Salı, Eylül 28, 2021

Oval yüzler için 20 yassı saç modelleri

Oval yüzler için 20 yassı saç modelleri

Oval yüzler için en şık ve popüler saç stillerinden bazılarını görmeye hazır mısın? Oval yüz şekli adeta her saç modelini giyebileceği için ideal şekildir! Öteki şekiller sınırlı bir saç şekli seçimine sahiptir; çünkü, oval şekilli olmanın yanılsamasını tahsis etmek için belirli yüz özelliklerini gizli tutmak ve en aza indirmek istiyorlar.

Sırf şekiller fazla yönlü olduğu için Oysa, yalnızca herhangi bir saç modeli giyebilir. Bu ideal şeklin daha uzun veya daha geniş görünmesini sağlayacak bir tarz seçerek şeklini koruması gerekir. İşte oval yüz biçiminde inanılmaz görünecek harikulade saç kesimleri.

(Kaydır) (Kaydır)

Sweet Side-Swept Bangs

Sweet Side-Swept Bangs Instagram @daniellewringhair_

Bu büyüleyici görünüş için uzun saçlı yumuşak tonlu turuncu ortaklar.

Tabi kısım kimsenin ıskalamayacağı bir hitabe yaratıyor.

Bağlı Kayma Patlama ile Orta Uzunlukta Kesim

Instagram @annettewilkinsondesigns

Yüz şeklinizi seksi uzun saçların yanı sıra tatlı ve yumuşak çilekli saçlarla tamamlayın jurnal ihtiyaçlarınızı karşılayacak renk.

Süper Kısayol

a-super-short-cut-500x625.jpg Instagram @envyandthebarbershop

Neredeyse her şey, bilhassa bu çikolata rengi kahverengi saçları ile uzun bir yüzle iyi gider. Daha artı kenar için bazı mikro patlamaları atarken, bu muhakkak görünüşünüze daha fazla inşa katacaktır.

Asimetrik Bob

Instagram @tetianaikhno

Bu açılı kesim, saçı açık esmer ombre ile doğal bir saçla eşleştirilmiştir! Saçın düzensizliği dairesel bir çene alanını çerçeveler ve yüz şeklinizi iyice düzleştirir.

Künt Patlama ile Düz Saç

Instagram @emkaycollective

Tarz yaratıcılı Q&A, Mikhaila Anderson
Saskatoon’daki Coltoist @ Coltomania Salon , SK

Bu görünümü nasıl tarif ederdiniz?

Bu dış görünüş, makasları ve makasları kullanarak indirilmiş, keskin bir modern bob.

Bu, aradığınız kuvvet kenarı yaratacaktır. Benzer şeyi patlama ile istenen uzunlukta yapın. Çalışmanızı çapraz olarak denetlemek ve sıfır etiket olduğundan kesin olmak için kafayı zıt yönde yatırdığınızdan muhakkak olun. sonra kör tarağı bir tarakla kafadan 90 ° yukarı kaldırarak ve kenara derin bir çentik alarak hafifçe vurun. İstediğiniz efekt elde edilinceye kadar tekrarlayın. Patlamalar için bu adımı yapmayın.

Tarz basittir! Koruma için Eufora Retain Heat Spray kullanarak saç bölümlerine yassı ütüleyin ve eğer öyleyseniz ek doku için Eufora Full Effect ile bitirin.

Bu dış görünüş istediğiniz gibi zarif ya da dokulu olma şansına sahip. Bu bakışla ilgili her şeyi bana kalırsa seviyorum ve giyen kişinin beğenisini kazanıyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Yaptığınızdan belirlenmiş olun bakım ve bakım için hazırlanmış. Uzun ömür yaratmanın en iyi yolunu, saçları kesmek ve sırtın bakımını gerçekleştirmek arasındaki süreyi azaltmaktır. Bu görünümü şekillendirmek, ister demir, isterse dış kısımda yumuşak bir dalga yaratmaya karar verirseniz olmazsa olmazdır. her zaman ısı koruması için bir ürün ve gerisinde olduğunuz son görünüme alt olarak aydınlık sprey veya doku spreyi öneririm.

Bu görünüş, çene çizgisinin açısını yumuşattığı için oval ya da yürek şeklinde bir yüze sahip birine yöneliktir.

Omuz Uzunluğu Dalgaları

shoulder-length-waves-500x625.jpg Instagram @hairstylisthayley

S&A stil yaratıcısıyla Hayley Lepowick Edmonton, AB

Bu görünümü nasıl tarif edersiniz?

Bu kesim, canlı bir lob’dur ve ben de boyunca çoğu bebek lambası ekledim. kesimi vurgulamak için bazı küllük boyutu eklemek için! Birazcık dalga ve cisim eklemek için 1/4 ″ saç maşası ile tarz verdim ve bu fazla gevşek dalga bukleler benim favorim oldu.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat? üçlü >

Bu saç kesimi saç türünüze yan olarak fazla pozitif bakım gerektirmez. Düz olarak giyilebilecek veya el sallanabilecek bir kesiktir. Müvekkilimin doğal olarak çok düz saçı var, bu yüzden yalnızca yıkayabildiği, kurulabildiği ve devam edebileceği bir görünüm. Boyunun kılçıklarının etrafında tutulması, uzun, düz saçlarla meydana gelebilecek yüzünün fazla uzun görünmesini engeller. Uzunluk, kendisi gibi yoğun bir öğrenci için olan tarz zamanını azaltmaya muavin olur.

Derin Taraf Bölümlü Long Bob

Instagram @ninadoeshairr

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Nina Foot
Renkçi Sherman Oaks, CA

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız?

Bu görünümü, ince katmanlara sahip açısal dokulu bir lob olarak tanımlardım.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Bu bakışı düşünüyorsanız, fazladan tabaka katmanı yok, daha uzun katmanlar oluşturmanızı ve erişim ağırlığını kaldırmanızı öneririm. kalın saçlarınız varsa.

Kare Tabaka Kesim

square -layer-cut.jpg Instagram @akadasalon

Tarz yaratıcısıyla birlikte Q & A, Kristen Wilson
Stilist @ Akada Kuaför Salonu, OH

Bunu nasıl tarif ederdiniz? bak ve senin falan ne bununla ilgili fazla özel bir şey mi var?

Bu benim gözde saç kesimlerimden biri! Temelde yumuşak, yuvarlak bir saçakla kesik kare bir katmandır.

İkinci gün stil için, doku için birkaç sprite Sea Salt Spray ekleyebilir ve daha uzun ömürlü bir görünüş elde edebilirsiniz.

Bu aramayı ne cins bir alıcı için önerirsiniz?

Bu tarz, etkin ve az bakım gerektiren saç istemcisi için mükemmeldir. Uzun tabakalar hareket ekler ve üflendikleri gibi havanın kuruması için fantastik görünürler. Bu benim kalın kesimli müşterim için harcadığım kesimlerden biri ve kıvırcık saçlarda da harika görünüyor!

Bütün Katlı Uzun Saçlar

Instagram @hairbydezzides

Tarz yaratıcısı ile soru-yanıt, Desiree Rendon
Fullerton, CA’daki Kuaför /

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu dış görünüş, saçı güzel ve buruşuk tutan uzun katmanlara sahiptir. Bu görünümün en sevdiğim kısmı ne dek ipeksi, pürüzsüz, pürüzsüz ve aydınlık olduğu.

Bu görünümü gözetmek ve yeniden yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Bu görünümü baştan yaratmasını tavsiye ettiğim ürünler Morrocan Oil, Pureology bakım kremi ve Pureology blowdry cream.

Bu bakıma ne cins bir alıcı önerirsiniz? < /

Herhangi bir yüz şekli için bu görünümü öneririm.

Düzenli pixie kesiğiniz olmayan kısa saçlara sahip almak eğlenceli bir yoldur.

Bu görünümü korumak ve yeniden yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

öncelikle saç tipinizi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Kalın kıllarınız olabilir, fakat aynı zamanda iyi de olabilir, böylece hangi ürünlerin neyle çalıştığını bilmeniz gerekir. genel olarak, orta düzeyde alıkoyma özelliği olan ve saçı hareket ettirmek için elastikiyet kazandıracak bir mahsul uygulamak istersiniz.

Kanımca saç kremlerini ya da Revere’dan Milk ve Sumo Clay’den Bumble’a değin yağları karıştırmayı seviyorum. ve bumble. Kullandığınız miktarı saç türünüze göre ölçün.

Bu aramayı ne tür bir tip için önerirsiniz?

Bu bakışı arayan herkese nasihat ederim Bir değiştirme. Orta kalınlıkta saçı olan herkes en iyi sonucu alır. İnce veya kalın kıllarınız varsa, görünümü olmak için düzgün şekilde tekstüre edebilecek bir stilist gördüğünüzden kesin olabilirsiniz.

Edgy Platinum Bob

edgy-platinum-bob.jpgInstagram @vero_benwell

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Vero Benwell
Saç stilisti @ Priska & Montreal, Quebec ’te co.

Bu görünümü nasıl tarif edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu platin sarışın renkli bob çok modadır. yıl.

Sarışının gösterişli olması gerçeğini seviyorum, ama kesim çok muhafazakar ve herzamanki.

Bu görünümü korumak ve her yerde yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Bu rengi korumak için, şüphesiz Olaplex gibi protein yüklü bir tedaviyi öneririm. Saçımı işlemden geçirirken saçların kırılmasını önlemek için yıldırımımda kullandım.

Mor bir şampuan, saç kremi ya da bakımın kullanılması sarının bıkmasını durdurmak için bir zorunluluktur. En sevdiğim Kevin Murphy’den Blonde Angel. Çok pigmentlidir ve saçı ipeksi ve parlak bırakır.

Bu bakıma ne nesil bir herif önerirsiniz?

Ne yazık ama, bu görünüş değil herkes için. Kızarıklığı olmayan hafif bir cilde sahip olan kadınlar için bunu öneriyorum. bununla beraber çok yüksek bir bakım rengidir. Müşterinin her dört haftada bir kök rötuşları ve tonerleri için salonda olması gerekiyordu.

Saç kesimi için olduğu gibi, pek çok yüz şeklini aldırış ediyor, ama ondan kaçınırdım uzun ve kare şekiller.

Peri Kesimi

the-perfect -pixie-cut-500x625.jpg Instagram @judeviola

Bu, herkesin sınamak istediği oysa denemeye cesaret edebileceği bir stil.

Yan çarpmalar hassas bir tanımlama ekler.

Katmanlı Kısa Yol

layered -short-cut-500x574.jpg Instagram @jojohairstudio

Basit ve şık, katmanlar çene çizgisi saçı için belirtilen bir çeşitlilik sunar. Bağlı kısım kimsenin ıskalamayacağı bir konuşma yaratıyor.

Alt Kayma Patlama ile Orta Uzunlukta Kesim

Instagram @annettewilkinsondesigns

Yüz şeklinizi seksi uzun saçların yanı sıra tatlı ve yumuşak çilekli saçlarla tamamlayın günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak renk.

Süper Kısayol

a-super-short-cut-500x625.jpg Instagram @envyandthebarbershop

Az Daha her şey, özellikle bu çikolata rengi kahverengi saçları ile uzun bir yüzle iyi gider. Daha artı kenar için bazı mikro patlamaları atarken, bu kesinlikle görünüşünüze daha artı inşa katacaktır.

Bakışımsız Bob

Instagram @tetianaikhno

Bu açılı kesim, saçı açık esmer ombre ile doğal bir saçla eşleştirilmiştir! Saçın düzensizliği dairesel bir çene alanını çerçeveler ve yüz şeklinizi en ince ayrıntısına kadar düzleştirir.

Künt Patlama ile Düz Saç

Instagram @emkaycollective

Tarz yaratıcılı Q&A, Mikhaila Anderson
Saskatoon’daki Coltoist @ Coltomania Salon , SK

Bu görünümü nasıl betimleme ederdiniz?

Bu dış görünüş, makasları ve makasları kullanarak kesilmiş, belirgin bir çağdaş bob.

Bu, aradığınız kuvvet kenarı yaratacaktır. Benzer şeyi patlama ile istenen uzunlukta yapın. Çalışmanızı çapraz olarak denetlemek ve sıfır etiket olduğundan belirlenmiş elde etmek için kafayı ters yönde yatırdığınızdan belli olun. sonra kör tarağı bir tarakla kafadan 90 ° yukarı kaldırarak ve kenara derin bir çentik alarak hafifçe vurun. İstediğiniz efekt elde edilinceye dek tekrarlayın. Patlamalar için bu adımı yapmayın.

Stil basittir! Koruma için Eufora Retain Heat Spray kullanarak saç bölümlerine yassı ütüleyin ve eğer öyleyseniz ilave doku için Eufora Full Effect ile bitirin.

Bu dış görünüş istediğiniz gibi kibar veya dokulu olma şansına sahip. Bu bakışla ilgili her şeyi kişisel olarak seviyorum ve giyen kişinin beğenisini kazanıyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat?

Yaptığınızdan belli olun bakım ve bakım için hazır. Uzun ömür yaratmanın en iyi yolunu, saçları kesmek ve sırtın bakımını gerçekleştirmek arasındaki süreyi azaltmaktır. Bu görünümü biçimlendirmek, ister demir, isterse dış kısımda yumuşak bir dalga yaratmaya karar verirseniz olmazsa olmazdır. defalarca ısı koruması için bir mahsul ve ardından olduğunuz son görünüme ast olarak aydınlık sprey ya da doku spreyi öneririm.

Bu görünüş, çene çizgisinin açısını yumuşattığı için oval veya kalp biçiminde bir yüze sahip birine yöneliktir.

Omuz Uzunluğu Dalgaları

shoulder-length-waves-500x625.jpg Instagram @hairstylisthayley

S&A stil yaratıcısıyla Hayley Lepowick Edmonton, AB

Bu görünümü nasıl tasvir edersiniz?

Bu kesim, canlı bir lob’dur ve ben de her tarafında birçok bebek lambası ekledim. kesimi vurgulamak için bazı küllük boyutu eklemek için! Azıcık dalga ve gövde eklemek için 1/4 ″ saç maşası ile stil verdim ve bu fazla gevşek dalga bukleler benim favorim oldu.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt? üçlü >

Bu saç kesimi saç türünüze tabi olarak fazla artı bakım gerektirmez. Düz olarak giyilebilecek veya el sallanabilecek bir kesiktir. Müvekkilimin doğal olarak çok düz saçı var, bu yüzden yalnızca yıkayabildiği, kurulabildiği ve devam edebileceği bir görünüm. Boyunun kılçıklarının etrafında tutulması, uzun, düz saçlarla meydana gelebilecek yüzünün fazla uzun görünmesini engeller. Uzunluk, kendisi gibi yoğun bir öğrenci için mükemmel olan tarz zamanını azaltmaya muavin olur.

Derin Taraf Bölümlü Long Bob

Instagram @ninadoeshairr

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Nina Foot
Renkçi Sherman Oaks, CA

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız?

Bu görünümü, ince katmanlara sahip açılı dokulu bir lob olarak tanımlardım.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Bu bakışı düşünüyorsanız, fazladan katman katmanı yok, daha uzun katmanlar oluşturmanızı ve erişim ağırlığını kaldırmanızı öneririm. kalın saçlarınız varsa.

Kare Tabaka Kesim

square -layer-cut.jpg Instagram @akadasalon

Stil yaratıcısıyla birlikte Q & A, Kristen Wilson
Stilist @ Akada Kuaför Salonu, OH

Bunu nasıl tarif ederdiniz? bak ve senin falan ne bununla ilgili çok özel bir şey mi var?

Bu benim favori saç kesimlerimden biri! Temelde yumuşak, dairesel bir saçakla kesik kare bir katmandır.

İkinci gün stil için, doku için birkaç sprite Sea Salt Spray ekleyebilir ve daha uzun ömürlü bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu aramayı ne cins bir alıcı için önerirsiniz?

Bu tarz, etkili ve az bakım gerektiren saç istemcisi için mükemmeldir. Uzun tabakalar hareket ekler ve üflendikleri gibi havanın kuruması için şahane görünürler. Bu benim kalın kesimli müşterim için harcadığım kesimlerden biri ve kıvırcık saçlarda da harika görünüyor!

Tam Katlı Uzun Saçlar

Instagram @hairbydezzides

Stil yaratıcısı ile soru-yanıt, Desiree Rendon
Fullerton, CA’daki Kuaför /

Bu görünümü nasıl tanımlarsınız ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu dış görünüş, saçı güzel ve kaplı tutan uzun katmanlara sahiptir. Bu görünümün en sevdiğim kısmı ne kadar ipeksi, pürüzsüz, pürüzsüz ve aydınlık olduğu.

Bu görünümü korumak ve baştan yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Bu görünümü baştan yaratmasını nasihat ettiğim ürünler Morrocan Oil, Pureology bakım kremi ve Pureology blowdry cream.

Bu bakıma ne tür bir alıcı önerirsiniz? < /

Herhangi bir yüz şekli için bu görünümü öneririm.

Düzenli pixie kesiğiniz olmayan kısa saçlara sahip olmak eğlenceli bir yoldur.

Bu görünümü gözetmek ve yeniden yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

başta saç tipinizi değerlendirmenizi öğüt ederim. Kalın kıllarınız olabilir, lakin bununla beraber iyi de olabilir, bu nedenle hangi ürünlerin neyle çalıştığını bilmeniz gerekir. genelde, orta düzeyde tutma özelliği olan ve saçı hareket ettirmek için esneklik kazandıracak bir ürün göstermek istersiniz.

Şahsen saç kremlerini veya Revere’dan Milk ve Sumo Clay’den Bumble’a kadar yağları karıştırmayı seviyorum. ve bumble. Kullandığınız miktarı saç türünüze tarafından ölçün.

Bu aramayı ne tür bir tip için önerirsiniz?

Bu bakışı arayan herkese tavsiye ederim Bir değişim. Orta kalınlıkta saçı olan cümbür cemaat en iyi sonucu alır. İnce veya kalın kıllarınız varsa, görünümü olmak için akıcı şekilde tekstüre edebilecek bir stilist gördüğünüzden emin olabilirsiniz.

Edgy Platinum Bob

edgy-platinum-bob.jpgInstagram @vero_benwell

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Vero Benwell
Saç stilisti @ Priska & Montreal, Quebec ’te co.

Bu görünümü nasıl betimleme edersiniz ve en sevdiğiniz şey nedir?

Bu platin sarışın renkli bob çok modadır. yıl.

Sarışının abartılı olması gerçeğini seviyorum, lakin kesim çok muhafazakar ve klasik.

Bu görünümü gözetmek ve her tarafta yaratmak için hangi ürünleri önerirsiniz?

Bu rengi gözetmek için, muhakkak Olaplex gibi protein yüklü bir tedaviyi öneririm. Saçımı işlemden geçirirken saçların kırılmasını durdurmak için yıldırımımda kullandım.

Mor bir şampuan, saç kremi ya da bakımın kullanılması sarının bıkmasını durdurmak için bir zorunluluktur. En sevdiğim Kevin Murphy’den Blonde Angel. Fazla pigmentlidir ve saçı ipeksi ve aydınlık bırakır.

Bu bakıma ne cins bir tip önerirsiniz?

Ne yazık ki, bu dış görünüş değil cümbür cemaat için. Kızarıklığı olmayan hafif bir cilde sahip olan kadınlar için bunu öneriyorum. bununla beraber fazla yüksek bir bakım rengidir. Müşterinin her dört haftada bir kök rötuşları ve tonerleri için salonda olması gerekiyordu.

Saç kesimi için olduğu gibi, pek fazla yüz şeklini aldırış ediyor, fakat ondan kaçınırdım uzun ve kare şekiller.

Mükemmel Peri Kesimi

the-perfect -pixie-cut-500x625.jpg Instagram @judeviola

Bu, herkesin denemek istediği ama denemeye cesaret edebileceği bir tarz.

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla