Perşembe, Ağustos 5, 2021

Kıvırcık saçlı kızlar için 19 sevimli kıvırcık Pixie keser

Kıvırcık saçlı kızlar için 19 sevimli kıvırcık Pixie keser

Kıvırcık pixie kesimi, doğal kıvırcık saçlı, katmanlar halinde kırpılmış ve touslu bir tesir yaratan kadınlar için kısa bir saç kesimidir. 60’larda ilk kez patlayan, her zamanki gibi hoş olan bu saç modeli, herkesin hacmine, tanımına ve yüksek moda çekiciliğine hayran bıraktı!

Kelimenin bütün anlamıyla sizi serbest bırakabilecek bir dış görünüş! endişelenir ve uzun saçlara sahip olmanın ağırlığı olmadan doğal saç dokunuzu kucaklamanıza müsade verir. Düzensiz, uyandıran bir görünüm ve her sabah stil yerine getirmek için daha az süre harcayan biriyseniz, doğru yoldasınız!

Kıvırcık periler Yalnızca günlük bir saç modeli yok, bununla beraber gece hayatı ve resmi etkinlikler için de uygundur. Kırmızı halıda yürürken Ruth Negga, Halle Berry, Blake Lively ve Rihanna’nın güvenle taşıdıklarına şaşkınlık edin!

Parlak, kıvırcık, kısa bir saç kesiminin uzunluğunu ve şeklini gözetmek her 3-4 salon ziyaretini gerektirebilir haftalar ve stil için aslında isteğinize tabi. Jel, sprey ve krem ​​gibi ürünlerin kullanılması buklelerin çözülmesine ve tanımlanmasına tezgâhtar olabilir.

Kıvırcık bir peri kesimini dışında tutmak için birçok moda seçenek vardır. Sizin için şahsen yerinde olan en yerinde kesim ve şekil verme numaralarını öğrenmek için okumaya devam edin!

(Kaydırma)

Yuvarlak Yüz İçin Pixie

Bir tur için kıvrılmış peri kesimi face Instagram @beaubollinger

Çerçeveyi çerçeveleme görünümünün anında yukarısındaki ve çevresinden kesmek en iyisidir.

Bukleler tüm stili tamamlayarak hacim ve doku verir.

Hacimsel Peri

voluminous-pixie-500x500.jpg Instagram @lisaharrishairred

Orada tüm kıvırmak için, bir pixie kesim deneyin ve katiyen düş kırıklığına uğramayacaksınız. Tüm stiller kolaylık ve rahatlıkla geliyor.

Blonde Pixie

blonde -pixie-500x623.jpg Instagram @violetta_cosmos

Parlak beyaz, herhangi bir kıza hassastır. Yumuşak bukleler ve hissetme yol olağanüstü bunu tamamlıyor.

Long Pixie

long-pixie-1-500x500.jpg Instagram @hairbyannriordan

Bir pixie kesimi nasıl uzun olabilir? Peki, kendiniz görün ve bu stili ciddi bir estetik kesim için hazırlayın.

Şirin Doğal Kıvırcık Pixie

Instagram @hairmagicbypatricia

Bu doğal buklelere sahip olduğunuzda, herhangi bir stil sevimli bir stildir. Pixie’nin daha da sevimli ayla getirdiğine eminim!

Side-Parted Pixie

side-parted-pixie-1-500x588.jpgInstagram @ashleytuckerstyling

Bu sizin 3 yaşındaki kendinizin saç kesimi gibi görünmüyor mu? Nostalji önemli şekilde başlıyor!

Patlayan Kıvırcık Peri

curly -pixie-with-bangs-500x500.jpg Instagram @kkuyt_stylist

Mousse up bukleler bu sıkı şişmiş formunu korur.

Doğal olarak tıknaz kilitlerle de kutsanmış gibi.

Layered Pixie

katmanlı-pixie-2-500x500.jpg Instagram @wenzelsalon

Büyük bir kesiklik olması gibi sert şartların değişmesi saçınıza büyük bir hacim katabilir. Bunun gibi bukleler gövdeli bir kısa kesimin diğer bir nedenidir.

Kıvırcık Kalın Saçlar için İdealdir

kıvırcık saçlar için ideal-kalın- Instagram @audieshadesofhair

Kaba saçı kısa tutarak yakalayın. Bütün dokularla şişkin ve canlı saçlara sahip olma garantisi.

Süper Kısa ve Kıvırcık

super-short-and-curly-500x500.jpg Instagram @ silva.hairdresser

Serin ve gerçek tutun. Konfor için hacimli tıraş yüzeyleri için bukleler. Eğer sass ve kolay ihtiyacınız varsa, bu sizin için.

Fazla Kıvırcık Bir Peri

a-very-curly-pixie-500x500.jpg Instagram @carolynbeckwith

Tarz yaratıcısıyla soru yanıt, Carolyn Beckwith
Hair Stilist / Colorist @ Hair by Carolyn Beckwith, Poway, CA < /

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz?

Bu, boyunca akan eğlenceli karamel kurdeleli kıvırcık bir peri! Tıraştan sonra büyümeye devam ediyor ve hepimizin bildiği gibi büyümek bir ayı olabilir.

Saçları o mükemmel kıvrık şerit dokusuyla, o renk popu için vurguları azıcık daha parçalı yapıyorum. Bu, onun doğrusu karamel buklelerini başlatan doğal renk şovunu bol bol almasını sağlar! Saçını ense aşağıda tuttum ve kulağının etrafına minik bir saç bıraktım. Ya geri tutabilir veya sarkmasına müsade verebilir.

Bu sıkı doğal kıvrım ile kısa bir kesimi elbette seviyorum ve renk, stile daha fazla kişilik kazandırıyor!

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Bu tarz hakkında düşünürken dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Biri ona karşısında savaşmak yerine doğal kıvrım ve doku ile çalışıyor. Bu, halindeyken az bakım isteyen biri için çok iyi bir stildir. Unutmayın, düşük bakım bıktırıcı demek değildir! Bu stile sahip spor salonuna ya da kasabadaki bir geceye zahmetsizce vurabilirdi.

Kısa saçlara aksesuar saptamak çok eğlenceli! Bandanalar, mücevherli saç bantları ve küpeleri unutma – çarpıcı bir saç tokası ya da açıklama çemberli basit saplamalar bu bukleleri sahiden başlatabilir!

Doğal kıvrılmasından faydalanmak, dürüst ürünleri göstermek dek kolaydı. ve fazla sınırlı bir hava sızıntı difüzörü ile difüzyon.

Bu kesim bununla birlikte ast tarafa tutturulmuş ön patlama bölümü ile süper sevimlidir. Birçok insanın üzerinde fazla durduğu diğer bir şey, yüz şeklidir. Oval şekilli bir yüzü var ve ovaller az kalsın her şeyle kurtulabilirler. aynı zamanda, yüz şekli tutmuyorum, sonuçta hepsi standart olacak. “Kuralların” sizi yeni bir şey denemekten alıkoymasına müsade vermeyin. Kendi tarz kurallarına kadar oynayın!

Curly Undercut

curly-undercut -500x625.jpg Instagram @pennylanestudios

Tarz yaratıcısı olan Q&A, Coral Gable
Saç Stilisti / Renkçi @ Penny Lane Studios, IL

Nasıl tarif edersiniz? bu manzara?

Bu kıvırcık periyi seviyorum, çünkü kenarları şahane derecede kısa tutuyor lakin üstünü, silüetimi yumuşak tutacak şekilde harmanlıyor, ancak bu da misafirimin istediği şeydi. Buklelerini üstte tutabilmek için bir zorluk vardı, bu yüzden şekli koruyacak değin sıkı kaldı, ama stil alma özgürlüğüne sahip olacak değin uzun kaldı. Sanırım bu kesimin en sevdiğim yanı onun üzerinde yaşadığı mutasyon! Büyük bir pirzola hakkında çok dinç bir şey var ve bu konuk için fazla belirgindi.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Bakım yapmayı düşünün.

Saçları daha az kıvrılmış olsaydı, çok daha sık yeniden şekillendirilmesi gerekirdi.

Bunun gibi şekiller eğlencelidir, çünkü ürüne ve şekle alt olarak oldukça kolay bir şekilde ayrı bir forma dönüşebilir. Yüz şekli stilize olur – örneğin, yuvarlak bir yüze sahipseniz, amacınız bu yuvarlak şekli vurgulamak yerine, kendinize daha artı doruk vermek için stil yapmak yardımsever olacaktır.

DevaCurl Original ile temizledik ve şartlandırdık ve kullandık DevaCurl’un B’Leave in-saçları yoğun lakin iyi olduğundan beri açmak için. sonra Işık Açıklama Jeli ile bitirdik ve düşük kaputlu kurutucu altında kurutduk.

Messy Pixie

Instagram @jendoesyourhair

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Jen Cortez
Kıvrım Uzmanı & Salon Sahibi @ Minneapolis, MN’deki Hive Salon

Bu görünümü nasıl betimleme edersiniz?

Bu, hacimli, taç batmış, konik bir peri. Nicolle’nin kesimini bir mohawkla karşılaştırdığını düşünüyorum ama şekil oksipital kemiğin tepesine doğru eğiliyor.

Nicole’teki bu saç kesiminin en sevdiğim yanı gözlerini ve elmacık kemiklerini vurgulaması.

Sanırım kısa sürerken göz önünde bulundurulması gereken en kayda değer şey bakımdır.

Nicolle beni her 8-10 haftada bir bir kesim için ve ara sıra defa onun taraflarını her yerde inceltmek için görüyor. Doğrusu bir bob ile yaptığından daha pozitif süre ve para harcıyor. Kısa saçlarda bile, Nicole fotoğrafta gördüğünüz ses seviyesini olmak için hala bir difüzör uygulamak zorunda.

Oval Yüz için

perfect-for-an-oval-face-500x625.jpg Instagram @jessyjinstylist

S & C, stil yaratıcısı, Jessy Jin ile
Vancouver, BC’de Pomp ve Içten Salondaki Saç Sanatçısı

Bu görünümü nasıl tasvir edersiniz?

Bu bir indirimli ve permadır. Saçları doğal olarak çok kalın ve düz ama üzerinde doğal bir doku var.

Bu perma dek kısa yok, bununla birlikte orta uzunlukta olmayan bir perma ile kesilmiş kısa kıvırcık bir saç. Renk gerçekten doğal artı eski olayları. Perimden sonradan daha hafif ve karışmış görünüyor, çünkü ara sıra saçları biraz hafifletiyor.

Bu saçla ilgili en sevdiğim kısım, doğrusu basit kullanılan bir saç. O yürümeye başlayan çocuk ile meşgul bir anne. Bu perma ile her gün yıkanmadan rahatlayabilir ve fazla tatlı görünebilir.

Sürükleyici kıvırcık saçlara sahip edinmek onun için güzel bir canlandırıcı değişiklikti!

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Bir müsade almayı düşünüyorsanız Tam bir randevu almadan önce yerinde bir danışmanız olduğundan muhakkak olun. Ne cins bukleler istediğinizi ve ne dek doğal görünmesini istediğinizi uygulamak için bir takım resimler toplayın ve saç tarihinizi de yanınıza alın. Saç bütünlüğünüzün önemi için bu çok önemlidir.

Kesim için, şahsen permadan önce kestim ve rötuş yaptım veya dokundum. Çok fazla tekstüre olduğunuzda, çubuğa sarılırken şiddet olabilir.

Izin bahşedilen saçlarımı veya Pureology renk fanatiği ile doğal olarak kıvırcık saçları hazırlamayı seviyorum. renk tehlikesiz olan saç kremi. Hem, tip onu ıslak ya da kuru olarak kullanabilir, bu nedenle kıvrımlarını ıslatmak için ikinci ya da üçüncü günde spritz yapabilirler.

L’Oreal Profesyonel (Hollywood’un kıvrılma aralığı) Wave Fatal ve Spiral Queen katman ürünleri kalın kıvırcık saçlar için tapıyorum. Havlu kuruduktan sonra saçları hala ıslakken uygulayın. Wave Fatal ile başlıyorum. Cömertçe uygulayın, sonradan üste Spiral Kraliçe köpüğünün üstüne katlanıyorum.

Bukleleri alıp dağıtmak veya havada kurutmak için saçı kırın.

Kırmızı Kıvırcık Peri

red-curly-pixie-500x575.jpg Instagram @curls_i_am

stil yaratıcılı Q&A, Jasmine Levy
Kıvırcık Saç Uzmanı @ Curls Boca Raton, FL Rock Saç Stüdyosu

Bu görünümü nasıl tarif ederdiniz?

omuzlarında daha önce zarar görmüş saçlarım var.

Biz buna “büyük pirzola” diyoruz ve bu görünümü olmak için “kıvrılma” kesiği adı verilen kendi tekniğimi kullandım.

En sevdiğim kısım kıvırcık kızlarımla daha derin bir seviyede bağlantı kurmam. Neyse oysa, saçlarının tamamı zarar görmedi, bu yüzden üstünü daha keskin bir görünüş elde ettik, daha bariz bir görünüş elde ettik.

Büyük kesimi yaparken ve saçlar yeterince sağlıklıysa, çoğu zaman gözü kara bir renk çünkü onları bırakmalarını ve bir parçasını kucaklayamadıklarını hissettiklerini kutlamak istemelerini sağlıyor. Bu hoş kız gözü kara bir kırmızı istedi. Esas rengini elde etmek için Chi Ionic 6RR ve 20 cilt kullandım ve parlaklık ve bazı boyutlar yaratabilmek için uçlarındaki kırmızı rengi yükselttim.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat? üçlü>

Kıvırcık bir dış görünüş için bu değin kısa gitmek için daha önce saça hasar vermenize gerek yok. Saçlar zaten dokulu olduğu için kıvırcık kızlardaki perileri seviyorum. Bunun eğlenceli bir genel görünüm yarattığını hissediyorum.

2a – 4c arasındaki herhangi bir kıvrım paterni bir periyi sallayabilir. Kıvrılma türünüze sahip kızlarla resimler aradığınızdan belirlenmiş olun, böylece nasıl sonuçlanacağı hakkında bir fikriniz olsun. en düşük 3 ayrı görünüm seçin, böylece stilistiniz yüz şekline en çok hangisinin uyacağına muavin olabilir.

Her süre Derman Curl klimalarını tavsiye ederim, çünkü en iyi hidrasyonu verdiklerini hissediyorum. Tek dezavantajı, stilistinizi daha sık göreceksiniz. Müşterilerimi her 3-6 ayda bir pixie buklelerimle görüyorum – 6-8 haftada bir görüyorum.

Siyah Saçlar için Pixie

Instagram @ teddy.baker.beauty

Tarz yaratıcısıyla soru-cevap, Teddy Baker
Master Los Angeles, CA’daki Stilist @ Taboo Saç Bakımı

Bu görünümü nasıl tanımlama ederdiniz?

Hepimiz bu bağbozumu ama fazla yönlü şekle aşığız. Her şey tarafları kısa tutmak ve zirveyi büyütmekle ilgili. Saçları süper ince kıvrılmış bir dokudur, ancak bu kesim her türlü kıvrılma için ayarlanabilir. Bu şahane çünkü 70’lerin daha yumuşak bir titreşimi için kulakların önüne saçları takabilir veya daha tamam / şık bir görünüş için kulağın arkasına kaydırabilirsiniz.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt? < / strong>

Herhangi bir kıvırcık kesimde, bukleleri yerinde tutmak için defrizz / anlatmak için bir krem ​​ve sprey veya jel öğüt ederim. Burada, bukleleri Motion ile şekillendirdim. Losyon ve üstüne Session ile üstüne büyük püskürtülür. Sprey (her iki Kevin.Murphy ürünü).

Bukleler daha belirgin bir görünüm verir.

İnce Kıvırcık Saçlar için

for-thin-curly-hair-500x625.jpg Instagram @andy_doesyourhair

Liza Minnelli’den ilham bölge kıvırcık bir görünüm elde edin! Daha çok dokulu bir görünüş için saç sisi spreylerinin arasından parmak tarağı.

Bakışımsız Kesim

asymmetrical-cut-500x500.jpg Instagram @ val.vincent_

Sürükleyici olmayan bir kesime sahip almak yüzünüzün özelliklerini dengelediği için daha yumuşak bir görünüş kazandırabilir. Bukleler bütün stili tamamlayarak hacim ve doku verir.

Hacimsel Peri

voluminous-pixie-500x500.jpg Instagram @lisaharrishairred

Orada tüm kıvırmak için, bir pixie kesim deneyin ve katiyen düş kırıklığına uğramayacaksınız. Bütün stiller refah ve rahatlıkla geliyor.

Blonde Pixie

blonde -pixie-500x623.jpg Instagram @violetta_cosmos

Parlak beyaz, herhangi bir kıza hassastır. Yumuşak bukleler ve kavrama yol harika bunu tamamlıyor.

Long Pixie

long-pixie-1-500x500.jpg Instagram @hairbyannriordan

Bir pixie kesimi nasıl uzun olabilir? Peki, kendiniz görün ve bu stili önemli bir estetik kesim için hazırlayın.

Şirin Doğal Kıvırcık Pixie

Instagram @hairmagicbypatricia

Bu doğal buklelere sahip olduğunuzda, herhangi bir tarz sevimli bir stildir.

Saçaklı patlamaları meydana getirmek için yüzünüzde bir veya iki tane asılı bırakın.

İnce Saçlar için Dokulu

fine-texture-for-hair-500x625.jpg Instagram @paytoncharleshair_

İnce saçlar için dolgunluğu taklit eden katmanları ve stilleri seçin. Doğal olarak tıknaz kilitlerle de kutsanmış gibi.

Layered Pixie

katmanlı-pixie-2-500x500.jpg Instagram @wenzelsalon

Büyük bir kesiklik olması gibi sert değişiklikler saçınıza büyük bir hacim katabilir. Bunun gibi bukleler gövdeli bir kısa kesimin diğer bir nedenidir.

Kıvırcık Kalın Saçlar için İdealdir

kıvırcık saçlar için ideal-kalın- Instagram @audieshadesofhair

Barbar saçı kısa tutarak yakalayın. Bütün dokularla şişkin ve canlı saçlara sahip olma garantisi.

Süper Kısa ve Kıvırcık

super-short-and-curly-500x500.jpg Instagram @ silva.hairdresser

Serin ve gerçek tutun. Konfor için hacimli tıraş yüzeyleri için bukleler. Eğer sass ve basit ihtiyacınız varsa, bu sizin için.

Çok Kıvırcık Bir Peri

a-very-curly-pixie-500x500.jpg Instagram @carolynbeckwith

Stil yaratıcısıyla soru yanıt, Carolyn Beckwith
Hair Stilist / Colorist @ Hair by Carolyn Beckwith, Poway, CA < /

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz?

Bu, boyunca akıcı eğlenceli karamel kurdeleli kıvırcık bir peri! Tıraştan sonra büyümeye devam ediyor ve hepimizin bildiği gibi gelişmek bir ayı olabilir.

Saçları o çok iyi kıvrık şerit dokusuyla, o renk popu için vurguları azıcık daha parçalı yapıyorum. Bu, onun gerçekte karamel buklelerini başlatan doğal renk şovunu bol bol almasını sağlar! Saçını ense aşağı tuttum ve kulağının etrafına küçük bir saç bıraktım. Ya geri tutabilir veya sarkmasına izin verebilir.

Bu sıkı doğal kıvrım ile kısa bir kesimi kuşkusuz seviyorum ve renk, stile daha pozitif karakter kazandırıyor!

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Bu tarz hakkında düşünürken dikkat etmeniz gereken birkaç şey var. Biri ona aleyhinde savaşmak yerine doğal kıvrım ve doku ile çalışıyor. Bu, halindeyken az bakım isteyen biri için bir stildir. Unutmayın, düşük bakım can sıkıcı seslenmek değildir! Bu stile sahip spor salonuna veya kasabadaki bir geceye zahmetsizce vurabilirdi.

Kısa saçlara aksesuar devretmek çok eğlenceli! Bandanalar, mücevherli saç bantları ve küpeleri unutma – çarpıcı bir saç tokası veya izah etme çemberli basit saplamalar bu bukleleri gerçekte başlatabilir!

Doğal kıvrılmasından muamele etmek, içten ürünleri uygulamak değin kolaydı. ve fazla sınırlı bir hava sızıntı difüzörü ile difüzyon.

Bu kesim aynı zamanda ast tarafa tutturulmuş ön patlama bölümü ile süper sevimlidir. Çoğu insanın üstünde çok durduğu başka bir şey, yüz şeklidir. Oval şekilli bir yüzü var ve ovaller neredeyse her şeyle kurtulabilirler. bununla birlikte, yüz şekli tutmuyorum, sonuçta tümü standart olacak. “Kuralların” sizi yeni bir şey denemekten alıkoymasına izin vermeyin. Kendi stil kurallarına göre oynayın!

Curly Undercut

curly-undercut -500x625.jpg Instagram @pennylanestudios

Stil yaratıcısı olan Q&A, Coral Gable
Saç Stilisti / Renkçi @ Penny Lane Studios, IL

Nasıl betimleme edersiniz? bu gösterme?

Bu kıvırcık periyi seviyorum, çünkü kenarları olağanüstü derecede kısa tutuyor ama üstünü, silüetimi yumuşak tutacak şekilde harmanlıyor, ama bu da misafirimin istediği şeydi. Buklelerini üstte tutabilmek için bir güçlük vardı, bu yüzden şekli koruyacak değin sıkı kaldı, ama stil alma özgürlüğüne sahip olacak değin uzun kaldı. Sanırım bu kesimin en sevdiğim yanı onun üstünde yaşadığı mutasyon! Büyük bir pirzola hakkında fazla güçlü bir şey var ve bu davetli için fazla belirgindi.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Bakım yapmayı düşünün.

Saçları daha az kıvrılmış olsaydı, çok daha sık her yerde şekillendirilmesi gerekirdi.

Bunun gibi şekiller eğlencelidir, çünkü ürüne ve şekle alt olarak oldukça basit bir şekilde öbür bir forma dönüşebilir. Yüz şekli stilize olur – örneğin, dairesel bir yüze sahipseniz, amacınız bu yuvarlak şekli vurgulamak yerine, kendinize daha fazla yükseklik belirlemek için stil yapmak yardımcı olacaktır.

DevaCurl Original ile temizledik ve şartlandırdık ve kullandık DevaCurl’un B’Leave in-saçları yoğun ama iyi olduğundan beri başlatmak için. sonradan Işık Tanımlama Jeli ile bitirdik ve düşük kaputlu kurutucu altında kurutduk.

Messy Pixie

Instagram @jendoesyourhair

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Jen Cortez
Kıvrım Uzmanı & Salon Sahibi @ Minneapolis, MN’deki Hive Salon

Bu görünümü nasıl tanımlama edersiniz?

Bu, hacimli, taç batmış, konik bir peri. Nicolle’nin kesimini bir mohawkla karşılaştırdığını düşünüyorum lakin şekil oksipital kemiğin tepesine dürüst eğiliyor.

Nicole’teki bu saç kesiminin en sevdiğim yanı gözlerini ve elmacık kemiklerini vurgulaması.

Sanırım kısa sürerken göz önünde bulundurulması gereken en manâlı şey bakımdır.

Nicolle beni her 8-10 haftada tek tek kesim için ve arada bir defa onun taraflarını tekrar inceltmek için görüyor. Aslında bir bob ile yaptığından daha pozitif zaman ve para harcıyor. Kısa saçlarda bile, Nicole fotoğrafta gördüğünüz ses seviyesini edinmek için hala bir difüzör uygulamak zorunda.

Oval Yüz için Mükemmel

perfect-for-an-oval-face-500x625.jpg Instagram @jessyjinstylist

S & C, tarz yaratıcısı, Jessy Jin ile
Vancouver, BC’de Pomp ve Dürüst Salondaki Saç Sanatçısı

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz?

Bu bir indirimli ve permadır. Saçları doğal olarak çok kalın ve düz oysa üstünde doğal bir doku var.

Bu perma kadar kısa yok, bununla birlikte orta uzunlukta olmayan bir perma ile indirilmiş kısa kıvırcık bir saç. Renk sahiden doğal fazla eski olayları. Perimden daha sonra daha hafif ve karışmış görünüyor, çünkü ara sıra saçları birazcık hafifletiyor.

Bu saçla ilgili en sevdiğim kısım, doğrusu kolay kullanılan bir saç. O yürümeye başlayan çocuk ile meşgul bir anne. Bu perma ile her gün yıkanmadan rahatlayabilir ve fazla tatlı görünebilir.

Düzgün kıvırcık saçlara sahip olmak onun için güzel bir canlandırıcı değişiklikti!

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Bir müsade almayı düşünüyorsanız Bütün bir randevu almadan önce yerinde bir danışmanız olduğundan emin olun. Ne cins bukleler istediğinizi ve ne kadar doğal görünmesini istediğinizi göstermek için bazı resimler toplayın ve saç tarihinizi de yanınıza alın. Saç bütünlüğünüzün önemi için bu çok önemlidir.

Kesim için, kişisel olarak permadan önce kestim ve rötuş yaptım veya dokundum. Fazla fazla tekstüre olduğunuzda, çubuğa sarılırken şiddet olabilir.

Müsade verilen saçlarımı ya da Pureology renk fanatiği ile doğal olarak kıvırcık saçları hazırlamayı seviyorum. renk tehlikesiz olan saç kremi. Hem, tip onu nemli ya da kuru olarak kullanabilir, böylece kıvrımlarını nemlendirmek için ikinci veya üçüncü günde spritz yapabilirler.

L’Oreal Profesyonel (Hollywood’un kıvrılma aralığı) Wave Fatal ve Spiral Queen tabaka ürünleri kalın kıvırcık saçlar için tapıyorum. Havlu kuruduktan sonra saçları hala ıslakken uygulayın. Wave Fatal ile başlıyorum. Cömertçe uygulayın, sonra üste Spiral Kraliçe köpüğünün üzerine katlanıyorum.

Bukleleri alıp dağıtmak ya da havada kurutmak için saçı kırın.

Kırmızı Kıvırcık Peri

red-curly-pixie-500x575.jpg Instagram @curls_i_am

stil yaratıcılı Q&A, Jasmine Levy
Kıvırcık Saç Uzmanı @ Curls Boca Raton, FL Rock Saç Stüdyosu

Bu görünümü nasıl tanımlama ederdiniz?

omuzlarında daha önce zarar görmüş saçlarım var.

Biz buna “büyük pirzola” diyoruz ve bu görünümü almak için “kıvrılma” kesiği adı bahşedilen kendi tekniğimi kullandım.

En sevdiğim kısım kıvırcık kızlarımla daha derin bir seviyede bağlantı kurmam. Neyse ancak, saçlarının tamamı zarar görmedi, bu yüzden üstünü daha bariz bir görünüm elde ettik, daha keskin bir görünüm elde ettik.

Büyük kesimi yaparken ve saçlar yeterince sağlıklıysa, çoğu zaman cesur bir renk çünkü onları bırakmalarını ve bir parçasını kucaklayamadıklarını hissettiklerini kutlamak istemelerini sağlıyor. Bu hoş kız gözü kara bir kırmızı istedi. Esas rengini elde etmek için Chi Ionic 6RR ve 20 cilt kullandım ve parlaklık ve bazı boyutlar yaratabilmek için uçlarındaki kırmızı rengi yükselttim.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat? üçlü>

Kıvırcık bir görünüm için bu kadar kısa gitmek için daha önce saça zarar vermenize gerek yok. Saçlar zaten dokulu olduğu için kıvırcık kızlardaki perileri seviyorum. Bunun eğlenceli bir genel dış görünüş yarattığını hissediyorum.

2a – 4c arasındaki herhangi bir kıvrım paterni bir periyi sallayabilir. Kıvrılma türünüze sahip kızlarla resimler aradığınızdan emin olun, bu nedenle nasıl sonuçlanacağı hakkında bir fikriniz olsun. asgari 3 ayrı görünüş seçin, bu nedenle stilistiniz yüz şekline en fazla hangisinin uyacağına asistan olabilir.

Her zaman Deva Curl klimalarını tavsiye ederim, çünkü en iyi hidrasyonu verdiklerini hissediyorum. Tek dezavantajı, stilistinizi daha sık göreceksiniz. Müşterilerimi her 3-6 ayda bir pixie buklelerimle görüyorum – 6-8 haftada bir görüyorum.

Siyah Saçlar için Pixie

Instagram @ teddy.baker.beauty

Tarz yaratıcısıyla soru-cevap, Teddy Baker
Master Los Angeles, CA’daki Stilist @ Taboo Saç Bakımı

Bu görünümü nasıl betimleme ederdiniz?

Hepimiz bu bağbozumu fakat çok yönü olan şekle aşığız. Her şey tarafları kısa tutmak ve zirveyi büyütmekle ilgili. Saçları süper ince kıvrılmış bir dokudur, ancak bu kesim her türlü kıvrılma için ayarlanabilir. Bu olağanüstü çünkü 70’lerin daha yumuşak bir titreşimi için kulakların önüne saçları takabilir veya daha tamamlanmış / şık bir dış görünüş için kulağın arkasına kaydırabilirsiniz.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye? < / strong>

Herhangi bir kıvırcık kesimde, bukleleri uygun yakalamak için defrizz / anlatmak için bir krem ​​ve sprey veya jel öğüt ederim. Burada, bukleleri Motion ile şekillendirdim. Losyon ve üzerine Session ile üstüne büyük püskürtülür. Sprey (her iki Kevin.Murphy ürünü).

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla