, bir kadının doğal saçını ve güzelliğini kucaklaması ve kabul etmesi. başka biri gibi ya da en son modaya uygun stilin ne olduğunu değiştirmeye çalışmıyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Doğanın kabul etmesine izin ver saçını yerine getirmek istediğini yapsın ve elindekilerle çalışsın! Kepçesiz temizleyerek, kremi hala saçtayken parmaklarınızla karıştırarak doğal dokunuzu tanımlayın, ardından nemlendirmeyi sabitlemek için durulayıp nemlendirici bir şekillendirici krem ​​uygulayın.

Saçınızın havasını kurumasını bekleyin. Bir difüzör çekmeden önce% 80 (ya da tamamen kuru).

Doğal güzel!

Derman Waterfall Cut

deva-waterfall-cut-medium-curly .jpg Instagram @kweopatwa

Stil yaratıcısı ile soru-cevap, Jessica Lynne Mulligan Irvin
Düzey 2 Deva Stilist @ Portland’da Ebedi Salon, OR

Nasıl betimleme edersiniz? bu görüş?

Bu, herzamanki Deva “Şelale” Cut. Bu teknik güzel bir bukle kaskad yaratır. Görünür bir başlangıç ​​ve bitiş olmadığına ve genel görünümde çok bambaşka uzunluklarda bukleler olmasına karşın “katman” görmemeyi seviyorum!

Bu dış görünüş bütün kıvrım türleri için uygundur ve en iyisidir. omzunun altındaki uzunluklarda.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Bu bakışı denemeyi düşünüyorsanız, kendinize biraz süre parçalamak istersiniz ve sabır. Derman “değişim” tekniği pratik yapıyor! Bundan Böyle fırça veya tarak kullanmayacaksınız. Elleriniz buklelerinizi parmaklarınızla birleştirme için parmaklarınızla ihtiyacınız olacak tek vasıta.

Bu görünümü oluşturmanın üç adımı var. Ilk adım Derman Cut. DevaCurl yönteminde eğitilmiş bir stilist bulun! Kıvrımlı seyahatinizde size yardımcı olmak için http://www.devacurl.com/salon-stylist-search.html adresinde bir Deva Stilisti bulabilirsiniz.

İkinci adım dürüst mahsul seçimidir.

Üçüncü ve son adım, şekil verme tekniğidir. Deva servisiniz esnasında stilistiniz sizi saçlarınızı en güzel buklelere götürmek için nasıl kullanacağınızı bütün olarak belirten “Deva Transformation” tekniği ile size yol gösterecek!

Dünya nüfusunun yaklaşık% 65’i Dokulu saçı vardır, bu yüzden kıvırcık kız devrimine katılmaktan korkmayın!

Sweet Çağdaş Shag

sweet-modern-shag-medium-curly.jpg Instagram @christinavalenzuela_hair

Tarz yaratıcısıyla soru ve yanıt, Christina Valenzuela
Hairstylist & Devacurl Gelişmiş Uzman, Luxe Salonu, Studio City, CA

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız?

Bu görünümü modern sevişmek olarak tanımlardım. Sinirli ama tatlı. Patlamalara bayılırım çünkü bütün olarak eksiksiz görünmesini sağlıyorlar.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat var mı?

Bu tarzı seçerken, çağdaş ve eksik bakım gerektiren hepsi bu işte. Saçlar fazla nemliyken mahsul eklemek, ürünün saça eşit şekilde dağılmasını sağlar. DevaCurl Supercream ve Ultra Defining Gel’i kullandım.

Vücudu kabartmak için saçları dağıtın.

Ekstra parlaklık için Ayna Bukleleri ile bitirin.

Conservative Curls

conservative-curls.jpg Instagram @hairmajestiii

​​Stil yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Alisha Rodrigues
Providence’daki Hairstylist @ Lavish Salon, RI

Bu görünüşü nasıl tarif edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir? it?

Bu görünüş, kıvırcık saçlar için kuru kesim olan bir Derman Cut’tan önce ve sonradır. Buklelerinden daha muhafazakar ve daha az asilce hoşlandığını söyledi, lakin şekil istedi. Ona doğal kıvrım paterni için uzun yuvarlak katlar verdim. Saç kesiminin doğruluğunu karşılamak için her seferinde saçını bir kıvırdım.

Bu görünümü gözetmek ve yeniden meydana getirmek için hangi ürünleri önerirsiniz?

Saçını şekillendirmek için Derman Curl Süper Krem kullandım. Hafif ve nemlendiricili bir kremdir ve ince ve orta dokudaki kıllara sahip istemcilerde saçı biçimlendirmek için mükemmeldir. Size yumuşakça ince bir dış görünüş ve his verir. Saçını, modaya yerinde uzunlukta bir köprücük kemiği aşağıda kestim. Yüzünüzü aydınlanmak için çok iyi uzunluk ve hala geri çekilecek dek uzun.

Önceki resimde saçlarının uzun ve fazla eksik uzun katmanla sıkılığını görebilirsiniz.

Bu yeni saç kesimi ile bukleleri baştan canlanıyor ve en güzel özelliklerini aydınlatıyor. Elmacık kemiklerine âşık oldum, bu yüzden onları vurgulamak için yüzünün etrafına bir takım katmanlar getirdim.

Bu bakıma ne cins bir müşteri önerirsiniz?

Bu, saçlarını kıvırcık kılan ve kıvrılma düzeninde fazla fazla deri açmadan onları aydınlatan bir takım tanımlamalar isteyen biri için bir saç kesimidir.

Cascade Waves

cascade-waves.jpgInstagram @bristleandprim

Q&A stil yaratıcısı, Krystle Sosa Kirchgessner
Master Stylist @ Bristle & PRIM in Lancaster, PA

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve en sevdiğiniz şey nedir?

Fotoğraf yaparak elde edebileceğimiz boyutu seviyorum doğal lowlights ve onun önceki olayları aydınlatan. Yalnızca dalgaların daha fazla ortaya çıkmasına asistan olmakla kalmaz, bununla birlikte bakım gerektirmeyen saç rengi yaratır. Meşgul gal için harika bir dış görünüş!

Bu görünümdeki en sevdiğim ikinci şey onun yeni şekli. Ağır üstteki tabakaları alarak, içeri girdiği hacimli üçgen şeklini kaldırır ve her yerde kesime hareket ekler.

Bu basamaklı dalgaları seviyorum!

Bu görünümü gözetmek ve baştan yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Tüm kıvırcık kızlarda olduğu gibi, saçın neme ihtiyacı vardır. Dalgalıdan tirbuşon kıvrımlarına kadar tümü ürperme bukle faktörü ile ilgilidir, bu nedenle ürünler tüm nemi kilitli yakalamak zorundadır. ve su engelleyicileri!).

Saç derisini DEVACURL DELIGHT LOW-POO ile temizledim, sulandırdım ve DEVACURL DELIGHT ONE-CONDITIONER ile dolaştım, arkasında DEVACURL BELIEVE-IN bırakma kremi içinde nemli sopayla temizledik saç. Stili DEVACURL ULTRA DEFINING GEL’e dokunarak bitirdim.

Herif düzensiz ya da havada kurutmayı seçebilir. Bir salon ortamında, doğal bir havayla kuru görünüş almak için genelde iyonik bir saç kurutma makinesinin altına otururum. Adamakıllı kuruduğumda, “dökülmüş” ürünü salladım ve her yerde sıktım.

Görünümü 2-3 gün daha devam etmek için. Bir “ananas” beygir kuyruğu ile uyuyun ve su / saç kremi sisi ile spritz.

Bu nesil bir müşteriye ne tür bir görünüm önerirsiniz?

Kesim ilerledikçe, bu birçok kıvırcık kız için evrensel bir görünümdür.

Saç köprücük kemiği uzunluğuna ve geçmişine ulaştığında, bu, göz önünde bulundurulması gereken herhangi bir yüz şekli olan herhangi bir kıvırcık kızın bakımını çok iyi yapar. Saç köprücük kemiği uzunluğundan daha kısa olduğunda, konsültasyonumuzda yüz şekli, doku ve yaşam tarzını düşünmemiz gerekir.

Renk söz konusu olduğunda, kıvırcık bir kızla tanışmadım boyutlu bir gösterme açısını kaldıramadı! Bukleler göstermek diğer nasıl daha iyi?

Big & Curly

big-and-curly .jpg Instagram @thecurlwhispererchicago

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Starresha Renae
Salon Sahibi ve Artist Stilist @ Curl Whisperer Chicago Chicago, IL

Nasıl tasvir edersiniz? bu dış görünüş ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu dış görünüş kıvırcık ve büyük!

Bu görünümü gözetmek ve tekrar oluşturmak için hangi ürünleri önerirsiniz? ?

Krema ile kaplanmış herhangi bir bukle jeli öneririm.

Bu bakıma ne tür bir alıcı önerirsiniz?

Bu görünüş, yaşam biçimi olan herhangi bir tip için idealdir. Renk nötrdür ve bakımı kolaydır.

Prince-Style Curly Shag

prince- style-curly-shag.jpg Instagram @larnkieninger

Stil yaratıcısıyla birlikte Q & A, Lauren Kieninger
Şikayetçi ve Stilist @ Chicago & IL, Chicago

Bu görünümü nasıl tarif edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu görünümü değişmiş bir Prens tarzı kıvırcık tüylü olarak tanımlarım.

Bukleler için zirve ve hacim ekleyebilmeyi şüphesiz seviyorum. Kıvırcık saçlı ve bilhassa bu cins kesimler ile şekiller meydana getirmek, günlük olarak müşterinin eğlenebileceği çok yönlülük sağlar.

Bunu devam etmek ve her tarafta yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz? bakın?

ilk olarak, en ilk önce kıvırcık saçların nemlendirilmesi gerekir. En iyi sülfatsız şampuan ve saç kremi ile açılmak en iyisidir. Klimadan sonra, yumuşak ve yürek parçalayıcı bir kıvırcık tüylü saç köpüğü arıyorsanız, esas ürün olarak bir köpüğü tokatlayarak başlarım. Gittiğim iki şey Devacurl köpüğü veya Onbir köpüğüdür. Sonradan Kevin Murphy ’nin Killer.Curls gibi küçük bir doku kremini sürdüm.

Bu ürünler azıcık ısındığında en iyi sonucu verir, bu yüzden uyguladıktan sonra birkaç dakika dağılırım. Saçın kalan kısmını havada kurumaya bırakabilir veya difüzörle bitirebilirsiniz. Keza Kevin Murphy ’nin Powder.Puff ürününü daha artı ses seviyesi için de kullanabilirsiniz.

Bu görüntüyü keskin tutmak için, her iki ila üç ayda bir bitmiş şekillendirme kesimi ile bakımını yapın. Üst katmanlar çok uzamaya başlarsa, böylece artı tepe elde edemezsiniz ve şekil sarkmaya başlar.

Bu nesil bir tip için ne cins bir alıcı önerirsiniz?

Bunun için en iyi tip türü, tatlı bir sevişmek isteyenlerdir! Biri bir bakıma güvenirse, onu çeker.

Keza, yüzünüzü çerçevelemek ya da çarpmamak için de değiştirebilirsiniz.

Öyleyse sevişmek eğlencesine sahip almak istiyorsanız, lakin şayet de patlama yapmanın bakımı yok, tamamen yapılabilir bir görünüş. Bu kesim ahenkli düzeltmeler gerektirir, böylece stilistinize iki ila üç ayda bir başaramazsanız, hayat tarzınız için en iyi seçenek olmayabilir. Deneyin ve görün çünkü katiyen bilemezsiniz, sizin için en mükemmel dış görünüş olabilir!

Sassy Bob

Modern bir dokunuşla herzamanki bir kesim. Bu varlıklı, altın sarısı, birkaç adımda ek bir drama ve ebat artışı elde eder. Gündüzden geceye kolaylıkla gitmek için bir yol.

medium-curly-hairstyle- twist-541.jpg

Nasıl Yapılır:

Rahat bir kıvırcık tarz için fön makinesiyle parmakla kurulayın ya da fön makinesi üstünde tanımlı bir kıvrım için bir Difüzör eki kullanın . Bir pürüzlü fırçayla veya düşük ısıda düz demir kullanarak saçak alanını düzleştirin. Hafif bir saç spreyi sıkın ya da baştan bir görünüş için parlaklık spreyi kullanın.

Önerilen Saç Ürünleri:

< TIGI Bedhead Headrush Spray Shine'ı deneyin. Saçlarınızı yumuşak ve ipeksi bir his bırakacak pürüzsüz ve parlak bir dış görünüş elde edin. Hem, hafif formülü saç uzunluğu ve dokusu için mükemmel kılar.

En İyi Yüz Şekli ve Saç Türü:

Bu dış görünüş kare için mükemmeldir. Sert açıları yumuşatır, elmas ve dikdörtgen yüzler

Bu nem önleyici apre spreyi saçı kabarmaya karşı korur, kibar patlamaları ve çok iyi bukleleri korur!

En İyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Bu görünüş uygundur Çoğu yüz şekli için. Bu stil, ince ve orta kıllarda en iyi sonucu verir.

Ipucu: Saç maşası değil mu? Bu görünümü düz bir demir kullanarak yeniden oluşturabilirsiniz. Yassı ütüyü tepede olan, dikey bir pozisyonda tutun ve ütüyü birkaç kez döndürün.

Curl Diva

Bu süper kıvırcık dış görünüş saçınıza bir mola tahsis etmek için şahane bir yoldur doğrultma ürünlerinden ve ısı şekil verme araçlarından. Zengin, sıcak kahverengi ton, dokunun ve boyutun merkeze girmesini sağlar.

naturally- curly-medium-length-hair-570.

Nasıl Yapılır:

Fön makinenizdeki difüzör aparatını kullanarak kibar bir kıvrılma için saçınızı kurutun. Stili yerine yatırım yapmak için Şekil Verici ve Ekstra Tutma Saç Spreyi.

Önerilen Saç Ürünleri:

Şekillendirici Misti Ayarlama ve Tutma Spreyi. Bu sprey püskürmez, yapışkan olmaz ya da yapışık olmaz.

En İyi Yüz Şekli ve Saç Türü:

Bu görünüş uzun ve oval yüzler için uygundur. şekiller.

Bu sprey, saçı sadece kuvvetli antioksidanlarla korumaz; bununla beraber bir doku yaratır, tüm gün kontrolü ile parlar.

En İyi Yüz Şekli ve Saç Türü:

Bu dış görünüş birçok yüz şekli için uygundur. Bu stil, ince ve orta saçlarda en iyi sonucu verir.

Anahtar Sözcük: İlerlerken minik klipler ya da bobby pinleri kullanarak kıvrılın. Saçlar soğuduktan ve dokunabilir bukleler için saçları yumuşak bir şekilde salladıktan sonra klipsleri / bobin pimlerini çıkarın.

Çilek Dalgaları

Bu albenili çilekli sarışın gölge, dramayı yumuşak dalgalarla yükseltir. Kalın, boyutsal saç rengini renklendirmenin harika bir yolu.

medium-curly-haircut-367 .jpg

Nasıl Yapılır:

Akıcı bir yüzey oluşturmak için fön makinenizdeki nozul aparatını kullanarak saçınızı kurutun. Düşey konumda orta namlu maşası kullanarak saçınızı hafif tutun saç spreyi ile saç sprey.

Önerilen Saç Ürünleri:

Deneyin D: FI D: struct Pliable kalıplama Krem – nemli ya da kuru saçlarda – yüksek tutuşlu mat bir yüzey için.

En iyi Yüz Şekli ve Saç Tipi:

Bu dış görünüş için uygundur yürek şeklinde ve dairesel yüzler.

Klasik bir görünüm olmak için yüzünüzü saran saçı düzleştirin. Kuytu bir dış görünüş için her yere bir Sea Salt sprey tekstüre cihazı uygulayın.

Önerilen Saç Ürünleri:

KMS Hair Play’i deneyin Çizgili ve hafif mat bir yüzeye sahip, tousled, sexy saçlar için Seas Salt Spray.

En İyi Yüz Şekli ve Saç Türü:

Bu dış görünüş elmas için uygundur ve kalp şeklindeki yüzler. Bu tarz orta saçta en iyi sonucu verir.

Ipucu: Razor saçaklarınızı ve kenar uzunluklarını yumuşaklık için keser. Eklenen drama için azıcık mum kullanarak pürüzlü noktalara tarz verin.

Blonde Bombshell

Bu hacimli stile sahip sarışın denizinden sıyrılın. Parça ayırma ve yarım kalmış uçlarla eğlenceli ve bakımlı tutun. Doğal boyutunuzun parlamasını sağlamanın harika bir yolu.

blonde-medium-curly-hairstyle -1664.jpg

Nasıl Tarz Verilir:

Fön makinenizdeki Difüzör ekini kullanarak saç kurutun. Küçük bir fıçı maşası alın ve Daha fazla tarif ve ayırma için kron alanında saçın rastgele bölümlerini rüzgarla karıştırın. Bütün gün bukleleri belirlemek ve yakalamak için sağlam bir tutuş jeli kullanın.

Önerilen Saç Ürünleri:

Deneyin RUSK Jel FX Işyeri Tutma; tanımlayan, yönlendiren ve şekillendiren, cansız oluşumlu bir jel.

Bu tarz, orta ila kalın saçlarda en iyi sonucu verir.

Ipucu: Ense alanında birkaç bobby piniyle saçları sıkıştırarak basit bir şişkin görünümle günden geceye gidin. < /

Düz Omuzlu Kıvırcık Saç Patlama Saçları

flattering-shoulder-length-curly-hair- w Instagram @shesthebrunette

Tarz yaratıcısıyla birlikte QpA, Sara Maria
Coral Gables, FL’da Beat / Box sahibi / Styist @

Nasıl Bu bakışı tanım eder misiniz?

Bu bakışı benzer anda açık yürekli ve şımarık olarak tanımlama ederdim. Konuğum en üst düzey hacmini ve hareketi korurken uzunluğunu korumak istedi.

Vurguları çok büyümüştü ve pirinçleşti. O yolda bir kız ve bir rötuş için vakti olmadı bu yüzden gelecekteki bir randevu gelene kadar daha serin ve daha koyu bir ton seçtik.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Saçlarını aslında kucakla. Kıvırcık kızlar bazen hacimden korkarlar, lakin işte, kıvırcık saçlar daima hacme sahip olur. Yalnızca bu birimin dağıtıldığı yer. Onlara akıllıca seçim yapmalarını söylerdim.

Önümde bir müşteri saç görene kadar ürünü önermiyorum.

Bununla birlikte, bir YouTuber yerine güvendikleri bir stilistten öğüt alın. . sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla