Pazar, Kasım 28, 2021

İşte Dekorasyon hakkında bilmeniz gereken her şey

Dekore ettiğiniz mekanın türü ne olursa olsun, ayrıntılara uyarı etmekten daha önemli bir şey yoktur. Burada, iyi tasarımın gerçekte ne anlayış geldiğini anlamanıza yardımcı olmak için arşivlerimizdeki dekorasyon işaretleyicilerini ve üstteki düzey tasarımcıların ipuçlarını paylaşıyoruz. Birkaç esas dekorasyon ilkesine hükmetmeye ve yaratıcılığınızı teste almaya açıksanız, ayrıca konforlu ayrıca de şık bir evin tadını çıkardığınızdan kesin olabilirsiniz.

83/1 dekor ipuçları
Paul Costello Minik Alanlarda Kalın Kalın

Grafik baskıların küçük alanlarda büyük etkisi olabilir toz odası gibi. Burada bir Ellie Cashman çiçek duvar kağıdı, Sara Ruffin Costello göre tasarlanan New Orleans manse toz odasının yıldızı.

83/83 dekor ipuçları
Nicole Cohen Desenlerle Deneme

Stilleri ve ölçekleri farklı alanlara yönlendirilmiş desenlerde desenleme yapmak basit bir yoldur bir odaya görsel ilgi eklemek için.

46 $, Entegre Yastık, Insanbilim
Bakın

83/83
Simon Upton Renk Koridorlarında Renk Kullanın

Renk seçimleri laf konusu olduğunda daha artı rezerve sahipseniz, koridor için mor gibi koyu bir ton seçerek konfor bölgesinin dışına çıkın. Beklenmeyen ve David Hicks göre bu tasarım gibi bir sanat koleksiyonunu göstermek için şık bir fon olabilir.

4 of 83 dekorasyon ipuçları
James Merrell Bir Masadaki Koleksiyonları Göster

Her oda bir geçmişe sahip aksesuarlardan yararlanabilir. Koleksiyonlarınızı rafta belli olmak yerine, bu İtalyan dairesinde görüldüğü gibi masanın üstüne koyun. Ekranınızdaki dengeyi korumak için koleksiyonunuzun epeyce küratörlüğünü yaptığınızdan kesin olun.

5/83 image
Rebecca Robertson Grup Antika Renklerine Kadar

Kitschy ve küratörlü aralarında ince bir çizgi var.

170 $, Skyline Mobilya Keten Talk Çivi Düğmesi Depolaması Osmanlı, Stok fazlası

Bakın

6/83 image
Trevor Tondro Zamanlarınızı Karıştırın

“ Sizleri eski ve yeniyle karıştırın ”, tekstil ve iç mimar Kathryn M. Ireland ’ın oturma odasında yaptığı gibi Santa Monica’nın evinde; mobilyaların 17. yüzyıldan kalma Fransız sandalyeleri, 18. yüzyıldan kalma bir Meksika konsolu ve mobilya serisinden bir kokteyl masası içerdiği bir oda.

3.800 $, Kathryn M. İrlanda Sehpa, Dering Salonu

Bakın

7/83 dekor ipuçları
Marie Flanigan Interiors Zeminden tavana rafları deneyin

Zeminden tavana raflar hiçbir vakit bir odaya şahsiyet katamaz. Los Angeles’daki evinde, ünlü şef Ludovic “Ludo” Lefebvre, 1000’den pozitif yemek yemek kitabı koleksiyonu için bu raf stilini seçti.

8/83 image
Thomas Loof Tarafsızlığı Etkilemek için Dokuyu Kullanın

Bir odada görsel tesir yaratmak için aydınlık görünmenize lüzum değil.

“Kabul ettim, fakat bunu doku ve desenle yapmamızı önerdik.”

Metrekare başına 10.20 $, Desenli Porselen Karo, Houzz

Bakın

9/83 image
Douglas Friedman Büyük Resme Bakın

Evinize bütünsel bir görüş açısıyla bakın Her odanın diğerlerine aleyhinde nasıl dengede çalıştığını – başka bir çağdaş Los Angeles evine formalite dokunuşu katan bu zümrüt ve kömür yemek odası gibi mekanlarınızda güzel bir çeşitlilik yaratmanıza asistan olabilir.

2.430 $ Saiba Yemek Yemek Sandalyesi, Ulaşılabilir Tasarım

Bakın

10 of 83
Cyrill Matter Go A Organik Tesir İçin Etkili

​​Rustikliğe karşısında mücadele etmek yerine, bir evin doğal karakterini kabul etmek, uzayda doğal bir zenginlik yaratabilir. “Babam, banyoyu tipik bir Rajasthani malzemesi olan kırmızı kireçtaşı olarak dekore eden esnafları buldu” Siddharth Kasliwal Hindistan ’ın ünlü Munnu ’sunun varisi olan Gem Palace, babasından miras aldığı eski ineklerindeki eve dönüşünü açıkladı.

“Bu benim becerikli sürecimin bir parçası” diye açıklıyor, “Olayları bağlamda, reel hayatta görmeyi seviyorum – onlarla yaşamayı.”

599 $, Sphere + Stem Avize, West Elm

Bakın

12/83 image
Simon Upton Duvarlarınızı Tuval Olarak Kullanın

Sanattan ziyade, yüksek etkili bir duvar kağıdına bastırılmış bir odaya bir wow faktörü verebilir. Bu lüks Milano dairesinden 19. yüzyıl duvar kaplaması Fransa’da açık artırmada satın alındı ​​ve odaya uyarlandı. Studio Peregalli’den Laura Sartori Rimini, “Mimari özellikleri olan şahane ve kokulu bir manzara olan İtalyan bir capriccio’yu tarif etmek için kaideyi ve tavan çerçevesini yarattık,” dedi. Duvar Resmi, Wayfair

Göz Atın

13/83 image
Douglas Friedman Eşsiz Bir Araç Gereç Arayın

Benzersiz öğelerin bir takım tasarım kararlarını emir etmesi umulmadık bir şekilde hoş sonuçlara yol açabilir.

Mimar Oregon, “Oregon’da egzotik ahırlarla dolu bir ahır vardı ve her şey“ NFS ”olarak işaretlenmedi.” Diye hatırlıyor. “Bize kuvvetlendirmek için sorumluluk verdi. Buna kafayı taktık. ”

$ 456, Planum Kapısı, Houzz

Bakın

14/83 image
Richard Powers Odanızı Klasik Bir Şekilde Tutturur

“ Eski Dünya’ya bir dokunuşla karışıma sokmak, asla eskimeyecek bir konut yaratıyor ”diyor tasarımcı Alex Papachristidis Bir aile dostu için tasarladığı sanat esintili Manhattan dairesi. Mesela, Liz O ’Brien’den gümüş yapraklı ve kaya kristalli avize, huysuz takdirde modern yemek yemek odasına asıldı.

3.295 $, Rokoko Demir ve Kristal Avize, Restorasyon Donanımı

Bakın

15/83 image
Stephan Julliard Renkle Moody Kontrastı Yaratın

Yer hissi veren bir renk şeması gerçekleştirmek yerine, tasarımcı Irakli Zaria, Londra ’da kasvetli günlerde gamlı bir zenginlik olarak varlıklı altın ve turkuaz rengi kullandı şık alaca terre.

Bu kahvaltı masası, tazelenmiş bir hibachi’den – geç güreşçinin ve Benihana restoranının Rocky Aoki’sinden bir hediye.

1.133 $, Bertoia Counter Tabure, Reach İçinde Tasarım

Bakın >

17/83 image
Douglas Friedman Yumuşak Döşemelerin Ötesinde Kumaş Kullanın

Duvar Örtüleri ile Geleneksel Ötesine Bakabilirsiniz gerçekte çarpıcı tasarım varlığı. Sonoma Valley göl kenarı tatiline katılan Ken Fulk, “Büyük salonun duvarlarına iki seviyeli yeşil çiçek kumaşı monte etmeyi planladığımı duyurduğumda, mimar Ken Linsteadt ‘in birazcık korktuğumu düşünüyorum. Kumaş, yüksek duvarlara, sadece duvar kağıdının ulaşamayabileceği bir zenginlik kazandırır.

529 $, Windsor Sarkıt Işık, Sandık ve Fıçı

Bakın

18/83 image
Dominique Vorillon Yeni ve Eski Dengesi

​​Los Angeles’taki 1920’lerin İspanyol Kolonyal evinde olduğu gibi, zaten fazla karakterli bir binayı yenilerken, bunların hepsi ekleyeceğiniz ile ne ekleyeceğiniz arasındaki dengeyi yakalamakla ilgili ayrılmak.

Yerel bir teçhizat üreticisinin yardımıyla kendi menteşelerini ve çekmecelerini bile tasarladı. “Asla bir dükkana girmem ve bir şey almam” diyor. “Her şey süreç ve avla ilgili.”

140 $, Bar Taburesi, Tüm Çağdaş

Bakın

20/83 ev dekorasyonu fikirleri
Max Zambelli Yüksek Düşük Tasarımın Gücünü Azaldırma

Studio Four NYC’nin iki taraflı sahibi Kate Reynolds “Büyük biletlerin bütçe buluntuları ile eşleştirildiğine inanıyor:“ Bambaşka fiyat ve işçilik seviyelerine sahip olduğunuzda odanın daha iyi dengelendiğini düşünüyorum ”diyor ve“ Bu izah etme parçasını daha fazla ayrım etmenize yardımcı oluyor. ” $ 210, Tabak Süspansiyonu, Lightology

Bakın

21/83 ev dekorasyonu fikirleri
Rikki Snyder, İçerideki Doğayı Gösteri Edin

En iyisi Şık çizgileri ve çağdaş mobilyaları dengelemenin yolu, sürüklenen ahşabın yeşilliklerine değin birkaç eşsiz doğal element eklemektir.

“Bana göre bu etkiyi derinleştiriyor.” Organik hissettiren bir harmoni duygusu olmak çok önemlidir.

5.400 $, Widdicomb Orta Yüzyıl Modern Salon Sandalyeleri için John Stuart Clingman, 1stdibs

Bakın

83/23 ev dekorasyonu fikirleri
Cody Ulrich Gözde Tasarım Stillerinizi Birleştirin

375 $, Arturo 8-Light Dikdörtgen Avize, Ballard Tasarımları < /

Bakın

24 of 83
Thomas Kuok Oyna Texture ile

Dokulu bir hayat alanı yaratmaya çalışırken, ahşap ve cilt gibi klasik şüphelilere aleyhinde gravite etmek kolaydır, ama konfor bölgenizin açık havada dallanır.

“Aynı şey bir bölge için de geçerli olabilir, fakat bir bağlantı bulmanız gerekiyor” diyor. “Bu bağlantı, odanın her tarafında bulunan renkleri de bildiren yemek yemek odası sandalyeleri üzerindeki kumaştır.”

$ 695, Orta Yüzyıl Yemek Sandalyesi, Mod Mağazası

Bakın

26/83 tersaneli yatak odası
Getty / TriggerPhoto Aksine Takılıyor mu? Yatay Git (Genellikle)

Chip ve Joanna Gaines sizi meskeninizin tersaneye gereksinim duyduğuna ikna ettiyse, genellikle panoları düşey yerine yatay olarak yerleştirmekten en iyisidir. Jason Arnold, “Aslında bir alanı genişletebilir, dikey panoların yapabileceğinden daha büyük hissettirebilir” diyor. “Yatay panolar da daha modern hissediyor.” bununla birlikte düşey panolar yüksek tavanlı odalar için ideal olabilir.

$ 58, Shiplap İç Cephe Kaplama, Ev Depo

Bakın

27/83 oturma yerleri için mobilya mağazası
Getty Images Konfordan ödün vermeyin

Natürel, gözleriniz en şık ve şık kanepeyi isteyebilir showroom.

Sharon Blaustein, “Tecrübelerime göre, oturma yerini test etmek ve boyutlara görmek için zaman ayırmak sahiden daha iyi” diyor. Örneğin, uzun boyluysanız, bir çekyat için 40 – 42 inç (36 inç standart derinlik yerine) derinliği tercih etmek isteyebilirsiniz.

4,500 $, Aidan 2-Piece Seksiyonel Kanepe, Sandık ve Varil

Bakın

28 of 83
Getty / Hoxton / Tom Merton Defalarca Kişi İçi Bir Halıya Alışveriş Yapın

Bu, millet için e-alışveriş zamanı yok. “Bir bilgisayar ekranında rengin fiilen nasıl göründüğünü bildirmek fazla şiddet,” diyor Arnold. “Kırmızı göründüğünü düşünebilirsiniz, oysa gerçekte karpuz pembesidir.” Halının dokusundan bahsetmiyorum bile beklediğinizden ayrıntılarıyla ayrı olabilir.

225 $, Safavieh Adirondack Dairesel Alan Halı, Yatak, Hamam ve Ötesi

Bakın

29/83 paris tarzı
Jessica Alexander Yerel Bir Yerin Yerine İlham Vermesine Müsade Verin

Iyice moda, çekicilik ve gezi blogu Margo & Me’nin kurucusu Jenny Cipoletti’nin Paris’teki ofisinde yaptığı şeydi. gerçekten Batı Hollywood’da).

Bu, dışarı çıkmadan gözde varış yerinize seyahat etmenizi sağlar.

140 $, Dairesel Tepeli Keten Osmanlı, Houzz

Bakın

30/83 eklektik stil
HomeGoods / Reid Rolls Asla Tek Bir Yerleştikten Daha Sonra” Bak “

Yaşamınızın olduğu gibi alanınızın sürekli değişmesine müsade verin. Çevrimiçi derginin The Glamourai becerikli tasarımcısı, stilisti ve kurucusu Kelly Framel, “Evinizin daima olduğu gibi evrim geçirmesi gerektiğini unutmayın” diyor. “Seyahatlerimde aralıksız yeni hazineler alıyorum. Yuvalarınız tekrar tekrar bakımlı ve ilham verici bir yer olmalı ve bu sürekli bir egzersiz.”

52 $, Amy Küçük Masa Lambası, Yaldızlı

Bakın

. sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla