Çarşamba, Ağustos 4, 2021

Rahatlatıcı bir Belli Başlı Banyo Meydana Getirmek İçin Tasarımcı Tasdikli Görüşler

Rahatlatıcı bir Belli Başlı Banyo Meydana Getirmek İçin Tasarımcı Tasdikli Görüşler
Önce İşlev koy image
Kim Sargent

İşlevin önemi deneyimli tasarımcılara sürpriz olmaz . Ama, mimar Mark. P. Finlay, iyi planlanmış, bereketli tasarımların sakinleştirici bir banyo oluşturmanın da anahtarı olduğunu öne sürüyor. Finlay, “Zahmetsizce bakımı yapılan bir banyo gerçekten bir cankurtaran” diyor. Sabahtan rutinleri dağıtılmış hazineler için hazırlanmak için ayrılmış alanlarla son derece kolaylaşıyor. Geceleri, küvetin içine girmeyi seviyorsanız, Finlay’e göre büyük bir küvet alanın merkezi olarak hizmet etmeli ve uzun, sıcak duşları tercih ediyorsanız, duş su çıkışını değiştirebilecek çoğu duş başlığı içermelidir. . “Tercihlerinize tarafından düzenlenmiş bir alandan daha lüks bir şey değil” diyor Finlay.

Tasarım Mark P. Finlay Architects.

Malzemelerden En İyi şekilde yararlanın image
Marco Ricca

Banyoda, büyük, aralıksız taş, sıva veya beton duvarlar süreklilik şehvetli sunabilir.

Mimar Blaze Makoid, “Sınırlı bir malzeme paletine yapıştırın ve lüks hale getirin” diyor.

Stokkers + Company kadar inşaat; Peter Cook Architect AIA’dan Mimari; PCI İç Mekan Iç Dekorasyon / Ngala Ticaret

Çevrede İlham Bulun image
C&R Iletişim

İçerik nadiren görülür en iyi tasarımlarda göz ardı ve banyolar bir istisna değildir. Bir alan, tasarımı ve çevresi arasında bir düzen sağladığında, biraz daha rahatlatıcı ülkü gelir.

San Francisco’da bulunan bir işyeri olan BAMO, Milano’dan Dubai’ye ve Bora’dan yerel bölgelere lüks oteller tasarlar. Bora ve müşterileri genellikle otellerinden birinde kaldıktan daha sonra onlara kazanç. Bu banyo, Cabo’da tasarladıkları bir tatil köyünün bir özelliğidir; “misafirleri iç ve dış yaşam arasındaki ilişkiyi zahmetsizce yaşamaya ziyafet eder” diyor tesisin BAMO proje tasarımcısı Janet Mercier.

BAMO Design by Design .

Teçhizat Stiline Karar Verin image
Peter Murdock

Ekipman, deneyimlerini geliştirme fırsatı sunar tasarımın, yumuşak taşlara ya da öteki malzemelere karşıtlık göstermesi.

New York City’deki Wright Architects, “Zengin bir çevrede sıcak, saran, yatıştırıcı bir alan yaratmak istedim. Metalin ve taşın altınları ve koyu kahverengi tonları / siyahları birbirlerini güçlendirirken, taşların yumuşak, akan çizgileri metalin sert çizgileriyle zıtlık gösterir. ”

Tasarım Douglas C. Wright Architects kadar yapılmıştır.

Çarpık Tutun image
Nathan Kirkman < Kavisli mimari ayrıntı rahatlama sağlar. Bir odada kavisli bir duvar, ambiyansa yeni bir refah katmanı getirerek beklenmeyen bir yumuşaklık sağlayabilir. Yukarıda gösterilen alan için en benzersiz detaylardan biri "chevron desenli taş karo kaplaması bulunan bağlantısız kavisli duvarın arkasındaki kavisli duvardır" diyor Chicago'daki bir ev üreticisi BGD & C Custom Homes'dan Roger Owen. < Finlay'ın önerdiği gibi, küvet için kavisli bir alan da gizliliği ve bağlantıyı artırabilir: Tasarladığı banyoda (daha önce resimde görülen), mekanın mahremiyetini arttırmak için küvetin etrafında kavisli duvarlar oluşturmak için kısmen ilham aldı.

BGD & C Custom Homes kadar inşaat; Kadlec Mimarlık’dan İç Tasarım + Tasarım.

Aşağıda Renk Paletini Seçin image
Rikki Snyder

Amacınız koyu renk bir banyo ise, kuşkusuz renkli duvar kaplamalarını ve süslü, üst düzey aksesuarları seçin. Her tarz için zaman, mekan ve alıcı var. Sakinliği her şeyden önce tercih eden müşteriler için tek renkli bir etraf – özellikle de doğal ahşap bir renk tonunda – bir ana banyoda huzurlu bir etraf yaratmaya asistan olabilir. Soldaki görüntünün arkasındaki tasarımcı Ann Stillman O’Leary, yatıştırıcı bir alanın “dünyasal ancak cennetsel” olduğunu, ağırbaşlı bir banyonun vücudunuzu topraklamanız ve duyusallık yeteneğine sahip tutması gerektiği fikrine sinyâl ederek ilham veren hayaller.

Tasarım Ann Stillman O’Leary – Evergreen Ev İç Mekanları.

Becerikli Aydınlatmayı Düşünün Blaze Makoid, Mimarlık, Ekim 2013, Mashomuck evi
Marc Bryan Brown

Aydınlatma bir banyoda anahtardır.

Doğal ışık açısından pencereler iç ve dış ortamları birleştirmeye yardımcı olur; Yenilikçi gölgeler veya sanatsal perdeler gerektiğinde dış dünyayı engelleyebilir. Bir ışıklık başka bir alternatif ışık kaynağı sağlar ve bununla beraber, bilhassa sade ve sanatsal bir mimariyle eşleştirildiğinde, huzurlu bir banyoda mahremiyeti korur. “Bu tasarımın huzurunu, bilhassa de küveti taş duvarlar arasında koya bakan tek bir cam parçası ile sıralama şeklini seviyorum” diyor tasarladığı okyanus önündeki banyodan. “Doğrusal ışıklandırmayla elde ettiğimiz dolaylı ışığı da seviyorum.”

Blaze Makoid Architecture’dan Tasarım.

Bitkilere Getirin image
Aaron Leitz Photography

Öbür boyutlarda, ur bununla birlikte bir bölge ayırmaya ya da tasarım için baskı olabilecek diğer bir düzey inşa etmeye de hizmet edebilir öteki aksesuarlar ile varisi olmak için. “Bir banyonun soğuk yüzeylerine sıcaklık ekliyorlar” diyor Seattle ’daki bir iç mimar olan Michelle Dirkse. .

“Banyoda, tamamen paslanmış dış cephesi olan geleneksel pençe ayaklı bir küvete, geleneksel sıhhi tesisat armatürlerine, dantel gizlilik perdelerine ve antika bir tabure için Timorous Beasties kumaşına çevrildi.”

Design by Michelle Dirkse Interior Design.
.

Bağlantısız Küvet Deneyin image
3DRS

Bağlantısız bir küvet görsel bir odak noktası sağlar Bir oda için ve gevşemek için bir dinlenme alanı sunar. Axis Mundi’den John Beckmann, yatıştırıcı bir banyo oluşturmayla ilgili tavsiyelerde bulundu: “Hoş bir bağlantısız küvet, açılmak için iyi bir yer ve açık sözlülük, basitlik ve mükemmel bir araç gereç seçimi kuşkusuz kayda değer. Beckmann, müşterilerin daha büyük banyolar istediklerini ve içlerinde daha pozitif süre harcadıklarını fark etti ve bu, bundan böyle geçmekten ziyade yaşama (ve ıslanma) için tasarlandıkları için banyo planlama yaklaşımlarını değiştirebilir. Buna cevaben, “Boşboğaz çizgileri ve dikkat dağıtımcı şeyleri ortadan kaldırmak için defalarca fazla pak ve iyi düşünülmüş teferruat için çaba gösteriyorum” diyor.

Bağlantısız bir küvet hem sıra dışı malzemeler içerebilir.

“Ofuro küvet kokulu Hinoki ağacından üretilmiş ve Japonya’dan ithal edildi” diyor tasarımdan.

Axis Mundi’den Tasarım.

Doğal ve Batmış Dokunuşlarla Bitir image
R. Brad Knipstein Fotoğrafçılığı

Itinalı bir şekilde sakinleştirici bir dokunuşa sahip son rötuşlar. Staprans Design’dan Lisa Staprans, her zanaat nesnesinin “şehvetli tasarım” olarak adlandırdığı şeye katkıda bulunması gerektiğini düşünüyor. doğal ahşap Gemi lavabosu elle oyulmuş sabuntaşından yapılmıştır. Staprans, “Bu başlıca banyo, müşterinin banyo sığınağıdır” diyor.

Güzel aksesuarlar da biraz lüks veriyor. “Müşterilerimiz için rahatlatıcı bir bölge, dağınıklıktan ve hatasız bir şekilde planlanmış alandır,” diyor kibar banyo aksesuarları konusunda uzmanlaşmış bir şirket olan Labrazel’in başkanı Brad Zeligson.

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Related Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Stay Connected

21,992BeğenenlerBeğen
2,506TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -

Latest Articles

L ’Oréal Magic Shampoo Görünmez Kuru Şampuan saçları ağırlaştırmadan ferahlatıyor

Saçların en ferah anı, duştan çıktığımız andır. Fakat gün içinde her zaman duş almak o kadar kolay olmaz. L ’Oréal Paris, böyle anlar için geliştirdiği...

Staycation nedir işte size tertemiz bir tatil akımı

Her yıl dostlarınızla, sevgilinizle veya ailenizle aylar evvelinden yaptığınız tatil programları bu yıl size de cazip gelmiyor mu? Belki bütçenizi erken tamamladınız belki de...

Kemik iliği nakli hangi hastalara yapılır?

sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur

Terör sponsorları Fenerbahçe forması yaktı!

20:10 sizlere bilgiyumagi.com farkıyla sunulmuştur var meta = document.createElement('meta'); meta.name = "referrer"; meta.content = "no-referrer"; document.getElementsByTagName('head').appendChild(meta); ...

Gebelikte cinsel ilişkinin yararları neler doğum kasılmalarını başlatır!

Gebelikte cisel ilişkinin yararları neler? Gebelikte cinsel ilişkiye girmek doğru mudur? Gebelik yarıyılında genelde çiftler birbirlerinden uzak durur. Peki bu doğru mudur? Merak edilen...
Araç çubuğuna atla