Perşembe, Ekim 21, 2021

Patlama ile Doğal Kıvırcık Saç 15 En Hoş Örnekleri

Patlama ile Doğal Kıvırcık Saç 15 En Hoş Örnekleri

Patlama özelliğine sahip doğal kıvırcık saçlar, içten bulduktan sonra varsayım edilemeyen oysa son derece güzel olan epeyce şık bir hacim ve doku patlamasıyla sonuçlanır. Helezoni tellerinizin doğal yapısını ve düşmesini anlayışlı olmak ve bunlara aykırı olmak yerine onlarla işbirliği yapmak saçınızı şekillendirirken ya da keserken açılmak için kayda değer bir işlemdir.

Kıvırcık patlama eklemek bütün bir taahhüttür, ancak netice en ince ayrıntısına kadar buna değerinde! Yüzünüze ve kıvrılma tipinize kadar kişiselleştirilmiş doğru uzunluğa ve stile sahip bir saçak yüzünüzü etkin bir şekilde yumuşatabilir, çerçeveleyebilir ve dengeleyebilir. Bir De, kıvrılmış saç stilinizi daha da sıcak hale getiriyor ve özgün bir kenar katıyor!

Kıvırcık saç patlamalarının nasıl kullanılacağına dair sayısız yol var, ama bu saç dökülmesine lüzum değil çünkü bu modern saç kıvrımlı saçlar üstünde görünüyor. patlamalarla özellikle bu modaya açık yolculuğa başlamanıza yönlendirmek ve yardım etmek için yaratılmıştır!

(Kaydırma)

Kısa Kıvırcık Saç Patlamalarını Belirleyen

Patlama ile kısa kıvırcık saçları belirleme Instagram @meages

En tevazu en güzel görünüm için mi gidiyorsunuz? Gözlerinizi ve yüz çizginizi ortaya çıkaran bu sevimli bukleler ve patlamaları düşünün.

Ayrıca, öne meydana çıkan özellikler kilitlerin tanımına ve parlaklığına katkıda bulunuyor!

Çok Iyi Katmanlı Bukleler

perfect-katmanlı-bukleler-500x500.jpg Instagram @dazy_lynstudio

Bu düşük bakım gerektiren orta tepe kilitlerle her sabahtan hazırlık sürenizi kısaltın. Bir Takım bal olayları saç oyununuzu parlaklaştırarak ve daha artı boyut ekleyerek de seviyelendirebilir.

Güzel Uzun Kıvırcık Saç

Instagram @hairgab

Her kızın kendini doğal kestirme hakkı vardır! Kıvırcık patlamalarla birleştirilmiş bu tıraş bıçağıyla sevindirin ve hakiki olanı ortaya çıkarın.

Muhteşem Bağlı Patlamalar

Instagram @garynghair

Günlük bukleleri için kolay bir esmer tonu olan bukleleri günlükte saklayın.

Havalı Kıvırcık Bob

the-coolest-curly-bob-500x500.jpg Instagram @hairdesignby_tay

Oval yüzünüzü mükemmel hacimli omuz uzunlukta kesimle tamamlayın! Bobinlerinizi bu dek harikulade olduklarında evcilleştirmenize gerek değil!

Kısa Bebek Patlama Düzeni

Instagram @stephalexushairnyc

S&A stil yaratıcısıyla birlikte Stephanie Alexus
Stilist @ Louise O’Connor Salon, New York, NY

Bu görünümü nasıl betimleme edersiniz?

Kıvırcık saç patlamalarında sevdiğim şey, bu şekilde tasarlanmasından nedeniyle ne değin zahmetsiz olmasıdır.

Aynı zamanda harekete izin saptamak için azıcık katmanlı. Müvekkilim bilhassa bebek patlamaları istedi ve onları iyi giydi.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiyesi var mı?

Müvekkilim için bu stil / tarzı tasarladım yaşam tarzı ve her gün stilize etmeye ne değin çalıştığını (hiçbiri değil) bu yüzden doğal dokusunu ilerletmek için bobunu kestim ve istenen alanda (kafa ise taçta) hacmini verdim. Bunun zahmetsiz olduğunu söylediğim için, müşterinin doğal dokusu dikkate alındığından, hiçbir şey yapması gerekmiyor, fakat saç dokunuz aynı değilse, bu “bakışı” olmak için sizin tarafınızdan birazcık çalışmanız gerekebilir.

İnsanları, olmak istediğiniz tarzla giydiren kişiyle benzer saça sahip olmaları için kutsanmamışlarsa, ne değin çalışmaya istekli oldukları konusunda dürüst olmaları konusunda cesaretlendiririm.

İstisnai Kıvırcık Perde Patlamaları

exceptional-curly-curtain-bangs-500x625. Instagram @ un.rooted

Tarz yaratıcısıyla ilgili soru ve yanıt, Emily Grangaard
Denver, CO’daki Stilist @ Second Nature Salon

Bu görünümü nasıl tanımlama edersiniz?

Bu perde patlamalarına sahip retro tarzı kısa kıvırcık bir tüy.

Yüzleri gözler ve elmacık kemikleri gibi diğer özellikleri vurgulayacak dek açık tutarken, daha büyük bir alnı dengelemek isteyen cümbür cemaat için mükemmeldir.

En Hoş Kısa Kıvırcık Bob

the-prettiest-short-curly-bob-500x615.jp Instagram yaratıcılığına sahip curlmaestro

Q&A , Rebecca Haehnle
Stilist / Bukle Uzmanı @ Washington, DC’deki Kuaför Salonu @

Bu görünümü nasıl tanımlama ederdiniz?

Bu Nihai çağdaş fro. Çağdaş yuvarlak şekli yumuşak ve ağır çarpma yüzü mükemmel şekilde çerçeveler. Bu şekil, hacmini seven ve kıvırcık patlamalara sahip olmak isteyen kişiler için idealdir. Kıvırcık patlamalar 2019’da görülüyor. Kesinlikle bu yılki favori trendlerimden biri.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiye?

Müşterilerimi özendirme ediyorum yeni görünüşleri denemek için. Kıvırcık saçlı kadınlar, patlamalardan doğrusu korkarlar lakin kelimenin bütün anlamıyla saç dokularında çalışırlar. Saç çizgileri, kısa patlamaların nasıl kesilmesi gerektiğini belirlerken en büyük etkendir. Dokunuz için dürüst ürünleri göstermek, saçınızı sulu ve şişkin bırakmamak için önemlidir.

Her zaman hatırlayın, bir difüzör göstermek daima azami ses verecektir ve size her tarafta bir görünüş verecektir.

Bu görünüş bir rock yıldızı gibi görünmeye ve hissetmeye hazır kızın için mükemmeldir!

Süper Düz Patlama

superb-straight-bangs-500x569.jpg Instagram @ashleytmariee

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Ashley Marie
Charlotte, NC ’de saç kesimi

Bu görünümü nasıl tasvir edersiniz?

Stevie Nicks karşıladı günümüz sevişmek! Patlamalarını yumuşatarak, pürüzsüz giyme veya doğal dalgasını kucaklama seçeneğine sahiptir. En güzel şey, patlamaların yüzündeki o kaba dalgaları nasıl açtıkları, böylece ele geçirilmemesidir. Kıvırcık saçlar kendi başına bir hafıza sahibi olma eğilimindedir, oysa düzgün katmanlamayla, bu dalgaların nerede yaşadığını yoklama edebiliriz, böylece yüksek yanaklarını ve mavi gözlerini arkasına gizlemek zorunda kalmaz!

Bunu dikkate bölge biri için herhangi bir nasihat var mı?

Herkesin bir patlama olabileceğine inanıyorum, oysa hangi patlamayı terletme ve o herifin (hepimizin sahip olduğu) terlemeyin. Yaşam tarzınız sabahtan fazla artı stil istemiyorsa, sizin için doğal doku stillerinden biraz daha uzun bir zaman için çekim yapın.

Hava kuruyorsanız ve bir kızsanız, New Wash and Hair Balm bunu başarabilmenin altın biletleridir.

Fantastic Bangs

fantastic-bangs-500x625.jpgInstagram @headdress_hairsalon

Stil yaratıcısıyla birlikte Soru & Yanıt, Anessa Daviero
Sahibi @ Headdress Kuaför New York, NY’da

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz?

Miriam’ın saç kesimi, trilyon-y uçları olan fazla sayıda katmanı olan çağdaş bir saçaktır. Bunun gibi saç kesimi hakkında çok şey severim, kesinlikle 70 ’lerin titreşimi, patlama ve şekil şekli. Kıvırcık saçlı insanların buklelerinin hareket etmesine izin veren şekillere daha açık ışık halkası gelmesi fazla yeterli!

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat?

Tatbik Hairstory New Wash gibi krem ​​temizleyici kıvırcık saçlar için fazla önemlidir! Uyumlu şampuanlar saçınızı doğal neminden tüketerek saçı kabarık, kabarık ve donuk ülkü getirir. Yeni Yıkama kafa derisini temizler ve doğal nemi ve hareketi korur. Ayrıca bir takım şekil verme ürünlerine de ihtiyacınız olacak – balsam ve deniz tuzu spreyi kıvırcık saçlar için favorilerim ve son derece kullanıcı dostu. Miriam’da saçlarını Hair Balm ile, bununla beraber Hairstory ile ve düşük ısı ve düşük hava ile bir difüzör ile şekillendirdim.

Modern bir sevişmek olarak tanımlayacağım kesim ve kıvrılmayı takviye etmek için saç difüzörü ile stil verdik.

Sevişmek için en iyi şey, oluşturabileceğiniz doku miktarıdır. Yani, müşterimin bu özel durumda olduğu kadar saçları olan biri için, saçının yoğunluğuna rağmen fazla fazla hareket ve hacim kazanabiliyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat?

Farklı türlerin resimlerine bakın ve görünümün ne değin ince veya aşırı olmasını istediğinizi belirleyin. Sevişmek, herhangi birinin yüz şekli ve saç yapısına kadar özelleştirilebilir. Öyleyse sadece öbür şekillere ve şekillere bakın. Gözünüzün neye çekildiğini görün.

Arkasında doğal dokunuzu düşünün. Saçınızı kurutmak mı yahut saçınızı mı biçimlendirmek istiyorsunuz? Bir tüy normalde doğal dokunuzu geliştirir ve daha az çabayla hacim oluşturmak daha basit olur.

Güzel Omuz Boyu Saç

Instagram @hqmobilesalon

Tarz yaratıcısıyla birlikte soru-yanıt, Juliette Montoya,
San Antonio’daki kuaför salonu @ TX

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz?

Ben buna kıvırcık tüylü derim.

Bu kesim ağırlığı arttırır, böylece müşteri üst kısımda hacim kazanır, daha aşağı kısımdaki yalın bir siluet ve aslında yüzünü açar. Bu konuda en sevimli şey muhakkak saçak! Fazla 70’li bir vibe verir. Öyle fazla kıvırcık kıza “asla patlama yapamayacakları” söylendi. Evet, yapabilirsin!

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Kucakla bukleler (ve onlara iyi bak)! Bukleler tipik olarak neme ve tutunmaya ihtiyaç duyar, bu yüzden üründen uzakta durmayın.

Bu görünümü elde etmek için, saçlar ıslak ve düzensiz halde iken bir Büküm Seti yaptık. Kıvırcık müşterilerime her zaman nasihat ederim, bütün saçlarınızı bükecek vaktiniz yahut öne ve üzerine odaklanın – altındakiler için endişelenmeyin. Hem, eğer bir sprey şişeniz yahut, bir tane alın. Bu tarz yıkamadan birkaç gün sürebilir. Üstteki kısmı hafifçe beslemek için sprey şişesini kullanın ve bitmiş döndürerek bukleleri bitmiş tanımlayın – bu, tanımlanmış, farklı bukleler (büyük bir kıvrılma kütlesi yok) görmenize muavin olur.

Bu kesim herkes için işe fayda. ! Saçak uzunluğunu sadece yüz şekillerine göre ayarlarım – mesela, daha geniş bir yüze sahip biri, saçı daha uzun ve daha sıcacık ışık halkası getirirdim.

Daha önce saçlarını uzun vakit tutmuştuk, o yüzden kısalmaya istekliyken çok heyecanlıydım. Başlangıçta bazı dairesel şekillere baktık, ama bu bariz bakışla sona erdi, çünkü onun yetişkin patlamalarından ilham aldım. Saçlarının geri kalanı ile dengelenmiş ve kasti olmaları için onları temizlemek istedim.

Rengi ayrıntılarıyla doğaldır, bu da buklelerinin dinç olmasını sağlar. Kıvırcık tüylenmeyi seviyorum çünkü yoğun kıvırcık saçların ayrışmasına ve bağımsızlık kalmasına yardımcı oluyor. Patlama gözlerine dikkat çekiyor, çünkü kesimin en geniş kısmı göz hizasında. Saça boyut eklemek için renk yerine kesme tekniklerini kullanmayı seviyorum.

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt var mı?

Fazla pozitif genç kıvırcık elde ediyorum- sandalyemde kılları kızlardan nefret edip her gün düzeltiyorlar. Anladım, bukleler bazen şiddet olabilen fazladan bakıma ve yatırıma gereksinim duyuyor. Bazen, kıvırcık rejim ve onlar için dürüst olan rutini bulmalarına takviye ettiğimde onları kıvırcık tarafa kazanabilirim.

Delilah ’ta, Kevin Murphy ’nin Katil Bukleleri ’ni ıslatırken saçlarına koyarım. ve geniş bir tarakla tarar. Islattım ve bölüm bölüme kendi stilinde yerleştirdim.

Biraz dağınıktım, lakin buklelerine gerçekten ihtiyacım değil. Dağınık olarak bir takım KM Killer Waves spreyi ekledim.

Kıvırcık kıvrımları yenilenmek ve düzeltmek için iki günlük bukleler için KM Motion Lotion ürününü önerdim. Kelimenin bütün anlamıyla yüz nemlendirici gibi ama saçınız için. Her kıvrılma tipi farklıdır ve tanıdığım her kıvırcık kız, saçlarının işe yaraması için ayrı ürünler ve farklı rutinler bulmuştur. Bir rutini keşfetmek için bir süreç ama buna layık veriyorum.

Kıvırcık Uzun Patlamalara İlham Vermek

Instagram @curlonbecky

Kıvırcık saçlara ve saçlara bu şık yaklaşımla kilitlerinizi gösterin. Her şey dahil düzenleme elbette nostaljik titreşimler yaratır.

Kısa Kıvırcık Saç Patlamalarını Belirleyen

Patlayan kısa kıvırcık saçlar Instagram @meages

En güzel low-upkeep görünümüne mi gidiyorsunuz? Gözlerinizi ve yüz çizginizi ortaya çıkaran bu şirin bukleler ve patlamaları düşünün.

Keza, öne çıkan özellikler kilitlerin tanımına ve parlaklığına katkıda bulunuyor!

Katmanlı Bukleler

perfect-katmanlı-bukleler-500x500.jpg Instagram @dazy_lynstudio

Bu düşük bakım gerektiren orta irtifa kilitlerle her sabahtan hazırlık sürenizi kısaltın. Bir Takım bal olayları saç oyununuzu parlaklaştırarak ve daha pozitif boyut ekleyerek de seviyelendirebilir.

Etkileyici Uzun Kıvırcık Saç

Instagram @hairgab

Her kızın kendini doğal kestirme hakkı vardır! Kıvırcık patlamalarla birleştirilmiş bu tıraş bıçağıyla sevindirin ve reel olanı ortaya çıkarın.

Müthiş Bağlı Patlamalar

Instagram @garynghair

Günlük bukleleri için basit bir esmer tonu olan bukleleri günlükte saklayın.

Havalı Kıvırcık Bob

the-coolest-curly-bob-500x500.jpg Instagram @hairdesignby_tay

Oval yüzünüzü müthiş hacimli omuz uzunlukta kesimle tamamlayın! Bobinlerinizi bu değin muhteşem olduklarında evcilleştirmenize lüzum değil!

Kısa Bebek Patlama Düzeni

Instagram @stephalexushairnyc

S&A stil yaratıcısıyla birlikte Stephanie Alexus
Stilist @ Louise O’Connor Salon, New York, NY

Bu görünümü nasıl tanımlama edersiniz?

Kıvırcık saç patlamalarında sevdiğim şey, bu şekilde tasarlanmasından dolayı ne değin zahmetsiz olmasıdır.

Aynı zamanda harekete izin atamak için birazcık tabakalı. Müvekkilim özellikle bebek patlamaları istedi ve onları iyi giydi.

Bunu düşünen biri için herhangi bir tavsiyesi var mı?

Müvekkilim için bu stil / tarzı tasarladım yaşam biçimi ve her gün stilize etmeye ne kadar çalıştığını (hiçbiri yok) bu yüzden doğal dokusunu ilerletmek için bobunu kestim ve istenen alanda (kafa ise taçta) hacmini verdim. Bunun zahmetsiz olduğunu söylediğim için, müşterinin doğal dokusu dikkate alındığından, hiçbir şey yapması gerekmiyor, ancak saç dokunuz benzer değilse, bu “bakışı” almak için sizin tarafınızdan azıcık çalışmanız gerekebilir.

İnsanları, almak istediğiniz tarzla giydiren kişiyle aynı saça sahip olmaları için kutsanmamışlarsa, ne değin çalışmaya hevesli oldukları konusunda içten olmaları konusunda cesaretlendiririm.

İstisnai Kıvırcık Perde Patlamaları

exceptional-curly-curtain-bangs-500x625. Instagram @ un.rooted

Tarz yaratıcısıyla ilgili soru ve cevap, Emily Grangaard
Denver, CO’daki Stilist @ Second Nature Salon

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz?

Bu perde patlamalarına sahip retro tarzı kısa kıvırcık bir tüy.

Yüzleri gözler ve elmacık kemikleri gibi öteki özellikleri vurgulayacak değin açık tutarken, daha büyük bir alnı dengede tutmak isteyen cümbür cemaat için mükemmeldir.

En Hoş Kısa Kıvırcık Bob

the-prettiest-short-curly-bob-500x615.jp Instagram yaratıcılığına sahip curlmaestro

Q&A , Rebecca Haehnle
Stilist / Bukle Uzmanı @ Washington, DC’deki Kuaför Salonu @

Bu görünümü nasıl tasvir ederdiniz?

Bu Nihai çağdaş fro. Modern yuvarlak şekli yumuşak ve ağır çarpma yüzü şekilde çerçeveler. Bu şekil, hacmini seven ve kıvırcık patlamalara sahip edinmek isteyen kişiler için idealdir. Kıvırcık patlamalar 2019’da görülüyor. Kuşkusuz bu yılki gözde trendlerimden biri.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat?

Müşterilerimi özendirme ediyorum yeni görünüşleri sınamak için. Kıvırcık saçlı kadınlar, patlamalardan gerçekten korkarlar lakin kelimenin bütün anlamıyla saç dokularında çalışırlar. Saç çizgileri, kısa patlamaların nasıl kesilmesi gerektiğini belirlerken en büyük etkendir. Dokunuz için doğru ürünleri kullanmak, saçınızı sulu ve şişkin bırakmamak için önemlidir.

Her vakit hatırlayın, bir difüzör kullanmak tekrar tekrar azami ses verecektir ve size bitmiş bir dış görünüş verecektir.

Bu görünüş bir rock yıldızı gibi görünmeye ve hissetmeye hazır kızın için mükemmeldir!

Süper Düz Patlama

superb-straight-bangs-500x569.jpg Instagram @ashleytmariee

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Ashley Marie
Charlotte, NC ’de saç kesimi

Bu görünümü nasıl tanım edersiniz?

Stevie Nicks karşıladı günümüz sevişmek! Patlamalarını yumuşatarak, pürüzsüz giyme ya da doğal dalgasını kucaklama seçeneğine sahiptir. En güzel şey, patlamaların yüzündeki o vahşi dalgaları nasıl açtıkları, böylece ele geçirilmemesidir. Kıvırcık saçlar kendi başına bir hafıza sahibi olma eğilimindedir, fakat akıcı katmanlamayla, bu dalgaların nerede yaşadığını denetim edebiliriz, böylece yüksek yanaklarını ve mavi gözlerini arkasına saklamak zorunda kalmaz!

Bunu dikkate bölge biri için herhangi bir tavsiye var mı?

Herkesin bir patlama olabileceğine inanıyorum, ancak hangi patlamayı terletme ve o herifin (hepimizin sahip olduğu) terlemeyin. Yaşam tarzınız sabahtan fazla pozitif stil istemiyorsa, sizin için doğal doku stillerinden birazcık daha uzun bir vakit için çekim yapın.

Hava kuruyorsanız ve bir kızsanız, New Wash and Hair Balm bunu başarabilmenin altın biletleridir.

Fantastic Bangs

fantastic-bangs-500x625.jpgInstagram @headdress_hairsalon

Tarz yaratıcısıyla birlikte Soru & Cevap, Anessa Daviero
Sahibi @ Headdress Kuaför New York, NY’da

Bu görünümü nasıl betimleme edersiniz?

Miriam’ın saç kesimi, trilyon-y uçları olan fazla sayıda katmanı olan çağdaş bir saçaktır. Bunun gibi saç kesimi hakkında çok şey severim, muhakkak 70 ’lerin titreşimi, patlama ve şekil şekli. Kıvırcık saçlı insanların buklelerinin hareket etmesine müsade veren şekillere daha açık ışık halkası gelmesi çok tatmin edici!

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat?

Uygulama Hairstory New Wash gibi krem ​​temizleyici kıvırcık saçlar için fazla önemlidir! Düzenli şampuanlar saçınızı doğal neminden tüketerek saçı kabarık, şişkin ve donuk hale getirir. Yeni Yıkama kafa derisini temizler ve doğal nemi ve hareketi korur. Hem bazı şekillendirme ürünlerine de ihtiyacınız olacak – balsam ve deniz tuzu spreyi kıvırcık saçlar için favorilerim ve son derece kullanıcı dostu. Miriam’da saçlarını Hair Balm ile, bununla beraber Hairstory ile ve düşük ısı ve düşük hava ile bir difüzör ile şekillendirdim.

Çağdaş bir sevişmek olarak tanımlayacağım kesim ve kıvrılmayı güçlendirmek için saç difüzörü ile stil verdik.

Sevişmek için en iyi şey, oluşturabileceğiniz doku miktarıdır. Yani, müşterimin bu özel durumda olduğu değin saçları olan biri için, saçının yoğunluğuna rağmen çok fazla hareket ve hacim kazanabiliyor.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat?

Ayrı türlerin resimlerine bakın ve görünümün ne değin ince ya da fazla olmasını istediğinizi belirleyin. Sevişmek, herhangi birinin yüz şekli ve saç yapısına kadar özelleştirilebilir. Öyleyse sadece farklı şekillere ve şekillere bakın. Gözünüzün neye çekildiğini görün.

Ardından doğal dokunuzu düşünün. Saçınızı kurutmak mı yoksa saçınızı mı şekillendirmek istiyorsunuz? Bir tüy normalde doğal dokunuzu geliştirir ve daha az çabayla hacim meydana getirmek daha basit olur.

Güzel Omuz Boyu Saç

Instagram @hqmobilesalon

Stil yaratıcısıyla birlikte soru-cevap, Juliette Montoya,
San Antonio’daki kuaför salonu @ TX

Bu görünümü nasıl tarif edersiniz?

Ben buna kıvırcık tüylü derim.

Bu kesim ağırlığı arttırır, böylece müşteri üst kısımda hacim kazanır, alt kısımdaki yalın bir siluet ve gerçekten yüzünü açar. Bu konuda en şirin şey kuşkusuz saçak! Fazla 70’li bir vibe verir. O Kadar fazla kıvırcık kıza “katiyen patlama yapamayacakları” söylendi. Evet, yapabilirsin!

Bunu düşünen biri için herhangi bir öğüt?

Kucakla bukleler (ve onlara iyi bak)! Bukleler tipik olarak neme ve tutunmaya ihtiyaç duyar, bu yüzden üründen uzaktan durmayın.

Bu görünümü elde etmek için, saçlar nemli ve dağınık halde iken bir Büküm Seti yaptık. Kıvırcık müşterilerime defalarca nasihat ederim, bütün saçlarınızı bükecek vaktiniz yoksa öne ve üstüne odaklanın – altındakiler için endişelenmeyin. Ayrıca, eğer bir sprey şişeniz yoksa, bir tane alın. Bu tarz yıkamadan birkaç gün sürebilir. Üstteki kısmı hafifçe doyurmak için sprey şişesini kullanın ve yeniden döndürerek bukleleri her tarafta tanımlayın – bu, tanımlanmış, bambaşka bukleler (büyük bir kıvrılma kütlesi yok) görmenize tezgâhtar olur.

Bu kesim cümbür cemaat için işe yarar. ! Saçak uzunluğunu yalnızca yüz şekillerine tarafından ayarlarım – örneğin, daha geniş bir yüze sahip biri, saçı daha uzun ve daha dar ülkü getirirdim.

Daha önce saçlarını uzun süre tutmuştuk, o yüzden kısalmaya istekliyken çok heyecanlıydım. Ilk Olarak bir takım yuvarlak şekillere baktık, ama bu bariz bakışla sona erdi, çünkü onun erişkin patlamalarından ilham aldım. Saçlarının geri kalanı ile dengeli ve kasıtlı olmaları için onları temizlemek istedim.

Rengi tamamen doğaldır, bu da buklelerinin dinç olmasını sağlar. Kıvırcık tüylenmeyi seviyorum çünkü yoğun kıvırcık saçların ayrışmasına ve hür kalmasına yardımcı oluyor. Patlama gözlerine uyarı çekiyor, çünkü kesimin en geniş kısmı göz hizasında. Saça ebat eklemek için renk yerine kesme tekniklerini kullanmayı seviyorum.

Bunu düşünen biri için herhangi bir nasihat var mı?

Çok pozitif genç kıvırcık elde ediyorum- sandalyemde kılları kızlardan dehşet edip her gün düzeltiyorlar. Anladım, bukleler bazen zor olabilen fazladan bakıma ve yatırıma gereklilik duyuyor. Bazen, kıvırcık rejim ve onlar için doğru olan rutini bulmalarına yardım ettiğimde onları kıvırcık tarafa kazanabilirim.

Delilah ’ta, Kevin Murphy ’nin Katil Bukleleri ’ni ıslatırken saçlarına koyarım. ve geniş bir tarakla tarar. Islattım ve birim bölüme kendi stilinde yerleştirdim.

Biraz dağınıktım, fakat buklelerine aslında ihtiyacım değil. Düzensiz olarak bazı KM Killer Waves spreyi ekledim.

Kıvırcık kıvrımları yenilenmek ve düzeltmek için iki jurnal bukleler için KM Motion Lotion ürününü önerdim. Kelimenin tam anlamıyla yüz nemlendirici gibi lakin saçınız için. Her kıvrılma tipi farklıdır ve tanıdığım her kıvırcık kız, saçlarının işe yaraması için farklı ürünler ve ayrı rutinler bulmuştur. Bir rutini keşfetmek için bir süreç fakat buna değerinde veriyorum.

Kıvırcık Uzun Patlamalara İlham Devretmek

Instagram @curlonbecky

Kıvırcık saçlara ve saçlara bu şık yaklaşımla kilitlerinizi gösterin. Her şeyden önce yapılan düzenleme kesinlikle nostaljik titreşimler yaratıyor.

. sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla