Salı, Eylül 28, 2021

Kıvırcık Saç Kızlar için 11 Şirin Kısa Kıvırcık Bobs

Kıvırcık Saç Kızlar için 11 Şirin Kısa Kıvırcık Bobs

Kısa bir kıvırcık bob, kulaktan çene uzunluğuna dek uzanan dokulu bir saç kesimidir. Bütün doğal kıvırcık kızları seslenmek – bu yılın en iyi saç şekillerine sahip olması için sevinme zamanı geldi!

Yeterince uzun olmayabilir ama bu gözle dolaşmak için yeteri dek hacim var alıcı kesim! Sadece Christina Hendricks, Marion Cotillard, Nazanin Mandi ve Audrey Tautou’ların kendilerini gösterip göstermediklerine hayret edin.

Tek kelime: uzmanlık. Kıvırcık saçlılarla uğraşmak gerçekte kuvvet, bu nedenle kıvrık tipinize ve yüz şeklinize yan olarak, sizin için dürüst şekli olmak için buklelerle ilgilenen bir kuaföre elbette ihtiyacınız olacak.

Gitmek size kalmış kaygısız, dağınık bir dış görünüş veya işlenmiş, sofistike bir saç modeli ile. Önemli olan, bu el broşürlerinin doğru ürünleri ve şekillendirme tekniklerini kullanarak nasıl çalışacağını bilmek.

Kısa kıvırcık bobsların bu güncellenmiş listesini yoklama ederek kendinize bu romantik zamanı hemencecik verin!

( Kaydır)) (Kaydır)

Bir Çizgi Bob

Kısa kıvırcık bir çizgi bob Instagram @hairondisplay

Zencefil bukleleriniz bir miktar şekillendirici köpük ile parlar ve bu kısa kıvırcık saç kesimi ile yanlara vurur.

Kısa Kıvırcık Bob ile Patlama

short-curly-bob-with-bangs-1-500x500.jpg Instagram @ vanessayvonnehair

F gibi sevimli zencefil bukleler un, Annie’yi hepimizin sevdiğini söylemek!

Angled Bob

angled -bob-4-500x535.jpg Instagram @jennpompandproper

Buklelerle fazla şey yapabilirsiniz.

Asimetrik olarak bölünmüş olan bu anlık kıvrılmış bob size flaşta en doğal görünümü verecektir!

Örgü Bob

Instagram @gracehairworld

Bir örgü tüm görünümü iyileştirebilir veya yıkım edebilir. Bunun için, tüm sürükle olmadan daha genç bir görünüş elde etmede muavin oldu.

Bakışımsız Bob

asymmetrical-bob-10-500x500.jpg Instagram @ justina_1908

Bu kısa ve kıvırcık kesim için bir tutam, bu değerli kinks kadar diri diri dikilir.

Tabakalı Bob

layered-bob-5-500x625.jpg Instagram @hairinnovationswestport

İyi biçimlendirilmiş bukleler için kilitleri sıkın. Çene uzunluğu kısa, kıvrımlı bir bob üzerindeki katmanlar, uzun şekilli yüzleri olan kadınlar için daha da devrim niteliğindedir.

Toplanmış Bob

Instagram @salonday_withj

Stil yaratıcılı Q&A, Jordan Sturm
Greenwood’daki Kuaför Salonu @ IN Passion Salon, IN

Bu görünümü nasıl betimleme edersiniz?

Saçlarının boyutlarını saptamak için vurguları ve az ışıklı, hafif açısal kıvırcık bir bob.

Size uzunluğunu yüzünüzün civarda tutmanızı karşılayan eğlenceli bir stil ve şekil verir. Ben de hoş susuz buklelerinden hoşlanıyorum.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt var mı?

Bu görünüm, arayanlar için olağanüstü Bir tarz ve minik bir kenarı olan saç kesimi. Başa çıkacak daha eksik saçınız varsa, fakat yine de yüzünüzün civarda saçınız olsun istiyorsanız, mükemmel bir tarz. Saçlarınızı beygir kuyruğuna dökememekle ilgili sorun değil.

Innersense Organic Beauty, buklelerini canlandırmak için kullandığım şey. ilk olarak, hidrasyon eklerken buklelerini tanımlamaya yardım etmek için Gürültüsüz Sakin Kıvırıcı Kontrolüne girdim ve sonradan hacim oluşturmak ve stile tutumu belli olmak için hacim oluşturdum. Kıvırcık saçlarınız olduğunda buklelerinizi nemlendirdiğinizden ve kıvrılmamış bir görünüş elde ettiğinizden belirlenmiş olmanız önemlidir.

Choppy Bob

Instagram @ashleahthornton

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Ashleah Thornton
Stilist ve Renkçi @ Ian McCabe Washington, DC’deki Union Market Atölyesi

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz?

Bu dış görünüş için çok vahşi bir özgürlük var, çok Fransız bir bohem.

Saçları parlıyor ve tanımı var ama bu konuda huysuz bir kalite var.

Yuvarlak şekil, indirimli bir kadını kısaltırken zorunlu bulduğum kadınlık yaratıyor çünkü genelde kazandığı üzüntü var. Artık “güzel” görünmüyor. Ama, kendine özgü yüzü ve özellikleri için içten şekli, onu çok uzun bir saç battaniyesinin aşağıda saklıyor olmasından daha hoş kılıyor.

Pek çok Amerikalı, stilistleri bir saç kesimi içinde “köşeleri yetişmek” için varsayılan olarak kullanıyor. fakat bu dairesel şekiller maksimum hareketi ve havayı yaratır. Saç kesimi mimarlıktır – kesim içinde minik binalar inşa ediyoruz, bu yüzden kafamdaki öbür alanlarda dolaşma manevrası yaptığım için her zaman bunu düşünüyorum. Neye uyarı ediyorum? Neyi küçültüyorum? Bu kesim bana New York’taki Guggenheim veya Gaudi’nin mimarisinden herhangi birini hatırlatıyor, çünkü her şey akıcılık ile ilgili.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Kıvırcık saç, kucaklamak ve canlandırmak için bir şeydir ve dürüst yapıldığında baş döndürücüdür. Bukleler değişecek ve sorun yok! Ara Sıra saç çizgisi etrafında daha sıkıdırlar ya da taçtaki daha düzdürler, oysa kusurları süper camsı ve kafanıza kalıp olarak görmeniz için size ve kız arkadaşınıza özgüdür.

Bu tarz tamamen az bakım gerektirir. Tekrar Fransız bohem düşünün. Fazla fazla uğraşmıyor, şık gözükmek istiyor, oysa 15 dakika içinde de yapılmasını istiyor.

Camille’de NYC Curls Saç Kremi’nin ardından NYC Curls Curl Temizleyicisini kullandım. Saç kremini saçında tuttum ve parmaklarımla dolaştırdım ve saçları nemli tutarak her kıvrımı ayarladım. Mikrofiber havlu kullanarak suyun bir kısmını emdikten sonradan, saçlarını fazla pozitif ezmemeye uyarı ederek NYC Curls The Curl Gel’i kullandım. Onu 20 dakika boyunca bir kaput kurutucusunun altına koydum, sonra köklerini yüzde 100 kuruyana dek dağıttım ve kökleri parmaklarımla kabarttım.

Çok Kısa Bob

very-short-bob-1-500x625.jpg Instagram @hairbygunny

S&A stil yaratıcısı, Gunny Hastings
Saç Stilisti @ Reverie Salon Chicago, IL

Bu görünümü nasıl tanım ederdiniz?

Bu görünümü klasik-çağdaş olarak tanımlardım. Klasiktir, çünkü katiyen modası geçmeyecek, buklelerini kuvvetlendirmek ve daha yuvarlak bir şekle sahip edinmek için indirimli olması nedeniyle çağdaş olan bir bob. Hem, kıvırcık saçak onu eşsiz kılar ve saç kesimini daha fazla kişiliğe kazandırır.

Bu kesim ve tarz hakkında en sevdiğim şey, doğal buklelerinin toplam kucaklamasıdır.

İyi bir nem ve tutunma karışımına sahip ürünler isteyeceksiniz. Bukleleri nemlendirmek ve sağlıklı tutmak için nem ama bukleleri de tanımlamaya tezgâhtar olacak kadar tutun.

Kıvırcık bir saçak düşünürseniz, büyük olasılıkla stilize edilmesi gerekeceğini aklınızda bulundurmanız önemlidir. her sabahtan. Bu bir vaat, lakin bence, özgün bir görünüme sahip olmasından dolayı stilize iyi bir layık.

Yüz şekli ve saç yoğunluğu da fazla önemli. Bu yüzden kuaförünüzle irtibat fazla önemlidir. Size ve günlük rutininize sahiden uyarlanmış bir saç kesimi ve tarz seçtiğinizden belirlenmiş almak istiyorsunuz.

Saçaklı Ters Bob

Instagram @ peluche.pelucheria

S&A tarz yaratıcısı, Peluche Peluquería
Kuaför @ Saç Cordoba’daki Peluche tarafından, AR

Bu görünümü nasıl tarif ederdiniz?

Bu, müşterimle birlikte tasarladığım çok organik bir kesim. sabahleyin saç rutini için en az vaktini ayırmayı seviyor. Doğal kıvrımlarını kucaklamak için yumuşak katmanlarla çalıştım ve alt kesimi ve saçak da dahil almak üzere tüm saç kesimi için bir ustura kullandım.

Sürecin ortasında, patlamalarında kimyasal düzlemesini istedi. ama ikimiz de biraz yuvarlatılmış ve tüylü bebeklerin doğal dokusu ile çarptıklarının evde daha basit yönetilebileceği konusunda hemfikirdik.

Bob saç kesimi yaparken defalarca onunla çalışabiliriz. Katmanları birleştirebilir ya da uzunluğunu kaybetmekten korkanlar için uzun bir bob yapabiliriz. Bir saçak, farklı şekilleri çerçevelemek için de fazla yararlı olabilir.

Bir Çizgi Bob

Kısa kıvırcık bir çizgi bob Instagram @hairondisplay

Zencefil bukleleriniz bir arz şekillendirici köpük ile parlar ve bu kısa kıvırcıkla yanlara vurur bob saç kesimi.

Kısa Kıvırcık Bob Patlama

short-curly- bob-with-bangs-1-500x500.jp Instagram @vanessayvonnehair

Sevimli zencefil bukleler gibi eğlenceli, kıvrılıyor, Annie’ye hepimizi seviyoruz!

Açılı Bob

angled-bob-4-500x535.jpg içinde stagram @jennpompandproper

Buklelerle fazla şey yapabilirsiniz. Buradaki kısa kıvırcık bob gibi, burada açısal bir kesimle eşleştiğinde yaşamla daha dolgunlaşır.

Siyah Saçlar İçin Bob İçinde

Instagram @the_rose_affect

Çabuk tempolu bir dönemde instantlar zahmetsizce yapabileceğiniz en uygun şeylerden biri almak.

Bunun için, tüm sürükle olmadan daha genç bir görünüş elde etmede yardımcı oldu.

Bakışımsız Bob

asymmetrical-bob-10-500x500.jpg Instagram @ justina_1908

Bu kısa ve kıvırcık kesim için bir parça, bu değerli kinks kadar diri diri dikilir.

Katmanlı Bob

layered-bob-5-500x625.jpg Instagram @hairinnovationswestport

İyi biçimlendirilmiş bukleler için kilitleri sıkın. Çene uzunluğu kısa, kıvrımlı bir bob üzerindeki katmanlar, uzun şekilli yüzleri olan kadınlar için daha da ihtilal niteliğindedir.

Toplanmış Bob

Instagram @salonday_withj

Stil yaratıcılı Q&A, Jordan Sturm
Greenwood’daki Kuaför Salonu @ IN Passion Salon, IN

Bu görünümü nasıl tanımlama edersiniz?

Saçlarının boyutlarını saptamak için vurguları ve az aydınlatılmış, hafif açısal kıvırcık bir bob. Kıvırcık saç bob’ları en sevdiğim şeyler. Size uzunluğunu yüzünüzün civarda tutmanızı karşılayan eğlenceli bir tarz ve şekil verir. Ben de hoş susamış buklelerinden hoşlanıyorum.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Bu dış görünüş, arayanlar için fantastik Bir stil ve küçük bir kenarı olan saç kesimi.

Saçlarınızı at kuyruğuna dökememekle ilgili sorun değil.

Innersense Organic Beauty, buklelerini yeniden can vermek için kullandığım şey. ilk olarak, hidrasyon eklerken buklelerini tanımlamaya yardımcı olmak için Sessiz Sakin Kıvırıcı Kontrolüne girdim ve daha sonra hacim meydana getirmek ve stile tutumu sergilemek için hacim oluşturdum. Kıvırcık saçlarınız olduğunda buklelerinizi nemlendirdiğinizden ve kıvrılmamış bir görünüş elde ettiğinizden kesin olmanız önemlidir.

Choppy Bob

Instagram @ashleahthornton

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Ashleah Thornton
Stilist ve Renkçi @ Ian McCabe Washington, DC’deki Union Market Atölyesi

Bu görünümü nasıl tanımlama edersiniz?

Bu dış görünüş için çok vahşi bir bağımsızlık var, fazla Fransız bir bohem. Sağlam bir silueti ile yaşadı ve yumuşak. Saçları parlıyor ve tanımı var ama bu konuda huysuz bir kalite var.

Dairesel şekil, kesik bir kadını kısaltırken zorunlu bulduğum kadınlık yaratıyor çünkü çoğunlukla kazandığı üzüntü var. Bundan Böyle “hoş” görünmüyor. Oysa, kendine özgü yüzü ve özellikleri için dürüst şekli, onu fazla uzun bir saç battaniyesinin altında saklıyor olmasından daha hoş kılıyor.

Pek fazla Amerikalı, stilistleri bir saç kesimi içinde “köşeleri tutmak” için varsayılan olarak kullanıyor. oysa bu dairesel şekiller azami hareketi ve havayı yaratır.

Neye dikkat ediyorum? Neyi küçültüyorum? Bu kesim bana New York’taki Guggenheim veya Gaudi’nin mimarisinden herhangi birini hatırlatıyor, çünkü her şey akışkanlık ile ilgili.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Kıvırcık saç, kucaklamak ve canlandırmak için bir şeydir ve dürüst yapıldığında baş döndürücüdür. Bukleler değişecek ve sorun yok! Ara Sıra saç çizgisi etrafında daha sıkıdırlar veya taçtaki daha düzdürler, oysa kusurları süper camsı ve kafanıza kalıp olarak görmeniz için size ve kız arkadaşınıza özgüdür. Doğru ürünleri kullandığınızda, kıvırcık saçlar düzeltmek veya fönlemekten daha az bakım gerektirir. Bu tarz tamamen az bakım gerektirir. Yine Fransız bohem düşünün. Çok artı uğraşmıyor, şık gözükmek istiyor, fakat 15 dakika içinde de yapılmasını istiyor.

Camille’de NYC Curls Saç Kremi’nin peşinde NYC Curls Curl Temizleyicisini kullandım. Saç kremini saçında tuttum ve parmaklarımla dolaştırdım ve saçları ıslak tutarak her kıvrımı ayarladım. Mikrofiber havlu kullanarak suyun bir kısmını emdikten sonra, saçlarını fazla fazla ezmemeye dikkat ederek NYC Curls The Curl Gel’i kullandım. Onu 20 dakika her tarafında bir kaput kurutucusunun altına koydum, sonra köklerini yüzde 100 kuruyana kadar dağıttım ve kökleri parmaklarımla kabarttım.

Fazla Kısa Bob

very-short-bob-1-500x625.jpg Instagram @hairbygunny

S&A stil yaratıcısı, Gunny Hastings
Saç Stilisti @ Reverie Salon Chicago, IL

Bu görünümü nasıl tasvir ederdiniz?

Bu görünümü olağan-çağdaş olarak tanımlardım. Klasiktir, çünkü asla modası geçmeyecek, buklelerini güçlendirmek ve daha yuvarlak bir şekle sahip olmak için indirimli olması sebebiyle çağdaş olan bir bob.

Kıvırcık saçlı bir birey geleneksel bob saç kesimi yaptığında meydana gelen üçgen şeklinden sakınmak istedik.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Ürün, bu görüş açısını düşünen biri için önemli olacak. İyi bir nem ve tutunma karışımına sahip ürünler isteyeceksiniz. Bukleleri ıslatmak ve sağlıklı tutmak için nem fakat bukleleri de tanımlamaya yardımcı olacak kadar tutun.

Kıvırcık bir saçak düşünürseniz, büyük olasılıkla stilize edilmesi gerekeceğini aklınızda bulundurmanız önemlidir. her sabah. Bu bir taahhüt, lakin bence, özgün bir görünüme sahip olmasından dolayı stilize iyi bir değer.

Yüz şekli ve saç yoğunluğu da fazla kayda değer. Bu yüzden kuaförünüzle irtibat fazla önemlidir. Size ve günlük rutininize sahiden uyarlanmış bir saç kesimi ve tarz seçtiğinizden belirli olmak istiyorsunuz.

Saçaklı Zıt Bob

Instagram @ peluche.pelucheria

S&A tarz yaratıcısı, Peluche Peluquería
Kuaför @ Saç Cordoba’daki Peluche göre, AR

Bu görünümü nasıl tanımlama ederdiniz?

Bu, müşterimle birlikte tasarladığım fazla organik bir kesim. sabahleyin saç rutini için minimum vaktini ayırmayı seviyor.

Doğal olarak kıvrılmış saçlarda kimyasal düzleşmeyle ilgili sorun yüksek bir bakımdır ve buradaki mesaj kendi saçımızı olduğu gibi kabul etmektir.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt? < /

Korkma! Çoğu tip, yüzlerinin şekli, alnlarının boyutu veya saçlarının dokusu sebebiyle beceriksiz kalmaktan korkuyor. Bob saç kesimi yaparken tekrar tekrar onunla çalışabiliriz. Katmanları birleştirebilir ya da uzunluğunu kaybetmekten korkanlar için uzun bir bob yapabiliriz. Bir saçak, ayrı şekilleri çerçevelemek için de çok faydalı olabilir.

. sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla